Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

Gyenge 2013. augusztus 17.családjával járt itt
All inclusive ellátásban töltöttem itt 3 napot ez pont elég volt ebből a szörnyű helyből. A korlátlan fogyasztású italok minőségtelenek(cba-snál is rosszabb kóla stb. )a borzasztó az h a nem all inclusive ellátásosak is ezeket kapták sok pénzért, a pizzából egyszer sem jutott. A vízi sport eszközök használhatatlanok(pl kajakhoz nincs evező).
Gyenge 2013. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
A személyzeten kívül semmi jót nem tapasztaltam ott tartózkodásom alatt. Az all inclusive ellátásban minőségtelen italok és üdítők(cba-snál is rosszabb kóla stb. ) szerepeltek a meghirdetett korlátlen pizzafogyasztásból nem jutott és aki nem az all inclusive ellátást választotta az is ilyen italokat kapott jó drágán.
Kiváló 2013. június 20.családjával járt itt
2012 július elején voltunk ebben a szállodában. Szüleimmel és hugommal, 2 drb 3=4 akciós csomagot rendeltünk, mivel már mi is felnőttek vagyunk hugommal. Nagyon meleg napokat fogtunk ki, a balcsi is meleg. A szálloda egyszerűen szuper volt, a kilátás a 7. emeletről meseszép. Öröm volt ott lenni.
2013. május 27.gyerekekkel járt itt
Összességében elégedettek voltunk a 3 nap folyamán, ami fejlesztendő terület: 2013-ban a szobában lévő TV már retroként sem megy el, az uszodában a levegő hideg volt, a felszolgálók a félig teli poharat is leszedték az asztalról, az étterem "vezetője" az egyik étkezés során a vendégek előtt káromkodott a személyzettel.
2013. május 23.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet,kellemes pihenés,madárcsicsergés,tavaszillat, nagyon jó hozzáállása a személyzetnek, finom ételek. . . . kell ettől több ahhoz, hogy az ember jól érezze magát a szabadsága alatt? ? ? ? A szobánk (503)egy kicsit felújításra szorulna, éppen kifogtunk egy jó kis szeles időt, és az ablakon átfújt a szél.
Átlagos 2013. május 13.barátokkal járt itt
Maga a szálloda,nagyon mutatós. A szoba amiben mi voltunk igen tágas,nem csak egy hálóhely. A személyzet kedves,udvarias,a tisztasággal is minden rendben volt. Az ellátással annyi volt a problámánk,hogy a vacsora kissé távoli éttermekben volt igénybe vehető.
Kiváló 2013. május 2.barátokkal járt itt
Szép jól felszerelt szoba, felújított furdoszoba .Tsztaság mindenutt.Nagyon jó fekvésu ,kis sétával elérheto a városkozpont. A konyhájuk kiváló és nagyon választékos.MI NAGYON MEGVOLTUNK ELÉGEDVE.A személyzet nagyon kedves és odaadó.Tetszett a strand megoldása ,csendes és nagyon szép.Nagyokat lehet sétálni a parton.
2013. április 24.a párjával járt itt
Pár napot töltöttünk a szállodában. Az elhelyezkedés nagyon jó, kényelmes sétára van a városközponttól. A szobák állapota megfelelő és remek kilátás nyílt a Balatonra. Az ételek elfogadhatóak voltak, főleg a reggeli volt a legjobb. A személyzet is rendben volt, bár előre kellett fizetni és ezt nem jelezték a foglaláskor. Erre érdemes rákérdezni náluk.
2013. április 24.gyerekekkel járt itt
Kellemes környezet, közvetlenül a Balaton parton helyezkedik el a szálloda. Udvarias, segítőkész a személyzet, a kiszolgálás nagyon jó. Csodálatos panoráma a Balatonra, melyet a szobák erkélyéről akár az ágyból is élvezhetünk. Javaslom mindenkinek ezt a kellemes, szép helyet. A kilátás nagyon szép.
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Március hóban jártam a kellemes szállodában. A személyzet kiváló, nagyon udvariasak és szolgálatkészek. Az ételek minősége nagyon jó és a választék is. A kilátás gyönyörű, jókat lehet sétálni a parton és persze a szép kis városban is. A szobák kényelmesek, jól felszereltek, a ferdére épített erkélyek kicsit furcsák, de szerintem ez a szálloda jellegzetessége.