Park Hotel Harkany Harkány

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 19.a párjával járt itt
Barátommal itt nyaraltunk a Valentinapi hétvégén. A szállodának volt egy szuper akciós csomagja, ezt használtuk ki. A hotel szuper helyen van, közel a buszpályaudvarhoz, piachoz, fürdőhöz, éttermekhez. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Sajnos a szobához nem járt hajszárító, de keresünkre a recepción ezt is pótolták.
2014. február 12.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a hotel, jó volt a szállás. Jó volt a wellnes rész, kedves volt a masszirozó. Jó, hogy közel volt a fürdő, nem kellett autóba ülni, parkolást fizetni. Egyetlen hiba, hogy a vacsora a fedett teraszon volt, ugyanis nem nyár volt és este már eléggé lehűlt a levegő, kabátban kellett étkezni.
2014. január 5.a párjával járt itt
A Hotel Harkány központjában, az egyedülálló gyógyvizű, termál fürdővel szemben található. Nyáron a kempingben pihenhetnek a családok. Egy hatalmas park veszi körül, ahol sétálhat kedvére mindenki. A szobák tágasak. A szálloda egyik plusz szolgáltatása a helyben lévő levegő- keverékkel működő körmedence, a szaunák különféle változatai.
Átlagos 2013. december 31.a párjával járt itt
Az étteremben az asztalterítők ételfoltosak voltak amikor megérkeztünk, közben turnusváltás is volt, de a foltok maradtak. Az étel túl sós volt, illetve a lazac túlsütött, kiszáradt. A svédasztalos reggeli elfogadható volt, de a kávé és a gyümölcslé erősen kifogásolható volt. A wellness részleg átlagos.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2013. december 11. járt itt
Az egyetlen negatívum, hogy kicsi a wellness, és ottjártunkkor épp dugig volt, ezt némileg ellensúlyozta a magánwellness lehetősége. Az ételek finomak, bőségesek, talán egy picit lehetne nyitni a könnyebb, fitt ételek irányába. Összességében jól éreztük magunkat, szívesen visszatérnénk.
Kiváló 2013. november 21.egyedül járt itt
Kikapcsolódni, és nyugodt körülmények között dolgozni érkeztem a szállodába. Nagyon jól éreztem magam, a személyzet nagyon kedves volt, a körülmények megfelelőek. A wellness részleget nagyon élveztem, igaz, hogy kevés vendég volt a szállodában, de így talán még pihentetőbb volt.
2013. november 12.a párjával járt itt
Nagyon kellemes napokat töltöttünk a Hotel Baranyában. A szálló könnyen megközelíthető, udvarias személyzet minden kérésünket teljesítette. A szoba tiszta és csendes. Köszönetünket fejezzük ki a konyhai személyzetnek, elsősorban a szakácsnak a finom és bőséges vacsorákért!
2013. november 6.a párjával járt itt
Mindenszentek után kevesen voltunk vendégek,és ezért nem mindig minden üzemelt a Welness részen. Amikor ezt észrevételeztük azonnal intézkedett a kedves recepciós hölgy,és azt mondta ilyen estben nekünk kell szólni. Mint látszik szóltunk is,de erről érkezésünkkor tájékoztatást kaphattunk volna. Sajnos a knepp taposó meghibásodás miatt nem üzemelt.
Átlagos 2013. november 2.gyerekekkel járt itt
A szálloda tulajdonképpen tetszett, de ami abszolút nehézség volt számunkra az-az, hogy a babakocsit kézben kellett a második emeletre felcipelni és lecipelni, mert nem volt a szállodában lift, illetve mi nem abban a szárnyban kaptunk elhelyezést ahol ez megoldható lett volna. A Wellness részleg nyitva tartásával is voltak gondjaink, mivel csak 13 órától lehetett igénybe venni.
Kiváló 2013. október 7.barátokkal járt itt
kettő éjszakát töltöttünk a barátnőmmel, megünnepelendő nyugdíjba menetelem, meg a születésnapom. a Baranya Hotel minden vonatkozásban 100%-ban megfelelt az elvárásainknak. A csomag elnevezése "Villányi Vörösbor Fesztivál" program már kevésbé, akkor még tapintatosan fejeztem ki magam, az hogy belépőt kértek és azért csak meg lehetett volna nézni hogy mi az ami ott van.