Kincsem Wellness Hotel Kisbér ★★★

Kincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér

Kincsem Wellness Hotel Kisbér bemutatkozása

A Kincsem Wellness Hotel a Bakony kapujában, Kisbéren, az M1-es autópályától 18 km-re a 81-es főút mellett található.

Ferrata Vendégház Csesznek - Pünkösd
Ferrata Vendégház Csesznek
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Kincsem Wellness Hotel Kisbér vélemények

Átlagos 2019. február 18.a párjával járt itt
A hotel konyhája kiváló volt. A szállással és a szolgáltatással kevesbé voltunk elégedettek. A wellness szolgáltatást este csak 20 óráig lehetett igénybe venni. A szálláson szembesültünk, hogy hiába foglaltunk teraszos szobát, dohányozni nem lehetett csak az épület előtt a kijelölt helyen.
Átlagos 2019. január 26.a párjával járt itt
Az étteremmel, a kiszolgálással és az ételekkel maximálisan elégedettek voltunk. A szobában kicsi kellemetlenséget okozott, hogy a fürdőben és az előszobában hiányos volt a világítás, miután szóvá tettük sem javították meg. A wellness részleg hiányos volt, három napig nem működött a gőzkabin,az aromaterápia egyszer sem.
Átlagos 2018. december 7.a párjával járt itt
Kívülről gyönyörű épületben jártunk, de az épületben minden kopott, régi, olcsó, hiányos. A herbárium és a gőzfürdő nem működött, a jakuzziban kétes eredetű hab volt, az infraszauna karbantartása szerintem sosem történt meg. Első nap egy nagyon kedves hölgy volt a wellnessben, de második nap ez nem volt elmondható.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
2018. november 23.barátokkal járt itt
Többet vártam, mivel régi, patinás helynek van beállítva a szálloda - nekem így jön le a honlapjukról. A hangulat családiasan indult, aztán barátságtalan része is volt rögtön, de leginkább nem túl kedvesen végződött. A wellness részleg kicsi - ez még nem gond, ha nincs zsúfoltság. ( Nálunk nem volt, direkt úgy mentünk.
2018. szeptember 28.egyedül járt itt
A 81 es út melletti szállodában nem érzékelhető a nagy forgalom által keltett zaj.A személyzet kedves segítőkész, a szauna felújítása már indokolt, a szoba és közlekedők tisztasága átlagos.
Az étkezés választék, mennyiség és minőség szempontjából kiváló.
Ár érték arányos.
Kiváló 2018. július 20.családjával járt itt
Kellemes környezetben nyugodt szálláshely jó konyhával, nagyon udvarias személyzettel! Családi találkozót rendeztünk itt kb 30 fővel. A társaság csecsemőtől a nyugdíjas korosztályig felölelte az egész családot. Mindannyian jól éreztük magunkat. A szobák nagyon kényelmesek voltak, a pótágy igényünket is készségesen kielégítették.
2018. június 17.gyerekekkel járt itt
A szállodában kisebb hiányosságok tapasztalhatók, de általánosságban jónak mondható. A személyzet nagyon kedves, ami miatt kiemelkedik a szállások közül.
Kiváló 2018. június 9.barátokkal járt itt
5 napot tartózkodtunk a itt. A szálloda a főút mellet helyetkedik el, de a szobánk a parkra nézet, tágas térrel, nagy terasszal, sarokkáddal felszerelt. Wifi jól fogható minden részén a szallodának! Wellness részleg nagyon jó! Ételek kínálatban, ízben igényesek. Udvari játszótér homokozó, trambulin, lengőteke, nagy medence van. Kutyus is vihető. Mi nagyon jól éreztük magunkat!
Kincsem Wellness Hotel Kisbér - Külső képKincsem Wellness Hotel Kisbér - Külső képKincsem Wellness Hotel Kisbér - WellnessKincsem Wellness Hotel Kisbér - BelsőKincsem Wellness Hotel Kisbér - Medence/kertKincsem Wellness Hotel Kisbér - Külső képKincsem Wellness Hotel Kisbér - Külső képKincsem Wellness Hotel Kisbér - Külső képKincsem Wellness Hotel Kisbér - Belső
Átlagos 2018. május 31.a párjával járt itt
Három napot töltöttünk a szállódában. A személyzet nagyon segítőkész és kedves volt. A parkrész szép rendezett és családbarát. A wellnessz részleg kítűnő. A szóba tiszta és kényelmes, tágas mellékhelységgel, viszont a hangszigetelés igen gyenge, minden külső és belső zaj behallatszott, egyiknap este 11-ig nem tudtam aludni a gyereksírás miatt.
Átlagos 2018. március 18.gyerekekkel járt itt
A szálloda tisztasága megfelelő volt az ételek minősége kiváló. Valóban házias, finom ételek várták a vendégeket. Folyamatosan töltötték a kifogyóban lévő ételeket és a pincérek rögtön leszedték az asztalt. A wellness részleg nem túl nagy.