Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom

4,6
a 4 herceghalmi étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom
Abacus Business & Wellness Hotel étterme HerceghalomAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom

Hotel Abacus Herceghalom - Tavaszi wellness akció
Tavaszi wellness akció
2024.05.31-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom vélemények

Kiváló 2023. szeptember 23.a párjával járt itt
Nagyon szép hely könnyen megközelíthetetlen,szép szobák,kedves személyzet, tisztaság,kellemes benyomást nyújt, az étel nem az én ízlésemnek van minden nem lehet jó
Kiváló 2023. augusztus 24.a párjával járt itt
Nagyon jol ereztuk itt magunkat. A reggeli friss ropogos zsemlevel, az ebed leves es foetel, na es a vacsora az valosagos izkavalkad. A szemelyzet baratsagos legkort teremt. Jovunk mi meg ide.
Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Egyéb
Kiváló 2023. július 26.a párjával járt itt
Nagyon színvonalas a szálloda. Kényelmes szobák,tisztaság, maximálisan kedves személyzet,finom ételek. Speciális érkezést kértem és minden nap a megoldották nekem. A Település is tiszta,a környéken sok a látnivaló.
Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Belső
Kiváló 2022. március 22.gyerekekkel járt itt
A legjobban a konyhája tetszett. Hatalmas választék, nagyon finom ételek. Kiemelném ezek közül a thai levest. A személyzet nagyon kedves, szolgálatkész. Hátránya, hogy helyben nincs semmi látnivaló, gyerekeknek is csak egy lepusztult játszótér a közelben.
Kiváló 2020. március 11.gyerekekkel járt itt
Egyszer csak döntöttünk. Abacus hotel étterme Herceghalom. Már sok jót hallottunk róla - hogy itt vasárnapi svédasztal is van. Praktikus módon összekapcsoltuk egy wellnessezéssel. Már előre tájékozódtunk, hogy mi lesz az ételsor. Ez nagyon bíztatónak ígérkezett. Az ételek nagyon finomak voltak, le a kalappal.
Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/italAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/italAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/italAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/italAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/italAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/italAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/italAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/italAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/italAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/italAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/italAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/italAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/italAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/italAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/italAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/italAbacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom - Étel/ital
Kiváló 2018. november 7.a párjával járt itt
Itt tartózkodásunk alatt teljes ellátásban voltunk. Kezdtük első este a vacsorával. Fél órával a nyitás után érkeztünk, meg is látszott, mert tele volt az étterem. De a választék bőséges és tuti mindenki megtalálja a kedvencét. Levest mindig ettünk, finoman fűszerezett, különleges levesek voltak, nem az otthoni megszokott ízekkel.
Kiváló 2015. február 5.gyerekekkel járt itt
Svédasztalos vasárnapi ebéden jártunk az Abacusban immár sokadik alkalommal. A kínálat minden héten más, érdemes előre tájékozódni az aktuális választékról a honlapjukról. Finom, színvonalas ételek, udvarias kiszolgálás, igényes környezet jellemzi a helyet. 3900 Ft/fő ár nagyon jónak számít a minőséghez képest.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Átlagos 2014. december 2.a párjával járt itt
Lehet, hogy május óta, amikor elmarasztaló véleményt kapott az étterem itt lejjeb, a személyzet bizonyára kicserélődött. Borzasztő kedvesek voltak, mosolyogtak, sürögtek,forogtak, mint a szélvész úgy közlekedtek, szedték le a piszkos tányért az asztalunkról és pótolták az elfogyott ételeket. A szakácsot már nem tudnám ennyire megdicsérni.
2014. június 5.családjával járt itt
A szoba kényelmes pihenést biztosított. Az étteremben figyelmes, udvarias volt a kiszolgálás, külön tetszett, hogy a teraszon is étkezhettünk. Az ételek választéka nem volt mindig elég bőséges. Nagy hátránya a szállodának, hogy a vonattal érkezőknek nem biztosítanak szállítási lehetőséget sem az állomásra, sem a környéken tehető kirándulásokra.
2014. június 5., kollégákkal járt itt
A hotel jól tiszta, rendezett, az ételek finomak voltak. A recepción, bárban és wellnesben figyelmes, udvarias a személyzet.
Az egyetlen kifogásolható az éttermi pincérek munkája.
Lehet csak rossz napjuk volt, de kérésre udvariatlanul válaszoltak, - a kért evőeszközt nagy csattanással vágta le egyikük az asztalra - a lehullott evőeszközt sem vették fel a földről (azt már mondanom sem kell, hogy az Ő kezéből pottyant ki).
Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom a térképen
2053 HerceghalomGesztenyés út 3.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes
magyar, nemzetközi