Kincsem Wellness Hotel Kisbér ★★★

Kincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér

Kincsem Wellness Hotel Kisbér bemutatkozása

A Kincsem Wellness Hotel a Bakony kapujában, Kisbéren, az M1-es autópályától 18 km-re a 81-es főút mellett található.

Ferrata Vendégház Csesznek - Pünkösd
Ferrata Vendégház Csesznek
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Kincsem Wellness Hotel Kisbér vélemények

2013. október 16.gyerekekkel járt itt
2012. októberében jártunk itt kis családommal. Nagyon tetszik, hogy a szálloda falán a Kincsem profilja található. Hangulatos a szálloda, a szobák egyszerűek. A tisztasággal volt némi problémánk, a szálloda wellness részlege megfelelő, bár mi kisgyerekkel voltunk és elég hideg volt lent. Az étterem is ár-érték arányban megfelelő.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. október 8.gyerekekkel járt itt
Egy őszi hétvégét töltöttünk itt. A szálloda kellemes, de maga a szoba -legalábbis ami mi kaptunk - igencsak felújításra szorulna. A berendezés egyszerű, inkább diákszállóhoz hasonlított. A tisztaság átlagos. A wellness részleg jó, de kissé hideg volt lenn. -----az ételek finom, félpanziós ellátást kértünk és nem bántuk meg.
2013. július 15.a párjával járt itt
Párommal egy csodálatos hétvégét töltöttünk itt. Tettszett a családias légkör, a személyzet kedvessége, figyelmessége. A wellness részleg szerintem mindenki igényeit kielégíti. Az étkezés bőséges svédasztalos, melyet folyamatosan töltöttek fel. Én mindenkinek csak ajánlani tudom.
2013. április 27.családjával járt itt
Nagyon tettszett a szálloda. A wellness remek! ! Nagyon jó, hogy van nagyobb medence is. A személyzet nagyon rendes volt. Az étel is megfelelt. Ajánlanám másoknak is. Tetszett a hangulata. Az edzőterem lehetne egy kicsit nagyobb és nem nagyon tudtok a szálloda által szervezett kirándulásról vagy hasonlókról. Mindezek ellenére nagyon tetszett.
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Baráti családot szerettem volna megajándékozni az itt töltött hétvégével. Jól döntöttem mikor a Kincsem Hotelt választottam, mert teljes mértékben kielégitette úgy az én, mint a baráti család igényeit. Egy családias szálloda, közvetlen a vendég igényeit figyelő személyzettel igazán hangulatossá teszik a pihenésre szánt napokat.
Kiváló 2013. április 17.barátokkal járt itt
Egy nagyon hangulatos, családias szállodát ismertem meg a kisbéri Kincsem Hotelben. Elég sok helyen megfordultam már,de ennyire közvetlen, barátságos személyzettel szinte még nem találkoztam. Finom és változatos a konyhájuk,a wellness részleg ahhoz éppen megfelelő, hogy az ember kikapcsolódjon.