Park Hotel Harkany Harkány

2025.01.01-ig
Dráva Hotel Harkány

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

Szörnyű 2019. augusztus 28.a párjával járt itt
Az érkezés napján csak 14óután kaptuk meg a szobát, elöre kifizetteték az egész összeget, a szoba megmutatása nélkül mely rettenetes volt,igy másnap már szobacserét kértünk v.a fennmaradó összeg visszafizetését ami elől elzárkóztak végül a 2-ik napon adtak másik szobát.
Az egész nyaralásunkat elrontották.
Gyenge 2019. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Az üdvözlő italról szó sem esett. Megérkezésünkor rögtön kérték a teljes összeg megfizetését. Ugyanakkor a szobánk még 14 órakor sem volt kész. Nem müködött a TV , 35 fok a szobában. Nem volt benn kis törölköző, pohár a két szobához 1 db. A recepciós lekezelő, kioktató módon beszélt velünk. Ide többet soha nem jövünk, ismerőseinknek nem ajánljuk.
Gyenge 2019. augusztus 20.a párjával járt itt
Talán nekem voltak nagy elvárásaim, de a hotel mélyen alatta volt! Beköltözésünk után 5 perccel takarítást kértem, pontosabban legalább egy feltörlést, hogy ne lássuk az előző lakó hosszú ősz hajszálait és a port. Az ablakokban pókháló volt. A fürdőszoba viszont nagyon szépen rendben volt. Köntöst kértem, mert nem kaptunk.
Park Hotel Harkany Harkány - EgyébPark Hotel Harkany Harkány - Egyéb
2019. augusztus 19.a párjával járt itt
Étel kíválló volt,zene,welnesz is jó volt. Kevésbé elégedett tv-csatornák minősége nagyon rossz, nagy melleg miatt nem tudtuk hova rakni a hídeg italt mert nem volt a szobában hűttő,ágy és a fal között alig volt hely mert a telefont majd nem mindig levertük.
Gyenge 2019. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Két szobában voltunk (ezt tudtuk előre), egyikben hűtő nem volt, a másikban fogmosó pohár. Mindkettőben MŰSZÁLAS, VÉKONY ANYAGÚ függőnyös (! ! ) zuhanyzó, MINI kuka a mosdóban, aminek a teteje nem billent! Szárítási lehetőség nincs, max egy-két fogas és vállfa. Az ágyterÍtők foltosak, koszosak voltak, pókhálók sokasága.
Szörnyű 2019. augusztus 13.a párjával járt itt
Így még sohasem jártunk, pedig hosszú évek óta egyik kedvenc szállodánk volt. Még most is ott kéne lennünk és este fogyaszthatnánk az igen finom, ízletes ételeket, - amiért a séfeket illeti dicséret. Mikor megláttuk a szobát, majdnem sírva fakadtunk! Az hogy kicsi volt, nem probléma, hisz nem akartunk táncolni. A két ágy (ágyacska!
Gyenge 2019. augusztus 9.a párjával járt itt
Először a kellemes dolgok: az ételek íze és a wellnes részleg klímája. Bosszantó jelenségek: sorban állás az étkezéseknél; túlterhelt, udvariatlan és türelmetlen személyzet az étteremben; sűrűn kifogyó és sokára utántöltött fogások; utántöltés nem a svédasztal hátsó részénél, hanem a sorbanállók között; terítetlen, ételmaradékkal teli asztalok a nem először érkezőknek.
2019. július 29.gyerekekkel járt itt
A hotel, a személyzet, az étterem kiváló, a kapott szoba (Főépület 200-as) pocsék volt. (Nem lehetett kinyitni az ablakokat, az egyik klímából folyt a víz a szekrénybe és a padlószőnyegre.)
Átlagos 2019. július 29.barátokkal járt itt
Mi 6 éjszakát töltöttünk egy baráti párral. Előtte olvastam a véleményeket, sajnos szinte az összes hozzászólás találó. Kezdem azzal ami nem tetszett. Nagyon sokan dicsérték a félpanziós ellátást, ami részben jó is, de a 6 reggeli 6 vacsora szinte unalomig ugyan az. Azt nem mondanám hogy nincs mit enni.
Szörnyű 2019. július 26.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk itt előre kell fizetni a szoba lepusztult koszos talán az étkezés ami pozitív volt. A welnes hideg víz langyos szauna stb. Ami szerencsés az az elhelyezkedés hiszen szemben van a gyógyfürdővel. Az esti program a teraszon zajlik aminek a bútorzata minimum ötven éves illik a helyhez. A zene hát hagy némi kifogásolni valót.