Liget Royal Restaurant Hévíz

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Liget Royal Restaurant Hévíz vélemények

Kiváló 2018. július 9.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes környezetben,ebédeltünk a Liget étteremben. A mindent kritizáló kamasz kislányunokám is megdicsérte a gyorsan és kedvesen felszolgált fokhagymakrém levesét,és a cordon bleu-t. A terasz tele volt,ezért odaült egy házaspár akik Hévízen töltötték a szabadságukat. Ezalatt rendszeresen itt étkeztek,Ők is pozitívan értékelték az éttermet.
Kiváló 2018. június 24.a párjával járt itt
Évek óta kerülgettük az éttermet, de valahogy mindig kimaradt.
Nem bántuk meg, hogy végre itt ebédeltünk. Kedves, gyors kiszolgálás.
Finom, megfelelő mennyiségű ételek. Apróság ugyan, de az evőeszköz "stílusa" nekem sokat emelt a komfortérzeten. Az árak "hévíziek", főleg a sör ,de Német-Orosz a város, rég nem Magyar. A pizza készletet is ki fogjuk próbálni.
2018. május 1.gyerekekkel járt itt
Családi séta közben fedeztük fel. Feltűnt a hangulatos terasz sok vendéggel. Megbeszéltük, hogy aznap ott vacsorázunk. Szerencsére este volt hely. A kiszolgálás gyors és készséges. Az ételeket szépen tálalják, bőséges és finom. Az italokkal sem volt semmi gond. A család mind a négy tagja elégedetten távozott és másoknak is szívesen ajánljuk a helyet.
Kiváló 2018. március 27.a párjával járt itt
Házassági évfordulónk alkalmával a Liget Étteremben vacsoráztunk férjemmel. Korábban még nem jártunk Hévízen, így nem ismertük az éttermeket sem. Interneten néztünk utána a szállodánk közelében lévő éttermeknek és erre esett a választásunk. Hangulatos, szép, tiszta hely, a személyzet kedves, kiválóan végzik a munkájukat.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 14.a párjával járt itt
Most voltunk először, nem bántuk meg. Szép beltér, figyelmes és gyors kiszolgálás, korrekt felszolgáló, finom borok és finom ételek. Az egyik fő profil a 11:00-15:00 közötti menüztetés (nem számoltam, de kb. 8-10 féle menüből lehet válsztani) és pizzéria. (Helyben sütve, kemencében, akár kívánság szerint.
Átlagos 2018. január 12.egyedül járt itt
3 napra mentem Hévízre, ahol a Panorámában szálltam meg két éjszakára. A 3. napon még kihasználtam az időmet fürdésre, de a hazaút előtt egy könnyű ebédet akartam elfogyasztani. A Liget Étterem nyolcféle menüt hirdet, a többsége eléggé "magyaros", azaz zsíros-hagymás-fűszeres ételnek tűnt.
Kiváló 2017. november 19.családjával járt itt
Nagyon jó élményt jelentett, hogy az első hévízi napunkon a Liget étteremben ebédelhettünk, napozhattunk, felfrissülhettünk és feltöltődhettünk. Remek vendéglátókkal találkoztunk, akik szinte kitalálják a gondolatunkat, hagyják, hogy jól érezzük magunkat és mindent a megfelelő időben hoznak.
Liget Royal Restaurant Hévíz - BelsőLiget Royal Restaurant Hévíz - BelsőLiget Royal Restaurant Hévíz - BelsőLiget Royal Restaurant Hévíz - Külső képLiget Royal Restaurant Hévíz - Külső kép
2017. szeptember 28.családjával járt itt
Több éve üdüléseink alkalmával visszatérünk ebédelni, ebbe a vendéglőbe. Az ár érték arány nagyon jó. Gyors, pontos, kiszolgálás. Kiemelném a személyzet kedvességét. Évek alatt mindig kedvesek, mosolygósak voltak. Nagyon kellemes a teraszon étkezni, ha az idő engedi. A mellékhelyiség is rendben tartott.
Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Amikor Hévízen járok biztos az egyik hely ahova szívesen beülök ebédelni az a Liget étterem. Többfélét ettünk már itt, és mindegyik finom, ízletes volt, a pizza is olyan tészta amit szeretek. A kiszolgálók nagyon kedvesek és segítőkészek, mindenkinek csak ajánlani tudom, hangulatos étterem, főként nyáron a teraszon.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2016. november 14.a párjával járt itt
Hévízen jártunk , és szerettünk volna ebédelni . Most már mindenhol , és egyre több helyen kínálnak ebédidőben menűt . Itt is így volt , bementünk . Hangulatos hely , eléggé tele volt , de jutott asztal . Nyáron jobb ,mert van egy hatalmas terasz , de ahhoz most hideg volt . Itt is többféle levesből , illetve második fogásból lehet választani .
Liget Royal Restaurant Hévíz - Étel/italLiget Royal Restaurant Hévíz - Étel/italLiget Royal Restaurant Hévíz - Étel/ital