Novemberi hétvégét töltöttünk itt párommal.A reggeli választék nagyon szerény. Nagyon kedves személyzet. Ilyenkor a kemping már üres,csend volt és nyugalom. Nagyon jó az árban a fürdő belépő.
A szoba megfelelő .Jól éreztük magunkat...
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!



















