Vámház Fogadó étterme Komárom
2900 Komárom, Ácsi utca 2.

Vámház Fogadó étterme Komárom a térképen

Vámház Fogadó étterme Komárom vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2021. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. június 8.
Mondjuk, így összhatásában vegyes a benyomás. A monostori erődből kijövet feltűnt ez a létesítmény az út túloldalán. Valami vendéglátósnak látszott messziről. Közelítve még mindig kételkedtem, mert csak két nagy fagyis zászló volt kint, lehet, hogy csak egy cukrászda vagy büfé. . . egészen közelről már étteremnek tűnt, ki is van írva, egy próbát megér.
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
2019. 08. 23-án jártunk az étterembe a párommal. Kirándulás után, szomjasan, éhesen ültünk le a kerthelyiségbe. Hűtött italokat, frissen sült ételeket rendeltünk. Ízletes, nagy adagokat kaptunk, elégedettségünkre a desszert és a kiszolgálás is rendben volt. Ár, értékarány megfelelő. Pincérek udvariasak, szolgálatkészek voltak.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. július 20.
Külföldi táborozókkal jöttünk, nagyot csalódtunk mind az ételben, mind a kiszolgálásban. A sör romlott volt, a carbonara spagetti után rohantunk a vécére, valaki kért tejfölt a rakott káposztához, az udvarias kérésre alpári stílusban a válasz: 'Ha kifizeted. '
Az italokat úgy kellett kifizetni, hogy rögtön az étel mellett számoltunk el, ami elég furcsa volt.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 11.
Átlagos hangulatú étterem, finom ételekkel, amit elfogadható áron kínálnak, minden o. k, ha nem családi, 10 fo feletti, ebédet szeretnél itt megoldani. Akkor minden borul, a pincér arrogánsá, tukmálósá válik, kellemetlen és tolakodó lesz, képtlelen elfogadni kérésed.

glbgabor TOP fotófeltöltő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 4.
Megnéztük párommal a Monostori erődöt és megéheztünk, de valami nasit ettünk volna. Vele szemben található ez az étterem, főúton, parkolás megoldható az erődnél, ingyenesen. Étterem maga egész jó, átlagosnak mondanám, étlap szintén. Mikor ott voltunk épp ebédeltetés zajlott, szóval kicsit lassú volt a kiszolgálás, de személyzettel nem volt gond, tette a dolgát.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kirándulás alkalmával tértünk be ebbe az étterembe. Szombat este volt, iszonyatosan túlzsúfolt volt, de szorítottak nekünk helyet, amit nagyon értékeltük és örültünk neki. Nem volt előzetes foglalásunk. Kint hűvös volt, bent mégis nagyon levegőtlen. A légkondival spóroltak, néha percekre kapcsolták be, úgy kellett könyörögni a pincéreknek, hogy már rosszul vagyunk, nincs levegő, legyenek szívesek picit bekapcsolni.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal voltunk születésnapot ünnepelni. Már hallottam a helyről,és úgy döntöttünk itt tarjuk. A kiszolgálás kielégítő,az ételek finomak. Igaz ha valaki hétvégén akar betérni,előtte jobb ha foglal,mert pillanatok alatt tele lett a hely. A főút mellett könnyen megközelíthető helyen van,saját udvari parkolási lehetőséggel. Nagyon hangulatos!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyitás óta ismerem az éttermet.A tulajdonosok szakmai odaadó munkája és szorgalma tette a helyet ilyen pompássá.Mindenre odafigyelnek,udvariasak és gyorsak.Finomak az ételek és kiadósak.Folyamatosan fejlesztik a Céget.Nagyon kellemes a külső megjelenés is.Itt a vendég körül forog minden.Célszerű időben,előre bejelentkezni !!!!

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Először használtam az ittjártam-ot, de úgy érzem nem utoljára. Tanácstalanul álltunk, megnéztük az első helyezést és nem csalódtunk. Szép a hely, kedvesek voltak a felszolgálók, jó volt az étel, és korrekt az ár.
Minden elégedettek voltunk. Ha Komáromba megyünk, már tudjuk hova kell menni...

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Komáromi ottlétünk alkalmával betértünk az ittjártam. hu-n első helyre értékelt Vámház Fogadóba. Szépen felújított kívül-belül, nagyon kulturált összkép fogadott minket. A rossz idő ellenére is sokan voltak, igaz pünkösd hétvége volt. Én halat kértem, párom szárnyast, nagyon hamar megkaptuk. Az öntet volt számomra a legfinomabb de összességében rendben voltak az ételek, viszont semmi extra.

Legnépszerűbb csomagok Komáromban és környékén
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
3 nap/2 éjszaka 7.950 - 8.600,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2022.01.01.
Hotel Kálvária
Győr
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, spa-részleg használattal, állatkert belépővel
2021.06.18. - 2021.12.20.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.28. - 2022.01.02.
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 11.475 - 14.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és fitness terem használattal, játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2022.12.18.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
4 nap/3 éjszaka 11.575,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kültéri játékokkal, masszázs kuponnal, horgászati lehetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 13.000 - 20.925,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.12.23.
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2021.05.10. - 2021.10.22.
Hotel Famulus
Győr
2 nap/1 éjszaka 11.592 - 15.456,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
2019.02.08. - 2021.11.16.
Kristály Imperial Hotel
Tata
2-3 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőkoktéllal, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással
2021.01.11. - 2021.12.28.
Hotel Bakony
Bakonybél
4 nap/3 éjszaka 8.000 - 40.018,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2022.12.31.

Szállodák Komárom környékén
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Komárom
A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a...
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Nyári kiruccanás (min. 3 éj)
1 éjszakás Romantikus Csomag (1 éjszaka)

Vámház Fogadó étterme KomáromX