Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány

4,6
a 8 kehidakustányi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, szálláshely étterme
Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány
Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria KehidakustányKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. június 22.családjával járt itt
A hosszúranyúlt kényszerpihenőt követően végre ismét utazhattunk a hétvégén. A kehidakustyáni fürdőt választottuk célpontul, jól tettük. Jártunk már itt korábban többször is, most sem csalódtunk. Szállásként a kiváló Szerencsemák Panziót választottuk. A vendégek étkeztetését a panzióval egy épületben található Kehida Kapuja Étterem biztosítja.
Kiváló 2018. november 1.családjával járt itt
Családunkkal a közeli szállodában töltöttünk pár napot. Először aggodalommal töltött el, hogy vacsorázni át kell járnunk ebbe az étterembe (nem a kinézete miatt, inkább csak körülményesnek gondoltam), de az aggodalom hamar várakozássá alakult át. Nagyon kellemes, tiszta és hangulatos helyet ismerhettünk meg.
Kiváló 2018. október 24.a párjával járt itt
Nagyon kellemes,családias hely. Rugalmas kiszolgálás,kedves személyzet. Az ételek finomak,bőséges adagok. Nagyon finom volt a húsleves. A szarvashúsból készült finomságokat csak ajánlhatom! ! A vacsorát szürkebaráttak öblítettük le,ami fenséges volt. A maradékot kérés nélkül csomagolják. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Az új terem nagyon szép lett! ! Kellemes zene esténként.
Kiváló 2018. április 25.gyerekekkel járt itt
A személyzet udvarias, mi pizzázni mentünk, Nagy adag, bőséges finom, ajánlani tudom.Tisztaság mindenütt, házias ízek.Ár elfogadható, család barát hely.Kiszolgálás, gyors, és kíváló.A pizzából nagy a választék.Ha arra járunk legközelebb is ezt a kedves helyet választjuk.Köszönet a finom kávéért.
Kiváló 2017. szeptember 20.barátokkal járt itt
Egy szeptemberi hétfő este tértünk be az étterembe! Kedves személyzettel találkoztunk! zseniális vaddisznópörköltet ettem zalai dödöllével! finom csapol sör, és hogy a hangulat is kiváló legyen még élő zene is volt!
Annyira jól éreztük magunkat másnap is visszatértünk! Csak ajánlani tudom :)
Kiváló 2017. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
Születésnapom alkalmából jártunk Kehidakustányban. Az étterem szuper választás volt. A hely, a felszolgálás, az ételek, a személyzet, a hangulat, az élő zene kitűnő. Az este fénypontja, hogy 40. születésnapomon, születésem percében 19. 15-kor érkezett meg az étel és ezzel egy időben felcsendült Halász Judit: Boldog születésnapot című dala.
Kiváló 2017. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Nem először volt alkalmunk itt enni, immár célirányosan jöttünk, és most sem csalódtunk. Számunkra az étel első osztályú, az adag pedig nagyon is bőséges. Igaz, a várakozási idő sok volt, de mindent egybevéve elégedettek voltunk mindennel! Az árak sincsenek az égben, ami nagycsaládként számunkra egyáltalán nem utolsó szempont. És ami még pozitívum: volt külön gyerek adag.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 21.családjával járt itt
nagyon tetszett, háziasan főznek, kedves a személyzet, nem drága és a kávéjuk isteni! nekünk ez volt ott a törzshelyünk! ha járunk még arra biztosan visszamegyünk..
közel a fürdő, itt lehet elfogyasztani a főétkezéseket ha a szent istvánban, vagy a family resortban száll meg valaki.
nagyon jófej kedves a felszolgáló
Kiváló 2016. december 30.a párjával járt itt
Pár napot töltöttünk a közelben lévő Hotelben. Sajnos, ott nem volt főétkeztetés így a Kehida Kapuja vendéglőbe jártunk vacsorázni. Nagyon kedves és figyelmes volt a felszolgáló. Az ételkínálat jó az ételek finomak voltak. Bor választék kicsit lehetne több. December második felében voltunk és szép Betlehem volt az étterem előtt.
Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - Külső képKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - BelsőKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - Belső
Kiváló 2016. szeptember 23.a párjával járt itt
Szeptemberben töltöttünk pár napot Kehidakustányba és Kehida Kapuja Kávéház és Pizzériában étkeztünk, amivel nagyon megvoltunk elégedve.
A személyzet udvarias, a kiszolgálás gyors. Az ételek italok kiválóak és megfizethetők, ízletesek, bőségesek, hangulatos zene mellet jó ízűen fogyasztottunk. Minden ismerősnek, családtagba csak ajánlani tudom.