Kincsem Wellness Hotel Kisbér ★★★

Kincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér

Kincsem Wellness Hotel Kisbér bemutatkozása

A Kincsem Wellness Hotel a Bakony kapujában, Kisbéren, az M1-es autópályától 18 km-re a 81-es főút mellett található.

Ferrata Vendégház Csesznek - Napi árak reggelivel
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Kincsem Wellness Hotel Kisbér vélemények

Kiváló 2016. július 18.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk a szállodában két gyermekünkkel. A személyzet nagyon kedves, a szoba kicsit régimódi, de tiszta, az ételek finomak (nem volt túl változatos, de 3 éjszakánál ez még nem volt zavaró). A wellness és a külső medence illetve a nagy, zöld szabad terület szuper.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
2016. június 16.a párjával járt itt
Szemeztem már ezzel a hotellel régebben és mivel a Bakonyban szándékoztunk "mászkálni", így evidens volt, hogy megnézem az aktuális ajánlatukat. Tavasz végi 3=4 éjszakás csomagot foglaltam, ez ár/érték arányban szerintem kiváló volt. Ez egy 3 csillagos hotel és ha valaki ezt így is tekinti,megnézi az árcédulát, akkor nem fog csalatkozni.
2016. május 24.a párjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk a Kincsem Hotelben.Tudom ajánlani minden korosztálynak.A Személyzet segítőkész.Gyors a kiszolgálás.Az udvari rész szép rendezett,gyerekeknek külön kialakított részek vannak.Innen sok vár és múzeum elérhető.A környék gyönyörű.
Gyenge 2016. május 12.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk a szállodában május elején hétfőtől- csütörtökig. Az étterem, és a wellness része a szállodának az árnak megfelelő. Miután rajtunk kívül kb 8 vendég volt a szállodában kényelmesen tudtunk használni minden szolgáltatást. Csalódást a szoba okozott, a fürdőben levő kis tükrön kívül, -amiben ép az arcunk látszott- nem találtunk tükröt.
Átlagos 2016. március 16.családjával járt itt
2015. 11 hóban ünnepeltük a lányom születésnapját így gondoltuk elmegyünk wellneselni. Lefoglaltuk a szállást majd kb két nappal indulás előtt kaptunk egy e-mailt, hogy egészen egy napig tudjuk is használni az élmény medencét/négy napból/ mert karbantartás lesz. Természetesen ugyan azt az árat kifizettették a kevesebb szolgáltatásért is.
Átlagos 2016. március 2.a párjával járt itt
Átlagos szálloda, kellemes személyzettel. Wellness részleg éppen félig működött (jakuzzi elromlott, a gőz igen meleg volt, nem lehetett kisebbre állítani), de ettől még jól éreztük magunkat. A Bakony miatt igen jó az elhelyezkedése, több kirándulási lehetőséggel télen, nyáron.
Kiváló 2016. február 22.a párjával járt itt
Mi most voltunk első alkalommal itt,Valenti hétvégére. Jól éreztük magunkat,szuper hely -ajánlani tudom,aki pihenni,kikapcsolódni vágyik. Nyugodt környezet. Három éjszakát töltöttünk ott. Az étteremben a kiszolgálás és a finom ételek,kiválóak ! ! ! A wellnes részlegben a szauna is kiválló. Biztos visszatérünk majd ide a közeljövőbe.
Kiváló 2016. február 15.a párjával járt itt
Az étterem,kiszolgálás szuper.Étel minőség szintén kiváló!
A wellnes részleg kiszolgálás kevésbé.
Köszönjük szépen ezt a három éjszakás hétvégét !
Kiváló 2016. február 8.a párjával járt itt
Minden tökéletes volt ,nagyon jól éreztük magunkat .A személyzet barátságos és segítőkész .Tisztaság ,szobák minden rendben .Étkezés változatos ,házias ízek .Welness-a herbárium kicsit hiányos,de lehet erről a vendégek is tehetnek ...
Bárkinek szívesen ajánljuk ,szeretnénk még vissza térni .
Kiváló 2016. január 30.a párjával járt itt
Kellően udvarias figyelmes személyzet.Remek magyaros ételek jó színvonalú kiszolgálás.
A beltéri uszoda csodás tiszta,a víz hőmérséklete is kiváló! A szoba kellően tágas a vizes blokk is.A szobabútorok és tartozékok apró javítást ill a plüsss huzatok lassan cserét igényelnek, érdemes lenne rá gondot fordítani.