Park Hotel Harkany Harkány

Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

Kiváló 2013. szeptember 21.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkat ünnepeltük a Hotelban. A férjem telefonos kérésére gyönyörű csokrot csináltattak a számomra, ami megérkezésünkkor a szobában várt. Köszönet érte a recepciós hölgynek! A szoba kiváló volt,tisztaság és rend mindenhol. Tetszett a sok szobanövény a folyosókon.
Kiváló 2013. szeptember 10.a párjával járt itt
A személyzet tudja mi a vendégszeretet, készségesek kedvesek voltak! A hotel hangulatos épületekből és szobákból áll, a tisztaság vanmindenhol. A Szállodán belül a medencék és a szauna jó lehetőséget adnak a kikapcsolódásra, felfrissülésre. Az ételek finomak, változatosak. Nagyon jó helyen van, a fürdő bejáratával szemben központi helyen található.
Kiváló 2013. július 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó a hotel elhelyezkedése, éppen a fürdővel szemben van. Az udvaron sokat játszottunk a gyerekekkel, főleg a sakk és a ping-pong tetszett nekik. A medence is jó, bár a nagyobbikat kicsit hidegnek találtuk(25C°). Lehetett szaunázni is, amitől felfrissülhettünk. A szobák tágasak, kényelmesen elfértünk.
2013. június 22.egyedül járt itt
Gerincbetegségem kúrálása céljából voltam Harkányban, s ezért a szállás kiválasztásánál döntő szempont volt, hogy az minél közelebb legyen a gyógyfürdőhöz. Ennek az igényemnek a Hotel Baranya maximális mértékben megfelelt. A személyzet előzékeny és udvarias volt, a karbantartótól az étterem főnökig.
2013. május 22.a párjával járt itt
Májusban 3 éjszakát töltöttünk el a Baranya Hotelben. A parkolás biztonságos, a hotel parkja szép, rendezett, kellemes pihenést nyújt. A személyzet udvarias, készséges, a szoba tiszta,ízlésesen berendezett. A medence vize kissé hideg,viszont a pezsgő fürdő nagyon kellemes. Nem vagyunk nagy TV- nézők, de keveselltük a magyar nyelvű
TV csatornákat.
2013. május 10.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 3 éjszakát töltöttünk a szállodában. A személyzet kedvessége, segitőkészsége példaértékü, a szobák kényelmesek, a 2 különböző welness-részleg hihetetlenül szép és kellemes, a svédasztalos reggeli és vacsora pedig bőséges és annyira finom, hogy megállná a helyét egy 4, vagy 5 csillagos szállodában is.
Park Hotel Harkany Harkány - VendéglátásPark Hotel Harkany Harkány - Wellness
2013. április 23.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztem magam a wellness hétvégén, a szoba nagyon szép volt és tiszta. A személyzet udvarias volt. A reggeli kielégítő volt, bár kissé zsúfolt volt a helyiség és a kávéra várni kellett. A wellness részlegben is sokan voltak, de sok mindent ki lehetett próbálni. Az árat kicsit soknak tartottam, de megérte.
2013. április 2.a párjával járt itt
A szálloda külső-belső megjelenésével, elhelyezkedésével meg voltunk elégedve. Nagyon tetszett, hogy a gyógyfürdő közelében volt a szállásunk.
A szoba megfelelő volt, az éttermi kiszolgálással és ellátással maximálisan meg voltunk elégedve. Kevésbé voltunk megelégedve a Marokkói Welnes-sel, ugyan is hideg volt a helyiség, és hideg volt a víz a pezsgő fürdőben.
Kiváló 2013. április 2.a párjával járt itt
Magasabb besorolású szállodák között is megállná a helyét.Remek a wellness részlege, kiváló az elhelyezkedése ( a gyógyfürdővel szemben található ).
A személyzet udvarias, valójában a "vendégért vannak".
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Átlagos 2013. április 2.gyerekekkel járt itt
Kellemes méretű. elhelyezésű volt a szoba, de néhány dolog hiányzott: két lámpában sem volt égő, a fürdőszobában nem volt hajszáritó, ami egy wellness-szállodában szerintem nélkülözhetetlen. A büfé-reggeli bőséges választékú volt, de a kávé rettenetes rossz, valószinűleg mert automatából jött.