Pingvin Étterem Komárom

Senior kedvezmény 60+
2024.06.14-ig
Portobello Hotel Esztergom

Pingvin Étterem Komárom vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 58 városban járt márFelfedező - 46 helyen első értékelő6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1679 feltöltött kép
2023. június 30.gyerekekkel járt itt
Komáromi hosszúhétvégénk 2. napján a Pingvin étterembe fogyasztottuk el az ebédünket. Már kintről látszik,hogy egy új vagy felújított étteremről van szó. Nagyon tiszta és elegáns hely. Svédasztalos kiszolgálással. Nagy férőhely,sok asztallal. Finom ételekkel és nagy kínálattal.
Pingvin Étterem Komárom - Étel/italPingvin Étterem Komárom - Étel/italPingvin Étterem Komárom - Étel/italPingvin Étterem Komárom - Étel/italPingvin Étterem Komárom - Étel/ital
2019. június 23.a párjával járt itt
Már hallottunk a helyről, de még nem jártuk itt. 2 személyes tálat ettünk, húslevest, és francia hagymalevest, mindegyik étel bőséges és jóízű volt, megfelelően tálalva, na nem úgy ,mint ahogy a különféle szakácsversenyeken mutatják, hanem normálisan gusztusosan díszítve,és ami nagyon fontos tudva,hogy mit eszel.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2018. augusztus 10.barátokkal járt itt
Hangulatos, kedves hely, a pincérek felszolgálók udvariasak. az ételek csodásak voltak. Öten ettünk és mindenkinek nagyon ízlett. Azért maradt meg mindennek a fele, mert hatalmas adagokat hoztak. Hidegkonyha most nem volt, de az étlapon bőséges volt a választék. Ár-érték arány is rendben volt, Az étterem belső tere pedig érdekesen és izgalmasan ábrázolja az erődöt.
Pingvin Étterem Komárom - Külső képPingvin Étterem Komárom - BelsőPingvin Étterem Komárom - Étel/italPingvin Étterem Komárom - Étel/ital
Kiváló 2017. december 25., csoporttal járt itt
Rendszeres vendégei vagyunk az étteremnek csoportunkkal. Mindig ízletes és különleges, mégis házias ételekkel várnak bennünket. Az adagok bőségesek, a felszolgálók figyelmesek, körültekintőek és mindig mosolyognak. Szívesen választjuk ezt az éttermet összejövetelünkhöz, ahogy mások is, mert nagyon gyakori a teltházas hétvége. A hely hangulatos, családias, pici terasszal. Szeretünk idejárni!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 11.a párjával járt itt
Nyaralásunk alkalmával a szállásadók ajánlották ezt az éttermet. A gulyásleves ízletes volt borjúhúsból. Az egész pisztráng zöld saláta ágyon finom és bőséges volt. Lehetett volna akciós ételt is választani baráti áron. ki teheti, térjen be ide is. A kiszolgálás kifogástalan, még halkést is szervíroztak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. június 1.a párjával járt itt
Nem volt szerencsénk a Pingvin étteremmel sajnos, pedig jókat írnak róla. A hely maga semmi extra, átlagos étteremnek tűnt a beltér, de mivel zsúfoltnak éreztük bent, kiültünk a kinti részre. A felszolgálással nem volt semmi probléma, de az ételekkel annál inkább. A halászlé annyira sós volt, hogy képtelenség volt megenni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Jó magyar ember lévén, szeretem a hasamat, a finom bőséges ételeket, ha a desszert alig fér belém érzést, persze ne horror áron, és ez itt mind megvan! ! Kaja felének csomagoltatása nálam itt is játszik! Kifog rajtam, sőt néha a páromon is ami nagy szó! :) Hangulatos, kellemes hely, vendégek, pincérek, szakácsok rendben vannak!
Kiváló 2015. november 24.gyerekekkel járt itt
Amikor csak tehetjük ide járunk akár ebédelni akár vacsorázni. Alkalmanként hidegtálakat is innen rendeljük. Nagyon gusztusosan készítik el, és változatos tálakat kapunk. A meleg ételek sora választékos és nagyon finom, a mennyiséggel is tejes mértékben elégedettek vagyunk minden alkalommal. Házias ételeket főznek.
2015. október 1.barátokkal járt itt
Komáromban,baráti társasággal tanakodtunk hogy melyik éttermet válasszuk ezúttal a sok közül,nagyon jó éttermek vannak! Most a Pingvin étterem mellett döntött a csapat. Nagyon kellemes családias étterem. Nagyon jól főznek,finomabbnál finomabb ételeket szolgáltak fel nekünk rövid időn belül. Kedves ügyes pincérek dolgoznak ezen a helyen.
2014. október 23.a párjával járt itt
Komáromban töltünk minden tavasszal és ősszel egy pár napot, már évek óta, ha tehetjük. Szeretjük a fürdő vizét, feltöltődünk,ellazulunk, élvezzük a szabadságot. Egy ilyen alkalommal látogattuk meg az éttermet, ahol nagyon udvarias kiszolgálásban volt részünk. Tulajdonképen a hely neve keltette fel az érdeklődésünket.