Nosztalgia Étterem Kistarcsa

Nosztalgia Étterem Kistarcsa
Nosztalgia Étterem KistarcsaNosztalgia Étterem Kistarcsa
Nosztalgia Étterem KistarcsaNosztalgia Étterem Kistarcsa

Nosztalgia Étterem Kistarcsa bemutatkozása

Köszöntkük kedves vendégeinket Nosztalgia éttermünkben, amelyet a 30-as út melletti útazók éhségének és szomjának csillapítására nyitottunk meg újra 2002 áprilisában.
Minden vendéget nagyon nagy vendégszeretettel várunk,hogy megtudjuk mutatni mire képes a csapatunk.
Boross Jenő

Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Nosztalgia Étterem Kistarcsa vélemények

Átlagos 2016. december 28.a párjával járt itt
Egy időben szinte törzshelyünk volt a Nosztalgia, most már úgy egy éve nem voltunk. A hely specialitása a lávaköves sütögetés. Kap a vendég egy tálat a közepén egy forró lávakővel, sült krumpli körettel, mártogatós szószokkal körben, mellé a kiválasztott bepácolt húst, aztán sütögetheti magadnak a lávakövön a húsokat.
Kiváló 2016. december 13.a párjával járt itt
Ide mindig élmény betérni! Az ételek finomak, az árak jók, az italok minőségiek, csakúgy, mint a kiszolgálás, a profizmus és a kedvesség, amit minden alkalommal megtapasztalunk. Amikor élő zene szól a vacsorához a háttérben, az tényleg a háttérben szól, ezzel lehetővé téve a kellemes társalgást az asztalnál!
2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Viszonylag régóta járunk ide, itt volt az esküvőnk is. Az ételek finomak, az adag normális emberre szabott, nem kell nagyítóval keresni a fél méter átmérőjű tányér közepén.

Kedves kiszolgálás, hagyományos remek választék. Kibővűlt az ajánlatuk sztékkel is ( Ribeye, és T-bone) Legközelebb ezeket fogjuk megkóstolni.

Csak ajánélani tudom. De nagyon!
Kiváló 2016. május 29.családjával járt itt
Családommal voltunk vacsorázni. Kifogástalan volt minden! A pincérek udvariasak,az ételek NAGYON finomak voltak és rengeteg! A mosdó tisztasága is tökéletes volt! Az ár megfizethető! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Nekünk a kedvenc éttermünk lett! A halászlé isteni finom és bőséges,a frissensültek csoda finomak és szintén bőségesek!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 23.családjával járt itt
Esküvő. . . . hát túl vagyunk rajta. A meghívott vendégek véleményét tolmácsolom:minden nagyon finom volt,nagyon kedvesek voltak a pincérek,bőséges és minden friss volt. A menyasszony véleménye:,,kislányom tizes skálán hogy sikerült? Anya? 200! "Az én kukacos vendéglátós véleményem:nem volt pazarlás,pont annyi, ott, akkor,amikor, ahogy illik egy esküvőn.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
2015. június 30.a párjával járt itt
Születésnapot ünnepeltünk itt a Párommal. Már többször jártunk ebben az étteremben, családdal, üzleti vacsorán stb. . . Remek étterem, kiváló ízek, borzasztó nagy adagok (sosem tudjuk megenni, mindig becsomagoltatjuk :)). A pincérek figyelmesek, kedvesem. Apósom mozgássérült, és a személyzet mindig segítettek őt besegíteni az étterembe a 2-3 lépcsőn keresztül.
Kellemes hangulatú, családias a hely, mindig szívesen visszamegyünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. május 1.a párjával járt itt
Nagyon finomat ettünk a feleségemmel és nagyon bőséges is volt. Csak a parkolási lehetőség nincs rendesen megoldva, valamint kimondottan rossz helyen sikerült leülnünk pont a konyha kijárata mellé. Sajnos pont akkor volt egy kis átalakítás ezért eléggé szűk volt a hely. Az étel minőségével nem volt probléma sőt azt mondom, hogy kiváló volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. február 7.családjával járt itt
Éttermet kerestem szeptemberi esküvőre. Nagyon-nagyon igényes vagyok,erre egy mentségem van csak. . . hogy vendéglátós kolléga vagyok. A szakmából annyi rosszat hall az ember. . . És hát egyszer van a gyerekének esküvője és a legjobbat szeretné. . . Elvittem az ifjú párt körülnézni(én már ismertem a szakmai hírét is).
2014. augusztus 24.a párjával járt itt
Már olvastam róla korábban,emiatt szerettem volna kipróbálni ezt az éttermet. Nem csalódtam! A személyzet nagyon udvarias,kedves,szinte családias hangulatot teremtettek. Az ételek bőséges adagban kerülnek felszolgálásra,nem maradtunk éhen! Az étel ízletes volt,a tálalás gusztusos. A mellékhelyiség külön dicséretet érdemel higiénia terén,bár egy picit szűkös. Összevetve nagyon elégedettek voltunk,bátran ajánlom mindenkinek!
Gyenge 2014. augusztus 19.családjával járt itt
A férjemmel mi már sokszor ettünk az étteremben, kettesben, szüleinkkel, és mindig elégedetten jöttünk el, nagyon finom és rengeteg az étel, szinte lehetetlen megenni, a kiszolgálás mindig hibátlan volt! Viszont szeretném elmondani a legutolsó tapasztalatunkat. Múlt héten szombaton az esküvői vacsoránk helyszínéül az eddig jól bevált, kedvenc éttermünket választottuk.
Nosztalgia Étterem Kistarcsa a térképen
2143 KistarcsaSzabadság út 46.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség
H
K