Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

2013. szeptember 9.a párjával járt itt
Visszatérő vendégként most is elégedettek voltunk. Tetszik a szálloda elhelyezkedése, a nyugodt környezet, a szép város és a Balaton-part. Talán a strandsziget szolgáltatása volt egy kicsit diszkrét, mivel a könnyebb nyugágyak le voltak láncolva, a nehéz és kemény ágyak elég kényelmetlenek voltak.
Gyenge 2013. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
4 éjszakát foglaltam, nejemmel, gyermekeimmel szerettem volna pár napot a Balaton parton eltölteni. Ami e Hotel kiválasztásában megfogott a szálláshely keresgélés alatt, az nem más, mint a közvetlen vízpart. Ez sajnos elvakított, s rendkívül befolyásolt. Hamar észleltem, hibáztam, ez tévedés volt. Másnap délelőtt elhagytuk a szállodát.
2013. szeptember 1.a párjával járt itt
A nyikorgó matrac gondolom mindenkinél téma, ha a negatívumokról beszélünk, a liftkérdéssel együtt. Ha jól tudjuk, egy segédlift nem működött, azzal könnyebb lett volna a feljutás a szobánkba. Lefelé nem volt gond a kis testmozgás miatt, még jó is volt :)! A vendég lépcsőn haladva elég sok helyen láttunk pókhálót a képeken, a falon.
2013. szeptember 1.a párjával járt itt
Rendkívül elégedett voltam a személyzet kedvességével, a szálloda fekvésével és a szobánk tájolásával. Külön ki szeretném emelni a nagyszerű félpanziós ellátást, nagyon finom és bőséges reggeliben és vacsorában volt részünk, továbbá nagyon kellemes volt az élőzene a vacsoránál.
Kiváló 2013. augusztus 31.a párjával járt itt
6 éve minden nyáron itt nyaralunk, a személyzet nagyon kedves. Segítőkészek bármilyen problémában. Az esetleges hiányosságot rögtön megoldják. Az előző évekhez képest az étkezésben tapasztalunk némi visszaesést a választékot illetően. Ennek ellenére - más szállodákkal összehasonlítva- nagyon elégedettek vagyunk a félpanziós ellátással.
2013. augusztus 25.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, baráti társasággal voltunk a szállodában. Mindent kipróbáltunk, amit a szálloda kínált, a medencét, asztali teniszt, fittness termet stb. . . . Az étkezéssel nekünk nem volt semmi problémánk, mindenki megtalálta a magának való finomságokat. A személyzet udvarias, az ellátás kitűnő!
Gyenge 2013. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedves volt. Ami nem tetszett és sajnos ez volt a több. Ott tartózkodásunk alatt egyszer sem takarítottak, (a 2. napon délután 2 körül akartak, de akkor éppen pihentünk), toalett papírért szólni kellett,folyékonyszappan adagoló végig üres volt. A szoba nagyon pici volt még 2 főre is, mi 3-an voltunk.
Átlagos 2013. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
A Hotel feltétlenül felújításra szorul. Az economy szobák huzatosak,a bútorok öregek, a pótággyal túlzsúfolt a helyiség. Az ételek jóindulattal is csak átlagosnak mondhatók, a borok fogyaszthatatlanok, az üditők (Cola, Fanta,stb) csak utánzatok. Ásványvíz nem volt, mint ahogy meleg tej sem a kávéhoz!
Átlagos 2013. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
A szálloda közvetlenül a parton helyezkedik el, ami jó,A szobánk a Balatonra nézett,és bár erkélyeset foglaltunk,nem jutott. De kárpótolt a kilátás. Az étkezés,hát az all Inclusive ellátás:11-22. -ig főtt kukorica,sült krumpli ketcuppal,forneti,pizza, fagyi,konzerv gyümölcs saláta,valami helyi bor,sör,nevenincs cukros üdítő,és meghatározhatatlan "rostos" levek,de a gyereknek ízlett.
2013. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Jól éreztük magunkat a családdal a 4 nap alatt,mivel az ellátás (étkezés),személyzet,szolgáltatások kiválóak voltak. Sajnos a szobák nagysága ,felszereltsége( régi elhasználódott kopottas bútorok ,kényelmetlen ágyak,rossz minőségű pótágy)hagy kivánni valót maga után. Viszont a szobák tiszták voltak,sőt ez elmondható az egész szállodára.