Nosztalgia Étterem Kistarcsa

Nosztalgia Étterem Kistarcsa
Nosztalgia Étterem KistarcsaNosztalgia Étterem Kistarcsa
Nosztalgia Étterem KistarcsaNosztalgia Étterem Kistarcsa

Nosztalgia Étterem Kistarcsa bemutatkozása

Köszöntkük kedves vendégeinket Nosztalgia éttermünkben, amelyet a 30-as út melletti útazók éhségének és szomjának csillapítására nyitottunk meg újra 2002 áprilisában.
Minden vendéget nagyon nagy vendégszeretettel várunk,hogy megtudjuk mutatni mire képes a csapatunk.
Boross Jenő

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Nosztalgia Étterem Kistarcsa vélemények

Kiváló 2014. július 19.családjával járt itt
Már nagyon sokszor voltunk, mindig kiváló volt a kiszolgálás, az ételek frissek, bőségesek (a kutyusunknak is jut). Nagyon hangulatos, igényes belső tér, nyáron kerthelyiség. Igazi "kockásabroszos" hely, a jó ételek, jó ár-érték arány és nem a minimalista sznob luxus kedvelőinek. Tiszta szívből ajánlom!
Nosztalgia Étterem Kistarcsa - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. április 26.a párjával járt itt
Sokat hallottunk a helyről és évekkel ezelőtt jártam itt. Nagyon jó emlékeim voltak a konyháról. Beérkezve egy nagyon kedves felszolgáló asztallal kínált bennünket. A belső rész nem mondható modernnek, de az étterem stílusa nem is kívánja ezt meg. Az étlap választékos és megtalálhatók rajta a klasszikus vendéglő ételek.
Nosztalgia Étterem válasza
Tisztelt Uram!
Nagyon köszönjük, hogy megtisztelte éttermünket és hogy elégedett volt kollégáink munkájával.
Minőségi kifogására csak hogy miért nem kérdeztek rá a felszolgálók a maradék velőre, mert előre fűszeres lében felfőzött velőt használunk. Tilos nyers velővel tölteni dúsítani!
2014. április 30., Boross Jenő, tulajdonos
Kiváló 2014. február 21., csoporttal járt itt
A kiszolgálók nagyon kedvesek és annyira figyelmesek, hogy az el sem lehet mondatni. A z ételekről nem is beszélve. Az igényeinket meg bármi kívánságunk volt pl. visszük a tortát és meglepetés szerűen kihozzák az ünnepeltnek egy kis humoros hozzászólássál+ ajándékkal együtt (szerencse elefánt)volt az Ő meglepetés ajánékuk, Wgyszóval felülmúlhatatlan egyszer mindenkinek ki kell próbálnia.
Üdv. Fehér Lászlóné Marcsi
Kiváló 2013. november 27.gyerekekkel járt itt
Tegnap délután véletlenül tévedtünk be, miután az M0-n jöttünk haza Hódmezővásárhelyről, a POI ezt adta ki, mivel éhesek voltunk próba cseresznye alapon. Nagyon kellemes csalódás volt, figyelmes kiszolgálás, annak ellenére, hogy nem kevés vendég volt –hétfőn du.
Kiváló 2013. április 12.a párjával járt itt
Amikor nincs kedvem a hétvégén otthon főzni, akkor elmegyünk ide a párommal és elégedetten távozunk. Az árak átlagosak és mellette még nagyon finomak is az ételek. Szerintem sok neves étteremmel felveszi a harcot. Persze nem azokkal ahol egy nagy tányér közepére felhalmoznak egy fél csirkemájat csodás díszítéssel, hanem azokkal ahol tényleg jóllakott vendégeket szeretnének látni. Szeretünk idejárni és finomakat enni-inni.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 10.családjával járt itt
Ez az az étterem, ahol a finom ételek mellett a hangulat is tökéletes. Mert mindenki nagyon kedves, akkor is ha először mész, akkor is ha századszorra. Minket már ismernek ott, és a legjobb érzés az, amikor tényleg megismernek, mert név szerint köszönnek már. Azért az mindenkinek jól esik, ha érdeklődőek vele szemben.
Nosztalgia Étterem Kistarcsa a térképen
2143 KistarcsaSzabadság út 46.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség
H
K