Kastély Kávézó Keszthely

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kastély Kávézó Keszthely vélemények

Kiváló 2022. augusztus 15.barátokkal járt itt
Ha arra járunk mindig megállunk egy kávéra Nagy szeretettel fogadják az ide betérőket.A táj csods, akar egy festmény
Kiváló 2020. július 28.a párjával járt itt
Keszthelyi kirándulásunk során betértünk a Festetics kastélyba ahol sok gyönyörűséget láttunk. A látogatás befejeztével leültünk a kávéház teraszára. Előzékeny kiszolgálás után szuper sütiket ettünk. Az élményt fokozta a csodálatos környezet. A sütik és az italok kicsit drágák, de megéri. Ha erre járunk mindig el fogunk jönni. Mivel a jegypénztár előtt van belépőjegy váltása nélkül is elérhető.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2018. november 3.gyerekekkel járt itt
A kávézó nagyon hangulatos, s a hely szellemének köszönhetően meglehetősen drága is. A sütik különlegesek, finomak, viszont a gesztenyepürét sikerült túlgondolniuk. A választáskor a személyzet nem szólt, hogy a püré étcsokoládé krémet is tartalmaz, pedig tudták, hogy gyereknek lesz. Neki nagy csalódás volt, s meg sem bírta enni.
Kiváló 2017. július 25.gyerekekkel járt itt
Hihetetlen kávét ittunk itt és a sütemények. . . egyszerűen leírhatatlan. A tulajal beszélve kiderűlt, ö készíti a sütiket egytől-egyig, és "sajnos " olasz és nem hazai alapanyagokból. Elmondása szerint, nem talált még olyan lisztet, cukrot és pl:menta kristály alapanyagot ami szerinte megfelelő lenne, -az érzésem szerint biza maximalista az uriember- de ez nem baj.
Kastély Kávézó Keszthely - Étel/italKastély Kávézó Keszthely - Étel/italKastély Kávézó Keszthely - Étel/italKastély Kávézó Keszthely - Egyéb
Kiváló 2017. június 7.a párjával járt itt
Kastélylátogatás, séta után tértünk be, egy kávéra és süteményre.
A hely „szelleme lebegett felettünk” a korabeli falak között.
A környezet nyugalmat áraszt, és a kávé illata, aromája mellett, a sütemények íze, textúrája aranyozta be napunkat.
A sütemény árak magasabbak, de összességében megérte.
Érdemes betérni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. április 16.gyerekekkel járt itt
Ha egy történelmi épület falai közt kívánod elfogyasztani italod, annak természetesen ára van. Ezt illik figyelembe venni, mielőtt leülsz. A kiszolgálás kedves, mindenféle kézműves sütik, amik az étlapon nem is szerepelnek, csak a hűtőből ki tudod választani.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 17.gyerekekkel járt itt
Kastélylátogatás után tértünk be, illet a programunkhoz. Korabeli, patinás, beleillik a környezetében. Az árak magasabbak, de itt nem zavart. Korabeli kínálat, felszolgálás, nagy ritkán szerintem megér ennyit. Gyerekekkel voltunk, nekik is tetszett, volt választék a számukra is. A kikért süteményben, kávéban nem csalódtunk. Élmény volt, köszönjük, ajánlom másoknak is! :-)
Átlagos 2015. november 12.családjával járt itt
Az élvezetek egyike, hogy egy élménydús kastélylátogatás után be lehessen ülni, megpihenni egy jó kávéra (kapucsinóra, tejeskávéra, üdítőre, esetleg egy pohár borra, stb), még áthatva a látványtól, fáradtan, de nagyon kellemes hangulatban.
Kastély Kávézó Keszthely - BelsőKastély Kávézó Keszthely - Külső képKastély Kávézó Keszthely - Egyéb
2015. szeptember 1.barátokkal járt itt
Nem vagyok nagy kávés, de a Festetich kávézóban jó dolog meginni egy feketét és elmerengeni a múlt és a jelen összefüggésein. Az egység a csodálatos Festetich kastélyban működik, ahhoz képest nem is nevezném drágának. Olcsónak sem. A Zsindelyes pálinkák 4 centje 900 forint, de ennyit kérnek a kommersz töményekre is.
Kastély Kávézó Keszthely - Külső képKastély Kávézó Keszthely - Külső képKastély Kávézó Keszthely - Külső képKastély Kávézó Keszthely - Külső kép