Pingvin Étterem Komárom

a 31 komáromi étterem közül
Pingvin Étterem Komárom
Pingvin Étterem KomáromPingvin Étterem Komárom
Pingvin Étterem KomáromPingvin Étterem Komárom

Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
2024.07.01-ig
Forest Hills Hotel & Golf Zirc

Pingvin Étterem Komárom vélemények

2019. június 23.a párjával járt itt
Már hallottunk a helyről, de még nem jártuk itt. 2 személyes tálat ettünk, húslevest, és francia hagymalevest, mindegyik étel bőséges és jóízű volt, megfelelően tálalva, na nem úgy ,mint ahogy a különféle szakácsversenyeken mutatják, hanem normálisan gusztusosan díszítve,és ami nagyon fontos tudva,hogy mit eszel.
2015. október 1.barátokkal járt itt
Komáromban,baráti társasággal tanakodtunk hogy melyik éttermet válasszuk ezúttal a sok közül,nagyon jó éttermek vannak! Most a Pingvin étterem mellett döntött a csapat. Nagyon kellemes családias étterem. Nagyon jól főznek,finomabbnál finomabb ételeket szolgáltak fel nekünk rövid időn belül. Kedves ügyes pincérek dolgoznak ezen a helyen.
2014. október 23.a párjával járt itt
Komáromban töltünk minden tavasszal és ősszel egy pár napot, már évek óta, ha tehetjük. Szeretjük a fürdő vizét, feltöltődünk,ellazulunk, élvezzük a szabadságot. Egy ilyen alkalommal látogattuk meg az éttermet, ahol nagyon udvarias kiszolgálásban volt részünk. Tulajdonképen a hely neve keltette fel az érdeklődésünket.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. június 1.a párjával járt itt
Nem volt szerencsénk a Pingvin étteremmel sajnos, pedig jókat írnak róla. A hely maga semmi extra, átlagos étteremnek tűnt a beltér, de mivel zsúfoltnak éreztük bent, kiültünk a kinti részre. A felszolgálással nem volt semmi probléma, de az ételekkel annál inkább. A halászlé annyira sós volt, hogy képtelenség volt megenni.