Kincsem Wellness Hotel Kisbér ★★★

Kincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér

Kincsem Wellness Hotel Kisbér bemutatkozása

A Kincsem Wellness Hotel a Bakony kapujában, Kisbéren, az M1-es autópályától 18 km-re a 81-es főút mellett található.

Ferrata Vendégház Csesznek - Pünkösd
Ferrata Vendégház Csesznek
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Kincsem Wellness Hotel Kisbér vélemények

Kiváló 2014. június 8.gyerekekkel járt itt
Családommal jártunk itt egy hétvégén . Kisgyermekes anyaként mindennel megvoltam elégedve . A gyerekeknek külön játszósarok és teljes felszerelést kaptunk amivel nagyon elégedettek vagyunk. Olyan mint kiságy ,etetőszék pelenkázós fürdetőállvány stb. . A személyzet kedves és figyelmes. Az ételek bőségesek és nagyon finomak. Máskor is visszatérünk.
Kincsem Wellness Hotel Kisbér - Medence/kert
Kiváló 2014. április 23.a párjával járt itt
Gyermekeinktől név és születésnapi ajándékként kaptunk egy négy napos lehetőséget az aktiv kikapcsolódásra a Hotelban. A hotel ajánlatába már e-mailben megkaptunk egy nagyon hasznos tájékoztatást a környékbeli látnivalókról, aminek nagyon örültünk, mert ha elmegyünk valahová, mindig megnézzük a környék nevezetes helyeit.
Kiváló 2014. március 20.családjával járt itt
A családommal jártunk itt már kétszer is.Nagyon hangulatos,szép a wellness-részleg.Az ételek finomak,bőségesek az alkalmazottak udvariasak.Szerintem még vissza megyünk.Az egész család feltöltődött a párnap alatt.Legközelebb úgy megyünk,hogy a kültéri medencét is igénybe tudjuk venni.Mindenkinek ajánlom! :)
Kiváló 2014. február 24.a párjával járt itt
A párommal jártam itt, nagyon hangulatos, szép, a welnes része minden kívánalmat kielégített, a kiszolgálás pontos, udvarias, a környezet szép, szeretnék máskor is elmenni ide, és másnak is csak ajánlani tudom! Bármikor lemehettünk a welnes részlegbe, használhattuk a szaunát, teljes feltöltődést biztosított.
Kiváló 2014. február 19.a párjával járt itt
Öt napot töltöttünk el 2013. augusztus végén a szállodában, nagyon meg voltunk elégedve.
Az ételek finomak voltak és bőségesek, mindig többféléből lehetett választani. Csak az infraszaunát nem próbáltuk ki, mert ottjártunkkor éppen nem működött.
A kültéri és belső medence is jól kihasználható volt, a jakuzzit is minden nap "kipróbáltuk".
Kiváló 2014. január 14.a párjával járt itt
2013 szeptemberében-bn jártunk itt a szülinapomat töltöttem itt.Leginkább a fürdő fogott meg ,tiszta nagy tér,jó szauna az udvar is rendezett bár szeptember végén jártunk kint napoztunk.Az ételek finomak és böségesek voltak .A személyzett nagyon kedves volt az egész hely nagyon tiszta mindenkinek csak ajánlani tudom
2014. január 5.gyerekekkel járt itt
Kellemes szálloda pihenésre és kikapcsolódásra. 2013. áprilisában voltunk ott családommal nagyon tetszett jó a wellness részlege, teljes ellátással voltunk megfelelő volt és pont jó volt .
Visszamennénk mert jól éreztük magunkat. Tetszett a gyerek sarok gyermekünk ki is használta. Szép és elegáns belülről. A fürdő részlege nagyon jó az élmény medence része.
Kiváló 2013. december 29.a párjával járt itt
Az elmúlt télen töltöttünk el itt egy wellness hétvégét, amit egy árú bemutatón nyertünk. Ez volt az első ilyen jellegű kikapcsolódásunk. Minden nagyon tetszett. Kedvesek voltak a dolgozók, jó volt az étel, nagyon jókat fürödtünk a medencében, /ami nem volt zsúfolt /kellemes volt a szauna. A szoba kicsi, hangulatos, és jót tudtunk aludni.
Kincsem Wellness Hotel Kisbér - WellnessKincsem Wellness Hotel Kisbér - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
Hétköznap töltöttünk itt 2 éjszakát, a szoba megfelelő volt, a tisztasággal is meg voltunk elégedve, az ételek nagyon finomak. A wellness-részleg kellemes, amikor mi voltunk, megfelelő volt a hőmérséklet, a medencék vize sem volt hideg. Kérésre a kedves wellness-felügyelő lány bekapcsolt gőzt, pezsgőfürdőt.
2013. november 20.a párjával járt itt
November elején voltunk. hangulatos kis szálloda. A szobák nem túl nagyok de két ember számára tökéletes. Ki szolgálással sem volt semmi gond ha csak az nem hogy a recepción ottartozkodásunk alatt nam igen láttunk senkit. Wellness részlege is számomra megfelelő. Mi nagyon jól éreztük magunkat szerintem még menni fogunk.