Vámház Fogadó étterme Komárom

étterem, szálláshely étterme
Vámház Fogadó étterme Komárom
Vámház Fogadó étterme KomáromVámház Fogadó étterme Komárom
Vámház Fogadó étterme KomáromVámház Fogadó étterme Komárom

Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Villapark Várgesztes - Pünkösd
Villapark Várgesztes

Vámház Fogadó étterme Komárom vélemények

Kiváló 2016. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Először használtam az ittjártam-ot, de úgy érzem nem utoljára. Tanácstalanul álltunk, megnéztük az első helyezést és nem csalódtunk. Szép a hely, kedvesek voltak a felszolgálók, jó volt az étel, és korrekt az ár.
Minden elégedettek voltunk. Ha Komáromba megyünk, már tudjuk hova kell menni...
Kiváló 2016. május 3.családjával járt itt
Többször jártunk már ott, asztal foglalás ajánlott így biztosítva lesz a hely. Modern és kényelmes székek tágas helyiség, az ételek frissek, kedves és gyors a kiszolgálás. Helyhez kötött anyukám szülinapján elvitelre rendeltem Vámház tálat az is bőséges ízletes és időre elkészült volt.
Kiváló 2016. január 5.családjával járt itt
A 70. születésnapomon december 5-én a család /9 fő/ lepett meg, ide vittek el ebédelni. Először tartottam attól, hogy fázni fogok, de bent csodálatos meleg fogadott, egy hatalmas cserépkályhától.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. február 14.gyerekekkel járt itt
Kipróbáltuk a Vámházat Komáromban, és nagyon nem bántuk meg! Februárban voltunk a fűtött sátorba, de nem fáztunk, sőt! Az étel finom volt, a kiszolgálás gyors és kedves. A parkoló elég pöttöm, dehát ez adottság kérdése. Biztos hogy még fogunk menni, nyáron is ki kell próbálnunk. Ha a fagyijuk is olyan finom lesz mint a fogásaik akkor a törzshelyünk lesz. :)
Kiváló 2014. augusztus 26.barátokkal járt itt
2014. augusztus 14. -én vacsorázni indultunk baráti társasággal. Úgy döntöttünk hogy Komáromban a Vámház étteremben még egyikünk sem étkezett,most itt a ragyogó alkalom hogy tapasztalatot szerezzünk,hát betértünk. Nagyon jó választásnak bizonyult a Vámház. Aranyat ér a szakácsuk az egyszer biztos.
Kiváló 2014. május 29.a párjával járt itt
Véletlen találtunk erre a kitűnő étteremre a Monostori erőd látogatása után. Az étlapon szereplő választék ára baratságos, az elfogyasztott ételek minősége kifogástalan, a mennyiség az éhes embernek is elegendő. A személyzet udvarias, kedves. Csak ajánlani tudom mindenkinek.