Igali Gyógyfürdő Igal

Igali Gyógyfürdő Igal
Igali Gyógyfürdő IgalIgali Gyógyfürdő Igal
Igali Gyógyfürdő IgalIgali Gyógyfürdő Igal

Igali Gyógyfürdő Igal bemutatkozása

Az Igali Gyógyfürdő a Balatontól 40 kilométerre található, mely a Dél-Dunántúl egyik legrégebben működő fürdője. A 651 méter mélységből feltörő 81 °C-os jódos-brómos gyógyvízet Európa legjobbjai közt tartják számon. A fürdőben 13 medence található, melyek közül a gyermek medence és a termál medencék egy része élményelemekkel van felszerelve.

Thermal Panzió Igal - Tavaszi zsongás
Tavaszi zsongás
2024.07.21-ig
Thermal Panzió Igal
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Igali Gyógyfürdő Igal vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. január 13.családjával járt itt
A fürdőben most nagyon hideg volt, igaz kint is. Megfogtam a radiátorokat, de hiába voltak melegek, itt valami baj a méretézéssel van. Az öltöző is hideg, de a többi közösségi hely is. Dicséretes, hogy van kulturált étkező, automata és mikró. Személyzettel mármint a medencék környékén nem lehet találkozni, most a külső medence vize délutánra már nem volt élvezhető, kihűlt.
Igali Gyógyfürdő Igal - Igali Gyógyfürdő Igal - Igali Gyógyfürdő Igal - Igali Gyógyfürdő Igal - Igali Gyógyfürdő Igal - Igali Gyógyfürdő Igal - Igali Gyógyfürdő Igal -
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Érdekes 2023. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Előzetesen már sokat hallottunk az igali gyógyfürdőről. Mivel sajnos rossz időt fogtunk ki a nyaralásunk alatt, elutaztunk ide. Nyitásra mentünk, de már akkor hosszú volt a sor, de viszonylag gyorsan bejutottunk. Kikértük a szekrényeinket, majd mentünk is a medencékhez. Sajnos már olyan sokan voltak, hogy nem tudtunk sehová leülni, így az egyik ablak mellé tettük le a holmijainkat.
Igali Gyógyfürdő Igal - EgyébIgali Gyógyfürdő Igal - Egyéb
Érdekes 2021. augusztus 31.a párjával járt itt
Augusztus végén Zselicből hazafelé kerestük fel egy napra a jónevű fürdőt. Megjelenésre a 80-as évek hangulatát idézi, a nem túl meleg, de azért kellemes időre figyelemmel a Balatonról is sokan jöttek, a termál medence elég zsúfolt volt. Az árak is a Balatont idézik, a sajtos tejfölös lángos 950 Ft.
Érdekes 2019. szeptember 5.a párjával járt itt
Augusztus végén, egy balatoni nyaralásból hazafelé mindenképpen ki akartuk próbálni azt a helyet, amiről már annyit hallottunk. Vasárnap délelőtt érkeztünk, és a napi parkolójegyért, ha nem is túl elegáns, de legalább méltányos, 500 forintot kértek, és még hely is volt! Nem nevetni ezen, jártunk már pár helyen,pl.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Érdekes 2019. január 29.a párjával járt itt
Sok jót hallottunk,olvastunk az igali gyógyvíz kedvező hatásáról,ezért az ünnepek fáradalmainak kipihenése céljából Igalt választottuk. A víz valóban fantasztikus,a fedett fürdő ill. a télen is üzemelő szabadtéri medencék színvonala eléggé eltérő. Az élményfürdő rész teljesen rendben van,nem túl nagy,de vendég sincs sok.
Érdekes 2017. szeptember 27.családjával járt itt
A balatoni nyaralás egyik hűvös szeles napján döntöttünk az igali gyógyfürdő mellett. Nagyon jó választás volt! ! A víz kellemesen meleg és nagyon tiszta volt. Aki a nagyon meleg vizet szerei annak is van medence. Kissé retrók a benti medencék, de a kinti fedett nagyon szuper. Mivel ünnepnapon mentünk mindenféle program volt kicsiknek és nagyoknak.
Érdekes 2017. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Idén nyáron kifogtuk nyaraláshoz a leghidegebb időt, így altrnatív megoldásként Igalra mentünk fürödni. Nem túl szép hely, de a víz hőmérséklete pont jó volt :)
A benti büfék minősége siralmas. Talán ezért is maradt egy kis keserű szájízünk :( Nagyon drágák és rossz minőségű ételt kaptunk.
Érdekes 2016. november 13.családjával járt itt
Családommal látogattunk el ide az ősz elején. A fürdő igen jó hangulatú, nem túlzsúfolt, igény szerint választhattunk a többféle hőfokú és fajtájú víz között. Ami annyira nem tetszett, hogy az egyetlen fajta (kinti) csúszdán lecsúszva nagyon hideg vízbe érkeztünk-szeptember elején már annyira nem is volt jó idő-így nem is használtuk ki annyira a csúszdát.
Érdekes 2016. június 15.a párjával járt itt
Valamikor talán harminc éve voltam itt először, jó emlékek maradtak utána. Az elmúlt pár évben többször ellátogattunk ide. Volt roppant kellemetlen helyzetem a parkolóőrökkel, az egyik benti vendéglátóssal, tehát a fürdőre települt "szolgáltatókkal".
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Július végén a Balatonnál nyaraltunk és mint oly sokszor volt pár hűvös,esős napunk. Akkor döntöttük el,hogy elmegyünk egy kis thermál fürdőzésre,amit nem bántunk meg. Mikor odaértünk elsőre kicsit megijedtünk,mert rossz idő lévén rengetegen álltak sorba a pénztárnál.
Igali Gyógyfürdő Igal - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 152 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.