Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

Kiváló 2014. május 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett az elhelyezkedés, normális ár-érték arány. A szobánk Balatonra nézett, imádtuk! A folyosó egy kicsit lepukkant ugyan, de összességében nagyon tetszett,még biztosan visszatérünk. Ami kevésbé tetszett (de ezek nem annyira lényeges nem-tetszések): hideg volt az uszoda vize, ill.
2014. május 7.gyerekekkel járt itt
+ A szálloda elhelyezkedése kiváló, csodaszép kilátás, nyugodt környék. A személyzet kedves, segítőkész. Az étkezés a csúcs, az adagok bőségesek, minden igényt kielégítenek. Akkora a választék, hogy akinek ez nem elég, ott már a vendégben van a hiba. - A dohányzás nem megoldott, mert nincsenek dohányzó szobák.
Kiváló 2014. május 2.barátokkal járt itt
Húsvét után négy éjszakát töltöttünk barátnőmmel a Hotelben. Közel a vasútállomás,szép a Hotel. A háromszori étkezésből a reggeli és a vacsora bőséges választékú volt,ízletes, de megfelelő volt az ebéd is. A recepción kedvesek voltak, a pincérek az étteremben gyorsak, figyelmesek és udvariasak.
2014. április 22.barátokkal járt itt
Már másodszor töltöttük a Húsvéti ünepeket ebben a szállodában, de most a fiam és a menyem is velünk tartott, mert dicsértük a szállodát és az ár-érték arányt. Most különösen tetszett hogy az étkezésekhez tiszta ivóvizet is korlátlanul adtak , tehát nem kellett külön kérni annak akinek akár anyagi, akár egészségügyi megokolásból csak vizet szabad inni, vagy egyszerűen csak azt szereti.
2014. január 14.a párjával járt itt
Igazából pontosan azt kaptam, amire a honlapot átnézve számítottam. Tiszta 80as évek. Talán még Ötvös Csöpi is ugyanazon a szőnyegen lépdelt. A kilátás nagyon szuper. :) A tisztasággal nem volt gond, de a papírvékony falakkal igen. Gyakorlatilag a 2 szobával arrébb történtekben is naprakész lehetett az ember minden erőfeszítés nélkül.
2014. január 12.a párjával járt itt
Tavaly márciusban voltunk a hotelben. A személyzet nagyon udvarias volt. Ételek minősége és mennyisége kifogástalan volt. A hotel egész területét a tisztaság jellemezte. Ami mély nyomot hagyott bennem,az a nagyon hideg vizű medence. Hárman voltunk. Egyedül én rövid időt töltöttem benne.
2014. január 2.a párjával járt itt
Először voltunk ebben a szállodában. A szoba felszereltsége kicsit hiányos. Az erkély használata nehézkes. A szálloda elhelyezkedése nem szerencsés mert nem a Balatonra, hanem oldalirányba néz az egyik szárny, korlátozza a kilátást a másik vízre néző oldalét is. Vékonyak a falak de a szoba barátságos tiszta.
2014. január 2.gyerekekkel járt itt
Amivel nem voltunk elégedettek :
- erkélyajtó katasztrófális, nők részéről nem üzemeltethető, kinyithatatlan;
- nyári időszakra hiányzik a szunyogháló az erkélyajtón;
- a földszinti mosdók - vizesblokkok szellőzése nem megoldott, a hallban kimondhatatlan szag uralkodik;
- a finnszauna "koedukált" mivolta, megfelelő szakfelügyelet nélkül : 8÷10 éves gyerekek látogathatják, fürdőruha használat nélküli használatra nincsen kialakítva megfelelő öltöző így férfiak és nők egymás előtt félig meztelenül közlekednek, valamint a szauna használata előtt és után a belépők nem használják a zuhanyzót, így a merülőmedence vize szennyezett.
Átlagos 2014. január 2.a párjával járt itt
December 29-én érkezésünkkor nem volt fűtés. Ezt jeleztük, de hamar kaptunk elektromos radiátort. Fűtés továbbra sem volt csak december 30-án. Ezt villanyradiátorral pótoltuk. A TV kisképernyős (mini) kisebb baj, de az adások vételi lehetősége minősíthetetlen. A kábel TV-hez csatlakozó részéről hiányzott a foglalat.
Kiváló 2014. január 1.a párjával járt itt
Szeptemberben jártunk a Hotel Helikonban és 100%-ban elégedettek voltunk mindennel! A személyzet udvarias,a szálloda tiszta, az étkezések bőségesek és finomak! A panoráma csodálatos volt és a Balaton közelsége is magával ragadó. Az idő is kegyes volt hozzánk! :) Szándékaink szerint a későbbiekben is szeretnénk még visszatérni és mindenkinek csak ajánlani tudjuk ezt a remek szállodát! ! Köszönjük az ott töltött pár kellemes napot mindenkinek! !
Hunguest Hotel Helikon Keszthely - Külső kép