Kondorosi Csárda Kondoros

09.01-11.30.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Kondorosi Csárda Kondoros vélemények

Kiváló 2017. április 8.egyedül járt itt
Tökéletes kiszolgálás . Páratlan hely. Az ételek nagyon finomak . Az adagok mennyisége megfelelő.
2017. március 23.barátokkal járt itt
Szokásos békéscsabai kolbászbeszerző kirándulásunkról hazafelé tartva tértünk be Kondoroson a Csárdába. Nekem nagyon bejött a hely hangulata (kicsit olyan mint egy múzeum), de ami ennél is fontosabb az étkek is. És hát mit is ehetett volna az ember egy ilyen helyen? Természetesen gulyást, utána meg frissen sült pecsenyét.
Kiváló 2016. október 12.a párjával járt itt
Többször ebédeltünk már ebben a csártdában, a hangulata lenyűgöző és az ételek finomak. Mi kell még? A kiszolgálás gyors és figyelmes volt, most menüt kértünk, ami éppen megfelelt a déli harangszó okozta várakozásunknak. Jó ide betérni, mint egy ismerőshöz. Szerintem megtalálni sem nehéz, mert táblák igazítana útba, a főutcától egy saroknyira beljebb található.
Kiváló 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Szarvason nyaraltunk júliusban, és egyúttal felkerestük a híres kondorosi Betyár-csárdát. /elég nehezen találtuk meg! / Nem volt szándékunkban vacsorázni, de az étlapot átnézve nem lehetett nem enni. :)
Az étlapon helyi és "betyáros" specialitású ételeket találtunk elfogadható áron. Ami az adagot illeti, az olyan 2emberes volt, tehát bőséges.
Kondorosi Csárda Kondoros - EgyébKondorosi Csárda Kondoros - BelsőKondorosi Csárda Kondoros - Külső képKondorosi Csárda Kondoros - Külső képKondorosi Csárda Kondoros - Étel/ital
Kiváló 2016. június 4.a párjával járt itt
Átutazóban voltunk Kondoroson,véletlenül keveredtünk a csárdába,de nem bántuk meg. Nagyon finomakat ettünk,a birka pörköltet még sokáig fogjuk emlegetni annyira finom volt. A kiszolgálás kifogástalan volt,a hölgy nagyon kedves,készséges volt. Annak ellenére,hogy az étteremben igen csak sok asztal foglalt volt,gyorsan megkaptuk a rendelt ételt.
Biztos legközelebb is ide fogunk betérni.
Szörnyű 2015. július 28.családjával járt itt
Férjem családja Kondorosi. Tavaly nagyon finomakat ettünk a csárdában. Igy alig vártuk, hogy ismét , menjünk. A család 9 fö ,hat felnött és3 kamasz fiú. Megérkeztünk, mivel a temetőböl jöttünk,4-en elmentek kezetmosni. Mi leültünk és vártunk,De nem jött oda senki 10 perc után feláltunk és elmentünk.
Átlagos 2014. december 18.a párjával járt itt
Remek környezet,tisztaság, színvonalas miliő! A környezet, a múzeum miatt megéri betérni. A konyha átlagos, a "töltött káposztáról elsikkasztották a kakas taréjt" ami szerepelt az étlapban. A kevés vendég ellenére 32 percet kellett várni az ételre. Az étlap gasztro kirándulás lehetőségeit sejtette,- csalódás volt.
Kiváló 2014. szeptember 9.a párjával járt itt
Ez egy műemlék nádfedeles parasztcsárda. Történelme van, és ebből egy kiállítás is lett. Ez a kiállítás nem az éttremben, hanem külön termekben van, de ingyenesen bejárható, nézelődhetünk nyugodtan. A régi paraszti élet eszközeit, szobáit mutatja be, a zsiványok ruháit, juhászok szerszámait. Már csak ezért megéri betérni.
Kondorosi Csárda Kondoros - Külső képKondorosi Csárda Kondoros - BelsőKondorosi Csárda Kondoros - Külső képKondorosi Csárda Kondoros - BelsőKondorosi Csárda Kondoros - BelsőKondorosi Csárda Kondoros - BelsőKondorosi Csárda Kondoros - BelsőKondorosi Csárda Kondoros - BelsőKondorosi Csárda Kondoros - BelsőKondorosi Csárda Kondoros - Étel/ital
Kiváló 2014. augusztus 26. járt itt
Nagyon hangulatos a csárda, tiszta, igényes. A felszolgáló hölgy nagyon kedves volt. amíg elkészült az étel, megnéztük a kiállítást, ami nagyon tetszett. Igazi gyöngyszem Magyarországon. Finomat ettünk, biztosan betérünk, ha arra járunk! Elsősorban azoknak ajánlom, akik értékelik a régi hagyományokat (kemence, cserépedények, fabútorok, kékfestő terítők. . . )
Kiváló 2013. november 7.családjával járt itt
Igaz, hogy nem ebédeltünk, nem vacsoráztunk itt, délelőtt 10 óra lévén csak egy kávéra vágytunk, azért értékelnék. A kávé finom volt. Tisztaság csillagos ötös, beleértve a mellékhelyiséget is! Nagyon szép a csárda, kívül-belül. Nagyon hangulatos az éttermi rész. Külön gratulálok a múzeumhoz.