Római Pince Hévíz

Wellness élmények előfoglalással
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár

Római Pince Hévíz vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 28.barátokkal járt itt
Már több alkalommal jártunk ebben a hangulatos pincében, ami egy építészeti remekmű, a kerthelyiség pedig gyönyörű panorámát nyújt. De nem csak ezek miatt írok nagyon jó véleményt, hanem az ételeket, a borokat, a készséges pincéreket(a tulajdonos is ugyanúgy a vendégek rendelkezésére áll)szeretném megdicsérni.
Római Pince Hévíz - BelsőRómai Pince Hévíz - Külső kép
Kiváló 2013. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Barátaink ajánlására próbáltuk ki a Római Pincét. Az étterem az egregyi borhegyen van, nagyon szép környezetben. Kellemes őszi napsütés volt, az ápolt kerthelyiségben ültünk le, ahonnan csodálatos kilátás nyílik a környező dombokra. A felszolgálás kifejezetten udvarias.
Római Pince Hévíz - Külső képRómai Pince Hévíz - Étel/italRómai Pince Hévíz - Étel/italRómai Pince Hévíz - Étel/ital
Átlagos 2020. augusztus 5.barátokkal járt itt
Többször jártam az étteremben. Most sem volt rossz, de nem az igazi! A felszolgálók tették a dolgukat, semmi több. Gyorsan hozták a megrendelt ételeket, italokat. Sajnos a gépkocsivezetőkre nem gondoltak, mivel rostos ivólén és limonádén kívül más üdítő nem volt. A citromos limonádé viszont tényleg nagyon finomra sikeredett.
Átlagos 2017. szeptember 27.a párjával járt itt
Visszatértünk mivel már többször jártunk itt. Nagyon felkapott lett, de az ételek szinvonala romlott. Már nem jó az ár-érték arány. Többet vártunk mint kaptunk. Legközelebbi hévizi út során nálunk már nem ő lesz a kiválasztott. . . . . . Elszaladt a ló, a forgalom növekedése a minőség romlását okozta.
Átlagos 2017. június 5.barátokkal járt itt
Pünkösd vasárnap, látogattunk el ismét, az egyik kedvenc éttermünkbe. Sajnos az esős időjárás kicsit bezavart, de a pincérünk hozzáállása mindent feledtetett. Kiválasztottuk az ételeket, és az elfogyasztásuk során, értek a meglepetések. Egyik a „Tokaji borban érlelt pecsenyelibamájjal töltött sertésborda rántva, .
Átlagos 2017. május 23.családjával járt itt
A Hévíz-Egregy borhegyre felérve többszöri körbesétálás után választottuk ezt az éttermet, csalogatóak voltak a kirakott képek a belső térről. Sajnos pont egy nagyobb társaságot vártak, így csak kint tudtunk leülni a szeles idő ellenére. A kilátás csodálatos, a hely hangulata magával ragadó. A belső tér is nagyon szimpatikus volt/lett volna.
Átlagos 2017. január 26.családjával járt itt
Szép, napsütéses őszi napon tértünk be ide, a kerthelyiségben foglaltunk helyet. A kilátás gyönyörű, lenyűgözött. Mégsem éreztük sajnos jól magunkat. A felszolgálás nem volt szimpatikus. A pincér lekezelő stílusú volt. Érezhetően kedvesebb, figyelmesebb volt a külföldi vendégekkel, mint velünk.