Park Hotel Harkany Harkány

Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

2016. május 13.családjával járt itt
Január első heteiben töltöttünk itt 3 napot a családdal, és a kutyusunkkal. A bejelentkezés zökkenőmentesen megtörtént, térképpel, kulcsokkal, és házirenddel tértünk a szobáinkba. Tettszett, hogy a kutyásokat nem különítik el, így járt kelt velünk a hotelben egész nap.
Park Hotel Harkany Harkány - Külső képPark Hotel Harkany Harkány - Külső képPark Hotel Harkany Harkány - WellnessPark Hotel Harkany Harkány - WellnessPark Hotel Harkany Harkány - Belső
2016. március 30.a párjával járt itt
Tavaly karácsony után voltunk a párommal. Igazi pihenés volt. A személyzet, (különösen az egyik felszolgáló az étteremben)kedvesek és segítőkészek voltak. A wellness szolgáltatás minden igényt kielégítő volt. Az ételek kitűnőek. Megérdemelne szerintem több csillagot is, mint 3.
2016. március 18.gyerekekkel járt itt
Kedves Baranya Hotel! Szálláshelyünk és a környék elnyerte tetszésünket. Sokat kirándultunk,fürödtünk,szaunáztunk. A SZEMÉLYZET segítőkész, mosolygós,udvarias volt. A wellness szolgáltatások közül jó lett volna ha működik a Knepp -taposó és az élményzuhany
A VACSORÁNÁL élőzene volt.
Kiváló 2016. március 16.a párjával járt itt
Nagyon kedves volt a szemèlyzet, a pincèrek folyamatosan figyeltèk a svèdasztalt ès azonnal feltöltöttèk ha valami fogytán volt. Finomak voltak az ètelek, különösen tetszett a tálalás. Egyetlen dolog volt számomra negativum, hogy nem franciaágyas szobát kaptunk, bár ezt külön nem kèrtem.
2016. január 4.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése és kialakítása nagyon pozitív, a személyzet nagyon figyelmes és segítőkész volt. Az ételek egy kicsit lehettek volna változatosabbak. A wellness részleg megfelelő bár a hőmérséklet lehetett volna picit melegebb illetve a vízhőfok is magasabb, hogy a kisgyerekek is tudják élvezni.
2016. január 3.a párjával járt itt
A szálloda megrendelése után sajnos nagyon rossz véleményt hallottunk - ismerősök - a szállodáról. Elgondolkodtunk, mit tegyünk? Az utazás előtt kisebb gondunkkal felkerestük a szállodát, amelyre igen kedves, megértő és segítőkész választ kaptunk. A szállodai tartózkodásunk alatt is ezt tapasztaltuk.
Kiváló 2016. január 3.a párjával járt itt
Minden kiváló volt!/személyzet, tisztaság,stb..
A szilveszteri vacsora igazi retrósra sikerült!
Két órát vártunk a hideg, és rágós csülökre!
A 60-as években éreztük magunkat.
A felszolgálók nem illettek a 60-as évekbe, ők gyorsak, udvariasak voltak!
Jó buli volt!
Idén szilveszterre ajánlom barátainknak a szállodát!
Gyenge 2015. december 30.a párjával járt itt
A szálloda a strand bejáratával szemben található, így aztán a tetemes parkolási díj megspórolható.Sajnos eljárt a szálloda felett az idő, egy kis felújítást mind a szálloda mind a szobák elbírnának.Nekem nyomasztó volt a hangulata.Reggelije megfelelő minőségű volt, árai igen barátinak nevezhetőek.
2015. november 16.a párjával járt itt
Étterem és kiszolgálás remek volt, ételek finomak válogatottak. Szoba kényelmes komfortos, kivéve hogy egész éjjel ment a légbefúvó, és valami folyamatos zörgés hallatszott, ami nappal nem számotevő, de éjszaka a nagy csendben igen hangosnak bizonyult. Wellness részleg gőzkabin és kneipp taposó üzemel kívül volt nagy sajnálatomra, mindkettőt szerettem volna használni.
Átlagos 2015. szeptember 20.a párjával járt itt
Sajnos Harkány nem kapott fejlesztésre lehetőséget, valószínűleg országos szinten sem. Európa legjobb gyógyvizű helye pedig megérdemelné, úgy a gyógyfürdője, mint a szállodái.