Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány

4,6
a 8 kehidakustányi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, szálláshely étterme
Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány
Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria KehidakustányKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
Kedvező ajánlat
2024.09.15-ig
Barbara Apartmanház Kehidakustány
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 21.családjával járt itt
nagyon tetszett, háziasan főznek, kedves a személyzet, nem drága és a kávéjuk isteni! nekünk ez volt ott a törzshelyünk! ha járunk még arra biztosan visszamegyünk..
közel a fürdő, itt lehet elfogyasztani a főétkezéseket ha a szent istvánban, vagy a family resortban száll meg valaki.
nagyon jófej kedves a felszolgáló
Átlagos 2017. január 4.a párjával járt itt
Atlagos hely, adaghoz képest ár magas,ízetlen étel, gyenge minősègű körettel. Jó hogy levest nem ettünk és nem voltunk nagyon èhesek.A desszerttel nem is próbálkoztunk. Két pincér szolgált ki, ajánlatot úgymond a vendéglő specialitására nem kaptunk.:((
Kiváló 2016. december 30.a párjával járt itt
Pár napot töltöttünk a közelben lévő Hotelben. Sajnos, ott nem volt főétkeztetés így a Kehida Kapuja vendéglőbe jártunk vacsorázni. Nagyon kedves és figyelmes volt a felszolgáló. Az ételkínálat jó az ételek finomak voltak. Bor választék kicsit lehetne több. December második felében voltunk és szép Betlehem volt az étterem előtt.
Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - Külső képKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - BelsőKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - Belső
Kiváló 2016. szeptember 23.a párjával járt itt
Szeptemberben töltöttünk pár napot Kehidakustányba és Kehida Kapuja Kávéház és Pizzériában étkeztünk, amivel nagyon megvoltunk elégedve.
A személyzet udvarias, a kiszolgálás gyors. Az ételek italok kiválóak és megfizethetők, ízletesek, bőségesek, hangulatos zene mellet jó ízűen fogyasztottunk. Minden ismerősnek, családtagba csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. július 2.a párjával járt itt
Utunk során egyszer ebédeltünk ebben az étteremben. Minden tiszta volt, az asztalok leszedve. Nagyon kedves, mosolygós hölgy jött oda hozzánk, felvette a rendelést. Tiszta pohárban hozta ki a gyümölcslét. Az ételre nem kellett sokat várni. Nagyon ízletes, a rántott hús puha, nem rágós. Szép kártyát elfogadják. Az adagok közepesek.
Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - Étel/italKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - Étel/italKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - Étel/ital
2016. május 21.a párjával járt itt
Május hónapban a feleségemmel több alkalommal ott vacsoráztunk. Átlagosnak tűnő hely, de a célnak (a napi étkezésnek) tökéletesen megfelel. A felszolgálók figyelmesek, ajánlanak választási lehetőségeket. Az étlap választékos, bőséges. Az ételek (a többi vendék fogyasztását figyelembe véve is) finomak, ízletesek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. november 4.gyerekekkel járt itt
Családommal 2015 októberében néhány napot Kehidán töltöttünk. Az érkezési napon lefoglaltuk a félpanziós étkezést (mert a szálláson erre nem volt lehetőség). Pörgős, dolgos percek voltak a pincéreknek. Egy évvel korábbról már ismertem "Vera asszonyt", aki nagyon kedves.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 15.barátokkal járt itt
Vacsoraidőben kerestük fel a helyet többször is, mindig pörgős, majdnem teltházas volt a hely. Ennek ellenére a pincérek már az ajtóból belépve udvariasan és gyorsan hellyel kínáltak minket. Az ételek finomak, a kiszolgálás gyors és figyelmes volt. A konyhának nem jelentett gondot az extra kívánságok teljesítése sem.
Csak ajánlani tudom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. szeptember 15.a párjával járt itt
Az éttermet szállodánkban ajánlották, ahol csak reggeli ellátásban volt részünk, így a vacsorát itt (is) a pizzériában volt lehetőségünk elfogyasztani/kérni/igényelni. Volt menü vacsora, kifejezetten a szálloda vendégei részére, de akár a'la carte-ból is lehetett választani. A felszolgáló mufurc, semmit nem ajánlott, a menüt sem!