Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

2013. október 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes két éjszakát töltöttünk a Hotel Helikonban. Nem is tudom, hogy miért három csillagos, és nem több. A személyzet nagyon segítőkész, udvarias, kedves. Az egyetlen ami nem túl jó, hogy a szobák kicsik, és az erkély sem túl nagy. A szálloda elhelyezkedése tökéletes. A reggeli bőséges, és nagy a választék.
Átlagos 2013. október 29.a párjával járt itt
A szobában az ágy kriminális, egy 70-es évekből való "retro" heverőre raktak egy 25 cm vastag, valószínűleg használt ágybetétet.A TV-ről annyit, hogy lomtalanításkor különb készülékeket lehet találni az utcán, az adás hanghibákkal tarkított volt.A reggeli viszont finom volt és bőséges, egy 10-es skálán nálam 10-es.
Kiváló 2013. október 22.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a kicsi, de nagyon praktikus szoba, a gyönyörű kilátás. Nagyon meglepett és jól esett a személyzet rugalmassága az étkezések idejét tekintve (is)! Nagyon szép, tiszta, kényelmes volt az éttermi rész (is), az ételek minősége, a választék! Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek ajánlom az ismerőseim közül!
Köszönjük a szép hétvégét!
2013. október 21.egyedül járt itt
Nagyon tetszett a kilátás a szobából a Balatonra, és a Balaton közelsége, valamint a Hotel jó megközelíthetősége. Kedves volt a kiszolgálás, információkat is kaptunk a környék látnivalóiról. A wellness részlegben hiányoltam a jacuzzit. A medence hőmérséklete, tisztasága kiváló volt.
2013. október 14.a párjával járt itt
Második alkalommal időztem a Helikon Szállóban. Az első "tapasztalataimat" egy ott rendezett kongresszuson szereztem. A szálloda remek fekvése, a csodálatos kilátás miatt tértünk vissza. Összességében kellemes hétvégét töltöttünk Keszthelyen. Az étterem kinálata , a választék, a pincérek kiszolgálása dicséretes volt.
2013. október 12.a párjával járt itt
Ami tettszett, hogy az uszoda vize nagyon kellemes volt, s hétköznap kényelmesen lehetett úszni, mivel nem sokan vették igénybe ezt a szolgáltatást. Az úszás előtti sportolási lehetőség is megfelelő volt, közvetlenül az uszoda mellett.
2013. október 11.a párjával járt itt
nem számoltunk külön értékeléssel, -ám legyen
Érkezés:Nagyon udvarias fogadtatás, elhelyezés. A szoba nem a megrendelt franciaágyas volt, de azonnal felajánlották a korrigálást, amit nem kértünk a legfőbb ok miatt, miszerint elveszíthetjük a nagyon szép kilátást a Balatonra.
Átlagos 2013. október 5.barátokkal járt itt
- a szoba kialakítása, valószínű a korábbi adottságok miatt kényelmetlen. A TV nem nézhető sem az ágyból, sem a fotelből kényelmesen. - nem közölték, hogy úszás oktatást tartanak óvodásoknak, emiatt az uszoda használat korlátozott.
Kiváló 2013. szeptember 28.egyedül járt itt
Kellemes napokat töltöttem az Önök szép, tiszta városában sok látnivalóval. A szálloda személyzete nagyon sokat jelentett a jó közérzet kialakulásában, mindenki udvarias,kedves, készséges volt. Az étkezésről :bőséges, változatos, és nagyon ízletes . Szerintem minden igényt kielégített.
2013. szeptember 10.a párjával járt itt
A nyár utolsó igazi hetét töltöttük a szállodában. Visszatérő vendégek vagyunk, s számunkra csak kellemes élményekkel szolgált a szálloda. Kiemelném a személyzet kedvességét és előzékenységét. Talán csak az éttermi választék hagy némi kivánnivalót maga után.