Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Nussbaum Panzió Keszthely - Napi árak teljes előrefizetéssel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

2016. március 17.a párjával járt itt
A szálloda a már megismert szolgáltatást és színvonalat hozta, kivéve azt a tumultust, amit 14-15-én lehetett tapasztalni. Azt gondolom, hogy "túl jól sikerültek" a csomag reklámok. Ezen a 2 napon megizzadt a vendéglátó és a vendég is!
2016. március 16.a párjával járt itt
Keszthelyre már régebb óta készültünk, hirtelen összejött, a szállodát nem mi választottuk, de nem bántuk meg. A Balatonra néző erkély, a pont jó méretű szoba kirándulásaink előtt után megfelelt. Kellemes az úszómedence a szauna. Az ételek kiválóak. Sok minden kisebb felújítással apró cserével vonzóbbá lehetne tenni a Hotelt.
2016. március 16.a párjával járt itt
Az ételek ízletesek és változatosak voltak.Talán a vacsorához külön rendelt borokban csalódtunk./olasz rizling,rose/ A szálloda kedvező csomagajánlata,szolgáltatásai már második alkalommal csábítottak bennünket Keszthelyre,hogy felfedezzük a város és a környék nevezetességeit. Üdvözlettel: Kleberczné Kondor Erzsébet
Kiváló 2016. március 16.a párjával járt itt
Tökéletes elhelyezkedésű, kedves kis három csillagos hotel.
Kiváló svédasztalos reggelivel, és kevéssé bőségesnek mondható vacsorával.
Nagyon jól éreztük magunkat. A szoba kilátása gyönyörűséges,a Balatonra ad rálátást.
Az úszó medence, és a fitnesz részleg is kiváló.
Gyenge 2016. március 16.a párjával járt itt
Március 12-14. között voltunk a szálloda vendégei. Én utoljára 42 éve voltam ebben a szállodában, de belépéskor megállapítottam,mintha megállt volna az idő. A három csillagos szálloda egy jobb szakszervezeti üdülő képét mutatta, sajnos szolgáltatásainak egy része is ezt utánozta.
Átlagos 2016. március 15.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedését, a személyzet közvetlenségét és a megrendezett programokat (zenés est a Fortuna zenekarral és egész napos disznóvágás) pozitívumként tudom említeni. Emellett viszont csalódást jelentett a szálloda felszereltsége, a szoba sok éves berendezése (foltozott szőnyegpadlóval, nyekergő ágyakkal) és az ételek kínálata.
Átlagos 2016. március 13.a párjával járt itt
Feleségemmel mindenféle képpen Balatoni hétvégét terveztük és erre a szállodára esett a választás. Megérkezésünkkór nem azt a szobát kaptuk amit megrendeltem de a recepcióra vissza térve 10 perc múlva már a jó szobába pakolunk kifele. Ez a kis bökkenő nem szegte kedvünk és már indultunk is felfedező útra.
Gyenge 2016. január 18.a párjával járt itt
Hosszú évek óta járunk ebbe a szállodába. Télen-nyáron. A Karácsonyt másodszor töltöttük itt 2015-ben dec. 23-27. Utoljára a 2013. évit ugyanígy. 2 év alatt sokat kopott. Nem is tudom hogy kaphat 3 csillagot. Talán az összkép. . Érkezéskor nem volt meleg kakaó stb. A szobák kopottasok,függöny szakadt, matracok,ágyneműk diákszállásra emlékeztetnek.
2016. január 7.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen van a szálloda, csodálatos a kilátás, kiváló étterem, remek ételek, bő választék. Nagyszerű kirándulási lehetőségek a Balaton körül illetve hajókázási lehetőség. Szobák kissé kicsik, és „régi módiak”de tiszták. Renoválás ráférne az épületre, de az ár érték arány nagyon jónak mondható.
2016. január 5.családjával járt itt
2015 augusztus utolsó hetében szálltunk meg itt 4 éjszakára. Amikor megérkeztünk egy kicsit meglepődtem, mert nagyon retró a szálloda és ezt már a parkoló töredezett betonja is tükrözte. Viszont elég nagy a parkoló, így még telt ház esetén is elég volt. A hotel valamikor biztosan modern lehetett, de most már ráférne egy alapos felújítás.