Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Nekem nagyon tetszett a panoráma, és az is, hogy a szállodának külön strandja van. Igaz, májusban voltunk és rossz volt az idő, nem lehetett fürdeni, de a strandrészt így is kicsinek találtam. Ha tele van a szálloda, ennyi ember nem fér el, kénytelenek a fizetős strandra menni. A szoba tetszett, az étkezés nagyon jó.
Kiváló 2013. december 27.barátokkal járt itt
Személyzet udvarias, kaja nagyon finom és bőséges. Szobák tiszták. Az úszómedence meg az aztán nagyin klassz. Egyetlen amit neheztelek, a saját sziget körül a vizet nem tisztítják, a kagylókat nem szedik ki, ezzel baleseteket szenvedhetnek a vendégek, pláne a gyerekek. Külön kiemelném a konyhafőnök rátermettségét, udvariasságát. Az étkezdébe való érkezéskor, meg az a fogadtatás az tetszett.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Októberben jártunk itt. Már az oda vezető út is nagyon jól sikerült, mert gyönyörű ősz volt és a régi 7-es úton mentünk. Kicsit nosztalgiáztunk és egyik-másik Balaton parti kisvárosban megálltunk és lementünk egy kis Balatoni levegőt szippantani. A szállodát megelőző néhány km-en aranybarna lombozatú gesztenyék szegélyezte úton mentünk.
Hunguest Hotel Helikon Keszthely - Külső képHunguest Hotel Helikon Keszthely - KörnyékHunguest Hotel Helikon Keszthely - WellnessHunguest Hotel Helikon Keszthely - Környék
2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemesen töltöttük a Karácsonyt 8 és 10 éves gyermekemmel. Az ételek finomak és bőségesek voltak a szoba komfortos, kényelmes, gyönyörű kilátással a Balatonra. A medence mélysége pont megfelelő, a gyerekek így bátran lubickolhattak és még szaunáztak is. Biliárdoztunk és sokszor elsétáltunk a közeli játszótérre is. Köszönjük a fantasztikus élményt!
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
80-as évek szállodája, megjelenés alapján. Kedves személyzet, hihetetlenül profi felszolgálókkal, isteni finom, változatos konyhával. Két egybe nyitható standard szobát kértünk, így a Gyermekeink külön tudtak pihenni. Van saját partrésze vízibiciklivel, szerintem ideális kis gyerekeseknek is. A játszószoba csalódás volt, kissé leamortizált. Ezt leszámítva szívesen visszamennénk jövő nyáron is.
2013. december 27.családjával járt itt
Kellemes, pihentető napokat töltöttünk karácsonykor a szállodában. Megnyerő volt a személyzet által nyújtott figyelmes, türelmes kiszolgálás. Az étterem és a közös terek hangulatos, impozáns díszítése igazán ünnepi volt. A telt-házas épületben melegséget árasztott a vendégek zsongása, a délutáni süteményes,teás, forralt-boros vendéglátás.
2013. december 27.barátokkal járt itt
Nagyon szép szálloda,kedves személyzet,finom ételek.
Talán ami kicsit negatívum,hogy fáztunk a szobákban igaz kétszer jöttek segíteni a problémán de még sem sikerült meg oldani. Sajnos az uszoda vize nekünk hideg volt,de természetesen nagyon sokat szaunáztunk és ezzel felmelegedtünk. Ennek ellenére szívesen ajánlom ezt a szállodát bárkinek.
2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Kellemes hely. Jó a felszolgálás, az ételek nagyon ízlettek. A környéken sok a látnivaló, még a szoba is elég jó volt az árhoz képest. Wellness részlegen még lehetne bővíteni. Én még egyszer visszamennék. A gyerekekkel külön szobát foglaltunk le, de összenyitható volt. A fürdőszobája hasonló az ilyen típusú hoteleknek, nálunk a szobában nem volt kifogás ellene.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2013. december 27.gyerekekkel járt itt
A Balaton közelsége fantasztikus, a környék nagyon szépen megújúlt, játszótér és parkok épültek. A szálloda gasztronómiája kifogástalan. A medence vize úszásra tökéletes de kisgyerekekkel nem ajánlom mert hideg. Van szauna, egy kis konditerem. A szobák felszereltsége elégséges, de a wifi csak az aulában elérhető.

2013. december 27.barátokkal járt itt
Győrből érkeztünk hatan,szűk családi kőrben az 50. szülinapomat megünnepelni
Karácsonykor. Nagyon szép helyen fekszik a szálloda,közvetlen a Balaton partján. Szobák nagyon szépek és tiszták voltak. Látszott hogy nem rég újították fel. Az erkélyek azok nagyon furák,igazából csak dísz kimenni nagyon nem lehet.