Tompos Étterem Keszthely

Tompos Étterem Keszthely
Tompos Étterem KeszthelyTompos Étterem Keszthely
Tompos Étterem KeszthelyTompos Étterem Keszthely

Tompos Étterem Keszthely bemutatkozása

A Tompos Étterem 2012. 04. 28. -án nyitott meg Keszthely legnyugodtabb övezetében. Az épület ugyan új építésű, azonban az üzemeltető, a Tompos 2000 Kft. , pontosabban tulajdonosa, Tompos Miklós, családjával együtt több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik a vendéglátás terén.

Nussbaum Panzió Keszthely - Napi árak teljes előrefizetéssel
Napi árak teljes előrefizetéssel
Nussbaum Panzió Keszthely
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Tompos Étterem Keszthely vélemények

Kiváló 2015. december 31.a párjával járt itt
A vegyes értékelések miatt egy kicsit félve választottuk ezt az éttermet. Utólag kiderült teljesen alaptalanul. Telt ház volt, az asztalra várni kellett néhány percet. A személyzet nagyon készséges volt. A rendelést gyorsan felvették, sőt az ételek is extra gyorsasággal érkeztek. A levesek kifogástalanok voltak, a főételek pedig egészen kiemelkedőek.
Átlagos 2015. október 15.a párjával járt itt
Egy ebédre mentünk be átutazóban Keszthelyen, a pincérek nem túl kedvesek, talán az esős idő miatt mindenki rosszkedvű volt, az étel sem ízlett. A leves számomra ehetetlen volt, sokat kellett várni a főételre, ami szintén nem hozta számomra azt amit vártam. A pohár és az evőeszközök foltosak voltak.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Gyenge 2015. október 8.gyerekekkel járt itt
Egy éve jártunk itt, azóta a hely szebb lett, újabb virágágyás és teraszos rész került kialakításra, a környezet tehát rendben van - a konyha viszont rosszabb lett. Sokkal rosszabb. Az ételek minősége a középszerű és a még éppen fogyasztható között hullámzik. A levesek teljesen jellegtelenek és a főfogásokkal is alapvető problémák vannak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 22.a párjával járt itt
Gyenesdiáson nyaraltunk feleségemmel és átruccantunk Keszthelyre, mert a házigazdánk ezt az éttermet ajánlotta. Finomat ettünk, de a pincéreket kissé fáradtnak, enerváltnak és morcosnak találtuk, ami árt az étterem hangulatának. Nem tett ránk mély benyomást a hely és a kiszolgálás, de a remek kaja miatt érdemes volt betérni.
Tompos Étterem Keszthely - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 14.családjával járt itt
Csak annyit tudok mondani, ez egy minta étterem számomra. Tisztaság, gyors kiszolgálás, kellemes környezet, kitűnő ár/érték arány, megfelelően széles választék, kellemes, nem tolakodó élő háttérzene. A teli parkoló beszédes. Ha ismét Keszthely környékén járok, biztosan visszatérek!
2015. június 13.barátokkal járt itt
Nagy várakozással mentem erre a helyre, mert nagyon ajánlották. Az biztos, hogy nagyon kellemes, a pincérek szimpatikusak, udvariasak és nem tolakodóak. Az étlap színvonalas, több ínycsiklandozó étel szerepel rajta. Az én személyes hibám, hogy nem szeretem a száraz húst, és az én bárányos fogásom sajnos az volt, viszont a tejszínes-tárkonyos mártás hozzá nagyon ízlett.
Tompos Étterem Keszthely - Étel/italTompos Étterem Keszthely - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2015. május 22.családjával járt itt
Nemrég jártunk az étteremben 4 felnött ée 2 gyerek. Hát nem voltunk megelégedve. Szerintünk a tulajdonosnak valahol malma is van mert az u. n. vadragu leves és harcsapaprikás is tele vol lisztel. A leves teljesen ehetetlen volt a paprikásból ki lehetett enni a halat ami szerintünk valamilyen fagyasztot halból készült - ezért vol nagyon apróra vágva.
Kiváló 2015. április 29.gyerekekkel járt itt
Gyerekbarát hely, kicsi játszósarok is van a gyerekeknek, ahol mindenféle játék megtalálható, és a gyerekek önfeledten tudnak játszani, míg felszolgálják az ételeket. Az etetőszékek tiszták, amit nem sok helyen tapasztal az ember. Az ételek gusztusosan vannak tálalva, az adag pedig bőséges.
Kiváló 2015. március 2.gyerekekkel járt itt
Az ittjartam.hu oldalon keresgeltünk hová lenne érdemes betérni ebédelni. Az étterem ételei,személyzete és környezete kifogástalan.
Tompos Étterem Keszthely - Étel/ital
Kiváló 2015. február 17.családjával járt itt
2015 januárjában jártunk ebben az étteremben. Tájékozódtunk előtte a neten, hogy hova lenne érdemes beülni egy jó vacsira. Erről az étteremről jókat írtak, így hát gondoltuk kipróbáljuk. Az étterem berendezése modern, új de ennek ellenére nem hideg, hanem nagyon barátságos. Gyönyörű dekorációk a falon, kellemes meleg színekkel festett falak.
Tompos Étterem Keszthely a térképen
8360 KeszthelyPázmány P. u. 56-60
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus