Molnár Csárda Lillafüred

2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Molnár Csárda Lillafüred vélemények

Kiváló 2016. november 21.a párjával járt itt
Párommal négy napot töltöttünk el Lillafüred környékén, s ez az étterem volt, az első olyan hely, amit mindenképpen kiakartunk próbálni. Nem csalódtunk. Kétszemélyes bőségtálat kértünk, finom levelesekkel és somlói galuskával, s bizony akkora adagot kaptunk, hogy a végén már "szégyen szemre " nagyon küzdöttünk és a köret sajnos meg is maradt.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 12.a párjával járt itt
A párommal Miskolc-Tapolcáról látogattunk el Lillafüredre. Meglepetésünkre csak egy éttermet találtunk ami Szép Kártya elfogadó hely volt, de mivel az nem volt szimpatikus, eszembe jutott, hogy olvastam a Molnár Csárdáról. Elindultunk visszafelé és az út mentén meg is pillantottam a csodaszép környezetben lévő éttermet, bár nyáron biztosan hangulatosabb lehet a patak partján ülve enni a finom ételeket.
Kiváló 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Párommal látogattunk el ide kimondottan kíváncsiságból, mert az utóbbi időben halottunk pár negatív kritikát, főként a kiszolgáló személyzet hozzáállásáról. Nos, nem tudom megerősíteni a negatív kritikákat! Igaz, hogy a kerthelyiségben helyet foglalva hiába vártunk, be kellett mennem jelezni, hogy nem pihenni ültünk le elsősorban.
Molnár Csárda Lillafüred - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 22. járt itt
Idén Lillafüreden nyaraltam átmentem Miskolc-Tapolcára és útközben láttam meg ezt az éttermet. Kiváló.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 24.a párjával járt itt
Felsőtárkányt Lilafüreddel összekötő vadregényes útról érkeztünk vasárnap este éttermet keresve. A Molnár csárda mellett visz el az út. Kívülről csalogató megjelenése segített a döntésben. Van vendégparkoló, így az útról könnyen le lehet kanyarodni. A teraszon foglaltunk helyet, az idő éppen kellemes volt.
Kiváló 2016. május 23.a párjával járt itt
Sokszor voltam már az étterem vendége, minden alkalommal nagyon jó tapasztalattal távoztam. Gyönyörű a környezet, a csárda beleillik a táj hangulatába.
A kiszolgálás barátságos, segítőkészek a felszolgálók.
Az ételek nagyon ízlésesek, finomak. Ár/érték arányát tekintve, az étel minősége, és a adag nagysága megéri az árát.
Összességében, csakis pozitív élményekkel gazdagodtam.
Kiváló 2016. május 22.a párjával járt itt
Jó pár éve járunk ide főleg pisztrángot enni, de ettünk már mást is. A pisztráng minden egyes elkészítési módja szerintem nagyszerű és finom! Kellemes hely miliője, bár a faragások és díszek egy kicsit zsúfoltá teszi a belső részt! Az ételekben még sosem csalódtunk itt, bár másban sem, hiszen minden egyes alkalommal kedvesek voltak a pincérek, az éttermi rész a terasz és a mosdó is tiszta és rendezett!
Kiváló 2016. március 31.a párjával járt itt
Egy márciusi hétköznap tértünk be az csárdába ebédelni, ennek megfelelően kevés vendég volt. A hely hangulatos, a környezet csodálatos. A csárda tiszta, rendezett. A kiszolgálás kifogástalan volt. Finom és bőséges ebédet kaptunk, elfogadható árért. Pozitívum, hogy bankkártyával is lehet fizetni. Mindenkinek ajánlom!
2016. március 5.barátokkal járt itt
Késő délután volt és csak egy kávéra tértünk be az étterembe. Kedves fiatalember szolgált ki bennünket. A kávé elég erős volt, de jó ízű. Az ára kicsit magas volt, főleg, hogy nem volt elegedő aprója a személyzetnek, hogy visszaadjon. Igaz viccesen megjegyeztük, hogy másnap visszamegyünk a még visszajáróért.
Molnár Csárda Lillafüred - Külső kép
Átlagos 2015. április 6.barátokkal járt itt
A helyszín csodálatos, hangulata megfogott. Márciusban a hideg idő ellenére este nem volt fűtés, így kabátban voltam kénytelen vacsorázni, amely kissé rontott az idilli képen. Az étterem tiszta, rendezett, népies díszítéséhez , még illett is az emeleti részről hangzó lagzi zenéje.