Hunguest Hotel Panoráma Hévíz ★★★★

Hunguest Hotel Panoráma HévízHunguest Hotel Panoráma Hévíz
Hunguest Hotel Panoráma HévízHunguest Hotel Panoráma Hévíz

4Szolgáltatás

A Hunguest Hotel Panoráma legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Pünkösd a Panorámában (min. 3 éj)
Pünkösd a Panorámában
05.17-20.
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.04.01-ig
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz vélemények

Átlagos 2023. szeptember 26.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett: a szoba kényelmes, jó kilátással a városra. Az étteremben bőséges választék, ízletes ételek svéd asztalos rendszerben. Ingyenes belépő mind a két napra a hévízi Tófürdőbe. Ami hiányosságot tapasztaltunk: a parkolási lehetőség "kissé" korlátozott a hotelben. A város egyik nyílt parkolójában tudtunk csak parkolni, nem a hotel közelében.
Hunguest Hotel Panoráma válasza
Kedves Vendégünk! Szomorúan olvastuk véleményét, hogy nem volt néhány szolgáltatásunkkal tökéletesen elégedett, reméljük azonban, hogy a programjaink és egyéb szolgáltatásunk kárpótolta mindezért. Köszönjük szavait, igyekszünk a jövőben lehetőségeinkhez mérten az Ön által említett problémákat orvosolni, hogy amikor újra nálunk jár, ezekkel is tökéletesen elégedett legyen!
2023. október 3., Hotel Panoráma, Hunguest Hotel Panoráma
Átlagos 2023. szeptember 23.a párjával járt itt
A gépkocsival érkező vendégek parkolása rendkívül csekély mértékben megoldott a hotelnél. Szerencsére 10 perc sétára volt ingyenes parkolási lehetőség. Ez jó időben nem volt gond.
Örültünk volna, ha fizetéskor a recepciós érdeklődött volna, hogy éreztük magunkat, várjuk. vissza Önöket, esetleg jó utat kíván.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük véleményét, akkor is, ha akad a pozitívok között negatív is. Vendégeink véleménye minden esetben fontos számunkra, hiszen mi is csak így tudunk fejlődni és minden igénynek lehetőségeinkhez mérten megfelelni.
2023. szeptember 27., Hotel Panoráma, Hunguest Hotel Panoráma
Átlagos 2023. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
4 éjszakát töltöttünk a hotelben a keresztlányommal! Pozitív illetve negatív élményeim vannak. Pozitívumot két éttermi dolgozónál tapasztaltam. Név szerint is kiszeretném Őket emelni. H. Alexandra és F. Károly személyében. Udvarias, figyelmes, kedves kiszolgálásban részesítettek bennünket, ami igen megtisztelő volt.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzésüket, és hogy megosztották tapasztalataikat velünk, melyet a javunkra fordítva kívánunk felhasználni, hogy a jövőre való tekintettel még nagyobb körültekintéssel és figyelemmel álljunk vendégeink rendelkezésére.
2023. augusztus 31., Hotel Panoráma, Hunguest Hotel Panoráma
Átlagos 2023. június 17.a párjával járt itt
Ami tetszett azt az adott pontjaim mutatják. Ami nem tetszett:a vacsorák hullámzó minősége / sós-sótlan/ és hiányoltam az éppen szezonális gyümölcsöt az epret. A vendégek zöme az idősebb korosztályba tartozik, akiknek problémát okozhat awc-ről felállni. Javaslom kapaszkodók felszerelését, Végül : nagyon jól éreztük magunkat, ha tehetjük máskor is megyünk. /
Átlagos 2023. április 29.egyedül járt itt
A szálloda elhelyezkedése remek. A személyzet lehetne barátságosabb. A szobába a hírdetéssel ellentétbe nem volt wifi viszont kényelmes volt. Az elkészített ételek izletesek voltak. Arról, hogy a környéken milyen látnivalók vannak nem kaptam semmilyen információt. Mindezek ellenére a szállodábanjól éreztem magam.

Köszönjük szépen értékelését.
Vendégeink véleménye alapján igyekszünk szolgáltatásainkon javítani és fejlődni napról napra.
A környékbeli látnivalókról a recepción tud érdeklődni és prospektust kérni.
Reméljük a jövőben ismét vendégül láthatjuk szállodánkban.
2023. május 3., Hotel Panoráma, Hunguest Hotel Panoráma
Átlagos 2023. április 7.a párjával járt itt
Szépen felújított szálloda, nagyon kedves személyzettel. Az étkezés átlagos, a választék megfelelő. Amikor ott jártunk szélső szobát kaptunk, sajnos nagy szél volt, folyamatosan fütyült valami, ami zavaró volt. Kellemes lehetett volna a szaunázási lehetőség esténként, de 6 órakor bezárt. Hiányzott nagyon egy jakuzzi, ahol a vacsora után ücsöröghettünk volna.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen építő jellegű véleményét.
Igyekszünk minden nap azon dolgozni, hogy vendégeink minél jobban érezhessék magukat szállodánkban.
Reméljük a jövőben ismét vendég láthatjuk és maximálisan pozitív véleménnyel fog távozni.
2023. április 10., Hotel Panoráma, Hunguest Hotel Panoráma
Átlagos 2023. február 13.a párjával járt itt
Egy 4 csillagos szálloda nem engedheti meg,hogy ne legyen minimum a szobák számával megegyező SAJÁT parkoló helye a szálloda körül!!!
A velnesz részlegen pedig legalább 2-3 medence,jakuzzi!!!
Csak szaunák!?? Mi ez egy hévizi 4☆ szállodában!!!
Ez annak jó aki busszal érkezik és nem szereti a vizet!!!
Átlagos 2023. január 23.egyedül járt itt
A szabadidő-szolgáltatás nagyon gyenge. Van egy Spa-részleg, ahová boldog-boldogtalan bejár cipőben, ahol nincs szauna lepedő, ahol szélben huzatos a nyugágyas pihenő. Nincs biliárd, pingpong, csocso, fitness-terem, stb. A welcome-drink - meleg tea - nevetséges, inkább hagyják el. Másutt egy üveg bor várja a szobában a vendégeket.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2022. december 31.családjával járt itt
Itt még nem voltunk és a black friday akció keretében most egy kedvezményesebb árú csomagot kihasználva érkeztünk. Már más értékelésekben is olvastam előtte, de tényleg így lett, hogy PARKOLÓ jó eséllyel NINCS. A szálloda előtt csak külön kártyával a bejelentkezés idejére lehet megállni ha van hely.
Átlagos 2022. december 9.a párjával járt itt
A fogadtatás elvette a kedvünket az egésztől. Minek jöttünk most, annyi dokga van. Közölte a szőke recepciós hölgy. Olyan megalázó volt hogy legszivesebben visszafordultam volna. Egyébként 4 voltak a pultban, csak mi voltunk érkezők. A többiek kedvesek voltak. Hűtő a szobában csak külön kérésre van bekapcsolva, tv távirányitóban szólni kell hogy cseréljenek elemet mert nem működik.
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz a térképen
8380 HévízPetőfi utca 9.
2000
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Garázs, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem • bár