Park Hotel Harkany Harkány

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

2015. augusztus 17.a párjával járt itt
T. Cim ! Az ott töltött 5 nap tapasztaltak alapján:
A személyzet mindenben a legjobb teljesítményt nyújtotta. Sajnos a szórakozási lehetőségek erősen korlátozottak, gondolok itt, az esti órák lehetőségeire ( presszó szolgáltatás) az 5 csatorna TV program szűkösségére.
Átlagos 2015. február 26.a párjával járt itt
Gyerekkoromban sokat üdültünk a szállóban, és nagyon kíváncsi voltam, hogy most is ugyanazt a színvonalat nyújtja-e. Hát sajnos a wellnes részleg kivételével elég nagy csalódás volt a szálloda. Az étterem bezárva, a reggelit (ami a gyümölcslevek kivételével elég jó volt) a konferenciateremben tálalták, ahol közben egy sakkverseny folyt.
Átlagos 2015. január 4.barátokkal járt itt
A szoba falai nagyon hidegek voltak, az ablak nem zár rendesen, így a -8 C fokos kinti hőmérsékletben a szobában fáztunk annak ellenére, hogy a radiátor forró volt. A fürdőszobában a zuhany hőmérsékletét nagyon nehéz beállítani. Az ételek általában jó ízűek voltak, a szilveszteri menüvel azonban nem voltunk megelégedve.
Kiváló 2014. december 31.barátokkal járt itt
Kellemes pihenéssel telt a Baranya Hotelben eltöltött néhány nap. Az épületek közötti ingázást hamar meg lehet szokni, az nagyon jó, hogy zárt folyósokon lehet közlekedni. A szobánk kényelmes volt, a személyzet segítőkész és udvarias, mindenhol tisztaságot tapasztaltunk.
2014. június 12.barátokkal járt itt
Szép tiszta szálloda, kedves és segítőkész személyzettel.
A kevés vendég ellenére is maximálisan odafigyeltek mindenre és mindenkire.
A félpanziós ellátás megfelelő volt, de a menü összeállítása nem a legszerencsésebb (puliszka vacsorára) nem mindenki ismeri és szereti.
Jól éreztük magunkat a barátainkkal, szívesen emlékezünk vissza erre a pár napra.
Gyenge 2014. június 6. járt itt
A májusi hosszú hétvégére foglaltam szállást, a férjemmel szerettünk volna pihenni egy kicsit. Az előzetes levelezés során rákérdeztem minden részletre, ami nem volt egyértelmű a hírdetésben. Comfort szobát rendeltem. Furcsa volt, hogy a fürdőköpeny átvétele másik szárnyban történik.
2014. május 5.a párjával járt itt
A szálloda a legjobb helyen van, személyzete bűbájos és a dolgát is érti. A wellness részleg telt ház esetén zsúfolt, de használható, a szolgáltatásai jók. A szoba tiszta volt, a takarítás tökéletes. Hiányosságok:
Nincs a szobában hajszárító (kérésre a recepción adnak).
2014. április 29.a párjával járt itt
Kellemes, szép, hotel, csodálatos kerttel. A welness részlege nagyon jó, kényelmes, nagyon jól lehet piheni, kikapcsolódni, imádtuk. A szoba kényelmes, berendezési tárgyak szépek, ízlésesek, praktikusak. A szálloda a gyógyfürdővel szemben van,percek alatt a fürdőbe értünk.
Átlagos 2014. április 23.a párjával járt itt
Nem volt igazán kényelmes a Húsvéti hosszú hétvége . A tisztaság átlagos volt . Négy épület részből áll a szálloda gondolom a régi rendszerbe Szot üdülőként üzemelt . Az egyik épületbe az étterem ,a másikba a vellnes a harmadikba is volt valami de nekünk oda nem szólt a csomag ajánlat és a negyedik épületbe volt a szállásunk .
2014. március 3. járt itt
A személyzet kedvessége és segítőkészsége minőségileg javitotta az esetleges hiányosságokat. Gondolok itt pl. a TV. csatornákra, amiknek a száma, ill. a választási lehetőség számomra nem volt kedvező. A szálloda elhelyezkedése - a fürdő közelsége - szuper. Lenyűgözött, és nagyon örültem a különböző biztonsági intézkedéseknek.