Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány
8784 Kehidakustány, Kossuth utca 56.

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány a térképen

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány értékelése:

1. helyezett a 8 kehidakustányi étterem közül
13. helyezett Nyugat Dunántúlon - 750 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, vendéglő

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - vélemények, kritkikák

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány vélemények

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptemberben töltöttünk pár napot Kehidakustányba és Kehida Kapuja Kávéház és Pizzériában étkeztünk, amivel nagyon megvoltunk elégedve.
A személyzet udvarias, a kiszolgálás gyors. Az ételek italok kiválóak és megfizethetők, ízletesek, bőségesek, hangulatos zene mellet jó ízűen fogyasztottunk. Minden ismerősnek, családtagba csak ajánlani tudom.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Utunk során egyszer ebédeltünk ebben az étteremben. Minden tiszta volt, az asztalok leszedve. Nagyon kedves, mosolygós hölgy jött oda hozzánk, felvette a rendelést. Tiszta pohárban hozta ki a gyümölcslét. Az ételre nem kellett sokat várni. Nagyon ízletes, a rántott hús puha, nem rágós. Szép kártyát elfogadják. Az adagok közepesek. Egy embernek bőven elég.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 21.
Május hónapban a feleségemmel több alkalommal ott vacsoráztunk. Átlagosnak tűnő hely, de a célnak (a napi étkezésnek) tökéletesen megfelel. A felszolgálók figyelmesek, ajánlanak választási lehetőségeket. Az étlap választékos, bőséges. Az ételek (a többi vendék fogyasztását figyelembe véve is) finomak, ízletesek. Az árak ár-érték arányban a helyükön vannak.

lnln TOP étteremértékelő
2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal 2015 októberében néhány napot Kehidán töltöttünk. Az érkezési napon lefoglaltuk a félpanziós étkezést (mert a szálláson erre nem volt lehetőség). Pörgős, dolgos percek voltak a pincéreknek. Egy évvel korábbról már ismertem "Vera asszonyt", aki nagyon kedves.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vacsoraidőben kerestük fel a helyet többször is, mindig pörgős, majdnem teltházas volt a hely. Ennek ellenére a pincérek már az ajtóból belépve udvariasan és gyorsan hellyel kínáltak minket. Az ételek finomak, a kiszolgálás gyors és figyelmes volt. A konyhának nem jelentett gondot az extra kívánságok teljesítése sem.
Csak ajánlani tudom!

Szerényke TOP szállásértékelő
2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 15.
Az éttermet szállodánkban ajánlották, ahol csak reggeli ellátásban volt részünk, így a vacsorát itt (is) a pizzériában volt lehetőségünk elfogyasztani/kérni/igényelni. Volt menü vacsora, kifejezetten a szálloda vendégei részére, de akár a'la carte-ból is lehetett választani. A felszolgáló mufurc, semmit nem ajánlott, a menüt sem! ! !

Legnépszerűbb csomagok Kehidakustányban és környékén
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.935 - 15.931,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2018.07.05. - 2019.12.21.
Dominika Apartman
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Malom-tó Vendégház
Tapolca
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 12.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, üdvözlőitallal, korai bejelentkezéssel, masszázsfotel használattal, parkolással. Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.12.22.
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2020.01.01.

Szállodák Kehidakustány környékén
Caramell Premium Resort Kehidakustány
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Kehidakustány
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria KehidakustányX