Kővirág Étterem Köveskál

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kővirág Étterem Köveskál vélemények

2015. november 26.barátokkal járt itt
A Kővirág némiképp csalódás volt számunkra, főleg a kiszolgálás miatt. Jókat lehet olvasni a helyről, a Gault Millau kalauzban kaptak 11 pontot (a 2015-ös kiadásban legalábbis, azóta megjelent a 2016-os még nem néztem meg a pontszámukat), ami azért erősen ajánlott helyet jelent.
Kővirág Étterem Köveskál - Külső képKővirág Étterem Köveskál - Külső képKővirág Étterem Köveskál - EgyébKővirág Étterem Köveskál - Külső képKővirág Étterem Köveskál - Étlap/itallapKővirág Étterem Köveskál - Étel/italKővirág Étterem Köveskál - Étel/italKővirág Étterem Köveskál - Étel/italKővirág Étterem Köveskál - Étlap/itallapKővirág Étterem Köveskál - Étlap/itallapKővirág Étterem Köveskál - Étlap/itallapKővirág Étterem Köveskál - Étlap/itallap
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. november 26.a párjával járt itt
Balatoni nyaralásunk során voltunk ezen a helyen. Túráztunk a Káli-medencében és a túránk végén, délután ide tértünk be. Jókat írtak a helyről, így gondoltuk betérünk és kipróbáljuk, de minek. . . Az tény, hogy foglalni kell előzetesen a helyen és mi nem tettük, de a napon váratni úgy, hogy volt szabad asztal azért kicsit frusztrált.
2015. november 10.barátokkal járt itt
Egy szombat délben foglalással érkeztünk az étterembe. A kerthelyiség és az étterem is nagyon hangulatos, vidéki stílusban berendezett. Első vendégekként érkeztünk, a felszolgáló épp akkor írta fel a táblára az aznapi kínálatot. Vadragú levessel és húslevessel kezdtünk, korrekt ízek, semmi extra.
Kővirág Étterem Köveskál - Étel/italKővirág Étterem Köveskál - BelsőKővirág Étterem Köveskál - Étel/italKővirág Étterem Köveskál - Étel/italKővirág Étterem Köveskál - Étel/italKővirág Étterem Köveskál - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 3.barátokkal járt itt
Sümeg felé utaztunkban ejtettük útba a vendéglőt. Még a nyár folyamán olvastam egy heti lapban a Kővirágról és már akkor eldöntöttem, hogy látni szeretném. Nem ért csalódás. Pontosan az a hangulat fogadott, amire számítottam. Az a fajta hely, amitől jó kedve lesz az embernek és elhiszi, hogy mégis szép az élet.
Kiváló 2015. szeptember 25.a párjával járt itt
Kivàló hely azoknak akik többre vàgynak mint ràntott szelet,cigànypecsenye szinvonal. Nagyon kifinomult îzek egy letisztult formátumu környezetben. Olyan mintha màs dimenzioba lèpne az ember ami a pincèrnőn is làtszik (ami számunkra negatîv) . Összegèbe vève nagyon jó hely.
Kiváló 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Férjem nagy kedvelője a jó ételeknek és jó éttermeknek. Bárhová kirándulunk, előre felkészül a környék étterem választékából. Így kerültünk a Kővirágba kirándulás közben ebédelni. Amire nem készültünk fel, hogy célszerű lett volna időpontot foglalni, főleg három gyerekkel.
Kővirág Étterem Köveskál - EgyébKővirág Étterem Köveskál - Étel/ital
2015. augusztus 11.barátokkal járt itt
Évek óta visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek, most némileg csalódottak voltunk. A környezet és kiszolgálás valamint a tisztaság változatlanul rendben volt. Az általunk választott ételek is korrektek voltak csak éppen némelyik nélkülözte azt a plusz ízhatást amiért érdemes idejönni. A főétel adagok nagyon kicsik voltak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 30.a párjával járt itt
Ha röviden kellene jellemeznem, azt írnám gyönyörű. Nincs hosszú étlapja, de nem is szabad olyan helyen enni, ahol 48 féle főétel szerepel az étlapon, ott egészen biztos nem friss alapanyagokkal dolgoznak. No, itt ettől nem kell félni. :) A hely légköre szuper, tényleg Provence -érzete van a vendégnek.
Kiváló 2015. július 23.a párjával járt itt
Ezt látni kell és át kell élni. Kívülről egy régi parasztház, boltíves ódon kapubejáróval, udvari, falba épített kemencével. Ám ha a kapun belépsz, egy valódi kis ékszer. Mintha Franciaország egy eldugott kis falvában járnál, ahol híres séfek készítik a vacsorát a városból kiérkező nagyestélyis vendégeknek.
2014. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Mivel látogatásunk előtt feltérképeztük a környéket, jobbnak láttuk bejelentkezni. Így volt helyünk, de voltak, akik csak úgy beestek volna, nekik várakozni kellett. Összességében nagyon kedves hely, de nehéz a kínálatból választani, mert táblára vannak az ételek felsorakoztatva. Ez így kissé kényelmetlenné tette a böngészést.