Park Hotel Harkany Harkány

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

Kiváló 2018. szeptember 2.a párjával járt itt
2018. 08. 27-én érkeztünk. 5 nap helyett 6 napot töltöttünk el. Családias hangulatú, kényelmes, tiszta remek személyzettel. A szobánk a recepció felett volt, standard szoba, ami egyszerű de fantasztikus. Az ételek változatosak és finomak voltak. A pincérek figyelmesek, kedvesek, mosolygósak. Esténket a bárban töltöttük, ahol a zene és a hangulat elengedhetetlen.
Park Hotel Harkany Harkány - VendéglátásPark Hotel Harkany Harkány - Vendéglátás
Gyenge 2018. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Harkány Baranya Hotel, ami a honlapja és a szállásközvetítő oldalak tanúsága szerint egy 3 csillagos szálloda, és ezt az internetvilágában foglalást intéző vendég nem is von kétségbe, ugyanis az összes fellelhető felületen közölt fotók, és foglalási árak mindezt alá is támasztják.
Park Hotel Harkany Harkány - EgyébPark Hotel Harkany Harkány - Külső képPark Hotel Harkany Harkány - EgyébPark Hotel Harkany Harkány - EgyébPark Hotel Harkany Harkány - EgyébPark Hotel Harkany Harkány - SzobákPark Hotel Harkany Harkány - EgyébPark Hotel Harkany Harkány - BelsőPark Hotel Harkany Harkány - Szobák
Szörnyű 2018. augusztus 3.kollégákkal járt itt
A főépületben voltunk 1 3ágyas szobobában. A terasz elég jó volt, de az egész szobára ráférne 1 alapos felújítás. Hűtő, klíma nem volt, viszont svábbogár vagy milyen, az rengeteg és mindenhol! Még a párnán is az mászott! A csap korróziós, az ágy matracában a rugó reggelre szinte átszúrt - így nem volt pihentető az ottlét.
Park Hotel Harkany Harkány - EgyébPark Hotel Harkany Harkány - SzobákPark Hotel Harkany Harkány - EgyébPark Hotel Harkany Harkány - EgyébPark Hotel Harkany Harkány - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 31.a párjával járt itt
Utazási irodán keresztül jöttünk. A szálloda több épületből áll a D épületben volt a szállásunk az Orhidea hotel részben Gyönyörű nagy teraszos szobát kaptunk mindennel felszsrelve A tisztaság kifogástalan volt Volt légkondi is igy jókat pihentünk Az ágy nagyon kényelmes volt.
2018. június 27.a párjával járt itt
A Hotel elhelyezkedése a legjobb Harkányon belül, szemben a fürdővel. A Hotel több részből áll. Természetesen ár/érték arányban vannak a szobai kategóriák. Mi a legolcsóbb szobában voltunk, amely valóban az ár szerinti volt. Mindennel meg voltunk elégedve. A szoba tiszta, felszereltsége a leírtaknak megfelelő.
2018. május 22.barátokkal járt itt
Nagyon kellemesen töltöttünk el szállodájukban két napot. Igazán nagyon jó, hogy a fürdő csak néhány lépésre van és, hogy szállodájukban van Welness részleg is.Csak ajánlani tudom családom többi tagjának és ismerőseimnek.
Üdvözlettel: Görög Mária
2018. május 20.a párjával járt itt
Köszönöm a szálloda minden dolgozójának a munkáját hogy kellemes környezethez és felejthetetlen élményhez segítettek bennünket. Nagyon finom ételeket kaptunk, és nagyon figyelmesek voltak velünk. Egy kis kritika is hozzá tartozik az igazsághoz. Első nap szerettem volna inni egy pohár igazi villányi bort.
2018. április 28.a párjával járt itt
Egy akció keretében, nagyon kedvező áron kaptunk a Baranya Hotelben 4 éjszakára szállást félpanzióval. A hotel a harkányi fürdő bejáratával szemben található, így pár perc sétával át lehetett menni. A Hotel régi szárnyában kaptunk szobát, ami tiszta, nem túl nagy, de pihenésre elegendő volt.
Gyenge 2018. április 17.a párjával járt itt
Érkezéskor tájékoztattak, hogy a wellness használatért külön kell fizetni naponként és személyeként a megrendelt csomagban leírásban benne van, hogy tartalmazza! Természetesen nem fizetem ki külön! A fürdököpeny -a megrendelési leírással szemben- nem volt. A zuhany fülke ajtaja hiányzott!
2018. április 9.a párjával járt itt
Nagyon jó a szálloda elhelyezkedése, mert a gyógyfürdő bejárata,az út másik oldalán van. A tisztaság megfelelő volt, de a fürdőköpeny használatát nem kellett volna szolgáltatásként felajánlani, mivel gyerekméret volt és cserére nem volt lehetőség. A fürdőbe egy kis kézmosó és egy kéztörlő elkelt volna.