Mi A Kő Köveskál

2024.10.06-ig
Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp

Mi A Kő Köveskál vélemények

Kiváló 2016. április 26.a párjával járt itt
Igen van remény a magyar gasztonómia számára, amíg ilyen éttermek léteznek. Tökéletes példa arra hogy egy étterem nem a túlzsúfolt étlaptól és a túldekorált helyszíntől lesz igazán jó, hanem az általuk kínált ételek minőségétől. A báránycsülök omlós a házi sonka ropogós.
Kiváló 2016. március 6.gyerekekkel járt itt
Régóta szeretem volna ide el menni és most egy sümegi utazás során erre jöttünk haza és útba ejtettük az éttermet. hát kár lett volna kihagyni! rendkívül szimpatikus a hely maga,pincér fiú és a hölgy kimondottan kedvesek étlapot jól ismerik. ételek finomak kreatívak és kimondottan bőségesek ami manapság nem túl szokványos az ilyen helyeken. mindenkinek csak ajánlani tudom. . . . .
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
2015. november 27.barátokkal járt itt
A borospincék tőszomszédságában ugyanazon intézmény keretén belül működő éttermek némi rokonságot mutatnak az ételeket is kínáló brew pubokkal. Jó érzés egy pincészet borait saját étteremben kóstolni, lásd Bock, Gere, Halasi stb. , másik oldalon pl Kaltenberg. A Mi a kő?
Mi A Kő Köveskál - Étlap/itallapMi A Kő Köveskál - BelsőMi A Kő Köveskál - Étel/italMi A Kő Köveskál - Külső képMi A Kő Köveskál - BelsőMi A Kő Köveskál - Étlap/itallap