Rozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Rozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét vélemények

Kiváló 2022. április 21.gyerekekkel járt itt
Mivel már voltunk ebbe a hangulatosÉtterembe így meginr rá esett a választásunk. Mostmár nem csak a párommal,hanem a gyerekekkel is eljóttünk ide. Nem győztünk áradozni Nekik,hogy milyen jó étteremre leltünk Kecskemét szívébe. Mivel felkeltettük az érdeklődésüket így nagy izgalommal várták hogy elmenjünk.
Rozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - EgyébRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - EgyébRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - EgyébRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - EgyébRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - EgyébRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - EgyébRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - EgyébRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - EgyébRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - EgyébRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - EgyébRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - EgyébRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - EgyébRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Egyéb
Átlagos 2019. március 16.a párjával járt itt
Telefonon foglaltunk helyet,érkezésünkkor választhattunk hova szeretnénk ülni. A pincérnő nagyon kedves volt. Minden kérdésünkre szívélyesen válaszolt a rendelt ételeket gyorsan kihozták. Vegetáriánus hamburgert rendeltünk és egy adag gombalevest. A gombaleves íze hibátlan volt, de túl olajos.
2017. június 4.a párjával járt itt
Májusban jártunk az étteremben, a bisztróvacsora ajánlatukat próbáltuk ki. Én naponta elmegyek az étterem előtt és elsősorban az étterem kinézete ragadott meg, hogy szeretném kipróbálni a helyet. Minden nap délben van menüajánlatuk is, 3 fogásos, ezt még nem próbáltam ki, viszont rengetegen szoktak ebédelni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Átlagos 2016. december 12., kollégákkal járt itt
Először jártunk az étteremben. Mi nem a valószínűleg méltón népszerű ebédmenüt választottuk, hanem al a carte rendeltünk. Első fogásként gombalevest, utána rántott házi sajtot , legvégül pedig creme bruleet választottam. A gombaleves közepesen jó volt, a "házi" rántott sajt középszerű, a creme brulee, pedig kifejezetten el volt rontva.
Rozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Külső képRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étel/italRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étel/italRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étel/italRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étlap/itallap
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. július 13., kollégákkal járt itt
Nagyon jó helyen van az étterem, a berendezés is megfelelő. A kiszolgálás nem volt sem rossz, sem jó. Olyan átlagos. Az ételek nagyon mutatósak voltak, de az ízük nem különösebben hagyott nyomot bennem. Sokkal finomabb ételt lehet enni egy sarki kifőzdében is. Az ár viszont ehhez képest elég húzós. Engem nem győztek meg arról, hogy náluk kellene költsem a pénzem.
Kiváló 2016. február 23.családjával járt itt
A Rozmaring vendéglő Kecskeméten a Liberté helyén nyitott eredetileg, nagyon jó volt az a filozófia, melyre épült. Jelszavai, ha jól emlékszem, a következők voltak: “Friss hazai, őszinte”. Ez mind stimmelt is, a szakácsok szaktudásával volt csak probléma. Egyetlen étkezés keretén belül adtak minősíthetetlen és kifejezetten jó fogás.
Rozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - BelsőRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - EgyébRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - BelsőRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étel/italRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étel/italRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étel/italRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étel/italRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étel/italRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étel/italRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étlap/itallapRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étlap/itallapRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étlap/itallapRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étlap/itallapRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étlap/itallapRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étlap/itallapRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - BelsőRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - BelsőRozmaring Étterem & Bisztró Kecskemét - Étlap/itallap
Átlagos 2015. február 13.egyedül járt itt
A költözés és újranyitás óta többször jártam az új Rozmaringban, de sajnos már nem találom azokat az ízeket, amikért anno a kedvenc éttermemnek neveztem. A három szakácsból csupán egy maradt, és sajnos ő pont nem az, aki miatt érdemes gasztronómiai kaland miatt ide beülni. . . Viszont a pincérek figyelmessége kifogástalan.
2013. október 27.barátokkal járt itt
Azt gondolom Kecskemét egyik legszínvonalasabb étterme, a kiszolgálás nagyon jó az ételek finomak. Mindenki megtalálja a számára megfelelő ételt és italt. Nagyon finom és hatalmas adagok várnak itt a vendégre. Rendszeresen járunk étterembe, és nagyon válogatósak vagyunk, így bátran mondhatom hogy nagyon finomak az ételek, minden kívánságot teljesíteni tudnak.
Átlagos 2013. július 29.gyerekekkel járt itt
Kecskeméti létemre többször jártam itt, és igencsak felszolgáló függö az összbenyomás. Van, hogy jó a kiszolgálás, de van hogy minden egyes uj rendlésért komoly küzdelmet kell vivni. Az ételek minöségével sosem volt gond, bár nem tudom mitül függ, hogy jár e pár falat a az étel elött, vagy nem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. július 1., kollégákkal járt itt
A kiszolgálás első osztályú, vissza hozta számomra azt a hangulatot amikor még a vendéglátás valóban szíves látás volt. Ma már ritkán az. A pincér udvarias és nagyon kedves volt, az ételek kiváló ízűek és az alapanyagok úgy tudom szintén hazaiak, ami nagyon dicséretes.