Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

2014. január 1.csoporttal járt itt
Nagyon szép karácsonyi ünnepeket töltöttünk el a szállodában. Remek ötlet volt a közös karácsonyfa díszítés, a forralt bor, tea és kakaó kiváló volt! Bőséges étkeztetés, finom ételek nagy választékban, mindenki megtalálta kedvére valót (még az én rossz étkű fiam is) A panoráma gyönyörű, a szoba tiszta!
Kiváló 2013. december 31.a párjával járt itt
Elöször mentünk ilyen akciós pihenésre és mindjárt egy nagyon jót fogtunk ki. Mindennel megvoltunk elégedve ,és még az időjárás is kedvezett nekünk/szeptember/Köszönjük ezt a nagyszerű lehetőséget! Ezután voltunk máshol is/erről máskor/de ez az első mindig emlékezetes lesz.
2013. december 31.gyerekekkel járt itt
Pozitívum: F. úr a vendégekre maximálisan odafigyelő direktor. Személyiségével, érdekes programok szervezésével mindenkinek megszínezi az itt töltött napjait. Többet nyújt az elvárhatónál. Negatívum: 1. A foglalás visszaértesítésben ígért ellátást nem teljes körűen biztosították számunkra, mert az érkezés és elutazás napját kivéve minden napra ígértek ebédet is, de az elutazás előtti napon sem kaptunk.
Átlagos 2013. december 29.a párjával járt itt
Nem tetszett: hideg szoba, mert nem működött a radiátor, ezért az átfagyoskodott Szenteste után kaptunk egy villanyradiátort, ami persze az alacsony teljesítménye miatt nem fűtötte be a szobát és az ágy is hagyott némi kivánni valót maga után. Tetszett: hangulatos vendégtér, a zenés műsorok mindkét este és nem utolsó sorban a finom ebédek vacsorák és a kedves személyzet.
Kiváló 2013. december 28.gyerekekkel járt itt
Tetszett a szálloda hangulata, a szépen díszített előtér. A lobbi kialakítása építészetileg is tetszetős. A dolgozók kedvesek, gyorsak, szorgalmasak voltak. ( kiemelném az animátor leányt, aki minden munkában lelkes volt) Jók voltak a műsorok.
A szoba elrendezése kicsit fura volt (Ágy és fotel háttal a TV-nek )
Összességében jól éreztük magunkat.
2013. december 28.a párjával járt itt
Tetszett, amit 4 csillaggal vagy annál többre értékeltem. Ami részünkről komoly kifogás az az, hogy a jó minőségű és ízletes ételek, nem a megfelelő hőmérsékleten (hidegen vagy langyosan)kerülnek a vendégek elé. 42 éves szakmai tapasztalatom szerint a kollegák (séf, felszolgálók, teremfőnökök) esetleges hanyagsága miatt fordulhat ez elő.
Kiváló 2013. december 28.gyerekekkel járt itt
Először töltöttünk Karácsonyt Hotelben. A gyermekeim születése előtt sokat utaztam.
Maximálisan elégedettek voltunk. A személyzet rátermettsége, kedvessége, türelme, az ételek minősége és változatossága, a welness szolgáltatás, a programszervezés minden harmóniában volt. Nagyszerűen éreztük magunkat és gyermekeim is.
További sikeres munkát és Boldog Új Esztendőt Önöknek!
Cseh Györgyi
2013. december 28.gyerekekkel járt itt
A hotel épülete átlagos, a szobánk nem túl tágas, de aludni elég volt. A fűtés hagy némi kívánni valót maga után, nem mondhatnám, hogy a szobában kellemes meleg volt, viszont a radiátor igen hangos. Az étterem bő választékkal, ízletes ételekkel látott el minket. Rossz időben házon belül is sok lehetőséget találtunk az idő kellemes eltöltésére. Összességében jól éreztük magunkat.
Kiváló 2013. december 28.egyedül járt itt
Remekül éreztem magam, a kiszolgálás jó volt az ételek finomak és változatosak voltak. A szolgáltatott élő zenével hangulatos délutánt és estét szereztek. Csodálatos volt a szobámból látni a napfelkeltét, ahogy visszatükröződött a Balaton vizén. A személyzet figyelmes volt, ha netán javítani kellett valamit, mert kiégett egy égő, pár percen belül ott voltak.
Átlagos 2013. december 28.a párjával járt itt
A szállodában minden oké volt. Feleségem vegetáriánus. Neki időnként probléma volt az étkezés. Ez valószínű az ünnepek miatt is nehezebb. Kár, hogy Keszthelyen minden zárva volt /múzeumok, kastély/ Mi szeretjük alaposan megismerni a helyet, ahol pár napot eltöltünk. Visszatérve a szállodára: a szoba elrendezése nem a legszerencsésebb.