Danubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz ★★★★

Danubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz
Danubius Health Spa Resort Hévíz HévízDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz
Danubius Health Spa Resort Hévíz HévízDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz

Danubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz bemutatkozása

Hévíz központjában, a termáltó közvetlen közelében található gyógy- és wellness szálloda, a Danubius Health Spa Resort Hévíz gyógykúrákat, széles körű programokat, gasztronómiai élményeket és színvonalas konferencia-szolgáltatásokat kínál.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Danubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz vélemények

2013. november 19.kollégákkal járt itt
Télen voltunk, volt fűtés, telt ház volt, ami jó ugye, mert akkor a szinvonal is marad. A szoba nagysága, berendezése, kiválló,tiszta és rendezett szívesen lép be az ember. Kellemes reggeli és vacsora, a retrobár zseniális. A wellnesrészlegre sem lehet panasz. A személyzet végig nagyon készséges volt, a recepciótól a fürdőig, minden hol.
Átlagos 2013. március 21.gyerekekkel járt itt
Átlagos, felújított, de hajdani "patinás" szálló. Nagyon kedves és segítőkész recepcióval. Az étterem klasszikus szot-os hangulatú, bőséges, de nem túl színvonalas reggelivel, ahol a teraszon sajnos nem terítettek fel sok asztalt, pedig gyönyörű idő volt. A menü-vacsoránál a főétel választható volt, az ízletes volt, de a többi étel egysíkú.
2014. szeptember 10.a párjával járt itt
Jó: szép belső tér, foglalkoznak a vendéggel, reggeli torna, zenés est. A recepció után boltok, ötcsillagos belső hall, télen kandalló működik, külön cukrászda, külön étterem. Szletés és névnapi meglepetés! rossz: a pincér németül beszél mindenkivel, még a magyar vendéggel is, a német vendég előbbre való a magyarnál, most már „itt vannak az oroszok” is.
Kiváló 2017. augusztus 14.a párjával járt itt
Kívülről szocreál szakszervezeti üdülő, belül elegáns, minden igényt kielégítő luxusszálló. Ragyogó tiszta, elegáns faburkolat, sok-sok növény, ízléses dekoráció. Kedves fogadtatás, és a személyzet minden tagja később is készségesnek és mosolygósnak bizonyul. A szobák tágasak, az ágyak kényelmesek.
Danubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Külső képDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Medence/kert
2016. szeptember 6.a párjával járt itt
Már többször jártam ebben a szállodában, legutóbb 2016. április végén töltöttünk el 3 ékszakát kettesben férjemmel ezen a számunkra kellemes környezetben. Én ezt a szállodát úgy értékelném, hogy nem egy legmodernebb, de ennek ellenére kényelmes, tiszta, a gyógy-és fürdörészleg tökéletes és professzionális ellátást nyújt.
2016. június 5.a párjával járt itt
A férjemmel a 10. házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Kellemes retró szálloda, rengeteg nyugdíjas külföldi vendéggel, de ez nem baj. . mi fantasztikusan éreztük magunkat. Finomak az ételek. . ezt a mérleg is mutatta + 2 kg :)A wellness részleg nagy és több helyen helyezkedik el. . 2 gyógyvizes medence is található. .
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Férjem 2015 decemberében ünnepelte 50. szülinapját és meglepetésnek szántam az itt töltött három napot. Nem csalódtunk, szó szerint luxus üdülés volt. Fantasztikus hely, csönd, béke, nyugalom. Az épület kívülről retro, de belülről szépen felújított, hatalmas terekkel, fotelekkel, faberakásokkal, boltívekkel.
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
2014-ben jártam itt az októberi hosszú hétvége alkalmából. 5 feledhetetlen csodás napot töltöttem itt. A személyzet kedves, figyelmes, segítőkész. A szoba kifogástalan, az ágy kényelmes, a tisztaság megfelelő. Az ellátás választékos és finom, bár az AI ellátás keretén belül kicsit nagyobb italválasztékot vártam.
Danubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - SzobákDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Wellness
Kiváló 2014. október 30.családjával járt itt
Mit írhatnék? A nagyon jót nehéz tovább fokozni! Kedves ,mosolygós személyzet. Makulátlan tisztaság. Remek wellness részleg. Az ételek választéka,ízvilága kifogástalan. Ennél többet úgy érzem egy vendég ,szállásadótól nem tud kívánni. Csak ajánlani tudom,és remélem még én is visszatérhetek ide.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2014. július 1.barátokkal járt itt
Barátnőmmel már áprilisban lefoglaltuk a szobánkat. Még nem jártunk Hévízen,így nagy reményekkel indultunk el. Megérkezésünkkor kedves,előzékeny recepciósok fogadtak. Tiszta,a megszokott bútorokkal kiegészítőkkel felszerelt szobát kaptunk. Már aznap igénybe is vettük a fürdőrészt. Mindenütt tisztaság,zsúfoltság mentes medencéket találtunk.
Danubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Külső képDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - KörnyékDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Medence/kert