Kincsem Wellness Hotel Kisbér ★★★

Kincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér

Kincsem Wellness Hotel Kisbér bemutatkozása

A Kincsem Wellness Hotel a Bakony kapujában, Kisbéren, az M1-es autópályától 18 km-re a 81-es főút mellett található.

Ferrata Vendégház Csesznek - Napi árak reggelivel
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Kincsem Wellness Hotel Kisbér vélemények

2017. április 1.a párjával járt itt
A személyzet barátságos és segítőkész,a szoba tiszta és csendes. A környezet rendezett. Az ételek finomak és a mennyisége megfelelő,minden igényt kielégítő. A Cseszneki vár és a mini Magyarország megtekintése után jó volt a wellness részben a pezsgőfürdő és a finn szauna. Fitneszterem és masszőr is segíti a kikapcsolódást. Mi jól éreztük magunkat,még visszatérünk:)
Kiváló 2017. március 31.családjával járt itt
Családdal jártunk ott születésnapot ünnepelni. Kellemes volt a fogadtatás. Frissen festett szobák, még néhol a lámpák hiányoztak de ez volt a legkevesebb. A reggeli, vacsora részünkre megfelelő és kiadós volt. A wellness részleg páratlan élményt nyújtott. Apartmant kértünk és kaptunk nagyon jó beosztása volt a szobáknak , a fürdőszoba nagy sarokkáddal lett berendezve-szuper jó! Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
Átlagos 2017. március 4.a párjával járt itt
A hotel némi felújításra szorulna. A szobánkban nem égett az egyik lámpa, a tv kicsi és régi volt, a fürdőszoba kissé elhasználódott volt. Ezzel együtt csöndes, kellemes szobánk volt. A személyzet nem volt túl kedves a recepción. Mi reggel és este szerettünk volna úszni, napközben pedig kirándulni.
Gyenge 2017. február 21.gyerekekkel járt itt
A képek alapján ami nem most készült úgy gondoltam nincs ennyire elhanyagolva, de sajnos nagyon rá fér egy kis renoválás. A reggeli az első napon nagyon jó volt és bőséges, a második nap szintén ugyan az volt az már kicsit szomorú volt,de találunk akkor is harapni valót.
Szörnyű 2017. január 6.gyerekekkel járt itt
Amikor beléptünk a szállodába a legelső benyomásunk az volt, hogy a képek nagyon régen készülhettek a honlapon, és teljesen át lettünk verve. Kifejezetten kellemetlen szag terjeng mindenütt. A konyha kifejezetten rossz, a személyzeten belül vannak kedves kollégák, de alapvetően nem voltunk elégedettek.
2016. december 10.a párjával járt itt
A személyzet kellemes, udvarias segítőkész. A wellnes részleg az kitűnő az nagy úszómedence a pezsgőfürdő kiváló hőfokkal és a finnszauna, gőzkabin jó volt. Mi kértünk egy masszázst az nagyon jó volt, ajánlom. Az ételek jók voltak reggeli és vacsora is. Nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is vissza mennénk. Ár/érték arányban jó.
Szörnyű 2016. november 1.családjával járt itt
Megérkeztünk,pár órával előbb,addig ebédelünk​ gondoltuk a bejelentkezés után. ​
A pincér,aki a recepciós is​ volt a bejelentkezésnél,​
nem ajánlotta fel a menű lehetőségét,ami 700,. ft,/fő. /˛menú

Ugyanezt leves nélkül megettük 7000,ftért​ ketten. ​

2016. október 4.gyerekekkel járt itt
A felszolgálok nagyon kedvesek és udvariasak voltak. A szoba nem volt a legtisztább. A gyermek medence 27-31 fokosnak volt feltüntetve, de a közelében sem volt, úgy hogy nem sok időt töltöttünk a wellness részlegen. a szauna jó volt. A reggeli bőséges a vacsora elegendő volt. A szobákban nem ártana padlószőnyeg csere vagy egy alaposabb tisztítás és egy meszelés. Ezeket leszámítva jó hely.
Kiváló 2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Kényelmes szoba, maximális kiszolgálás, figyelmes személyzet.Az ételek nagyon ízletesek voltak, de hiányzott a vacsora választékból a szárnyasból készült étel. Az ágyon nem volt ágytakaró ami megnehezítette a napközbeni pihenést, mert a székek kényelmetlenek. Ezek ellenére nagyon jól éreztük magunkat!
Szörnyű 2016. augusztus 30.a párjával járt itt
Nekem a szálláshely nagy csalódás volt, a főút mellett fekszik, aminek köszönhetően elég hangos nem igazán lehet pihenni. A wellness részlege a leírtakhoz képest nagyon gyenge, a víz elviselhetetlenül hideg volt, így élvezhetetlenné vált az egész. Az étkezéseknél olyan érzésem volt, hogy folyamatosan azt nézik, meddig és mennyit eszik még a vendég.