Molnár Csárda Lillafüred

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Molnár Csárda Lillafüred vélemények

Kiváló 2019. július 7.a párjával járt itt
Párommal Alsóhámoron nyaraltunk. Nem messze a szállásunktól szerencsére megtaláltuk a Molnár csárdát,ahol gyönyörű környezetben finom vacsorákat fogyasztottunk. Nagyon kellemes, hangulatos hely. A pincérek gyorsak, kedvesek. Az ételekre nem kellett sokat várni még a legnagyobb forgalomban sem.
Kiváló 2018. szeptember 25.a párjával járt itt
Kellemes környezet,udvarias kiszolgálás, bőséges, finom ételek. Nagyon szép környezet. Jó volt itt vendégnek lenni. Szegedi házaspár. Első napon csak italt fogyasztottunk, de olyan barátságos kiszolgálásban volt részünk, hogy mondtuk , másnap jövünk enni is. Így is lett, egy kétszemélyes csárda tálat kértünk.
Kiváló 2018. augusztus 26.a párjával járt itt
Jó elhelyezkedés, szép környezet, kellemes étterem. Finom ételek, kedves, de picit figyelmetlen kiszolgálás. A pisztráng kiváló volt, a vadragu levest is érdemes kipróbálni, de a gyümölcslevesük is megéri a próbát! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Érdemes egy kitérőt tenni érte. Nem is gondolná az ember, hogy egy inkább eldugott helyen milyen finomakat lehet enni.
Kiváló 2018. július 20.gyerekekkel járt itt
Lehet-e szebbet, jobbat elképzelni, mint egy ragyogó nyári napon, hatalmas sziklák alatt, árnyas fák közt egy kellemes étterem teraszán, csörgedező patak mellett a családdal vidáman jóízűen falatozni. Hát nem. És ennek az étteremnek ez a legnagyobb értéke. Rendkívül szép környezet, amire a tulaj még rá is tesz egy lapáttal a faragásokkal, szobrokkal, de azért ne legyen múzeum belőle.
Molnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Étlap/itallapMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - MosdóMolnár Csárda Lillafüred - MosdóMolnár Csárda Lillafüred - MosdóMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Étel/italMolnár Csárda Lillafüred - Étel/italMolnár Csárda Lillafüred - Étel/italMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Étel/italMolnár Csárda Lillafüred - Külső kép
Szörnyű 2018. július 19.a párjával járt itt
10 perc várakozás után nem kaptunk étlapot és oda sem jöttek hogy mit szeretnénk inni pedig mikor odaértünk megkérdeztük a pincért hogy hol tudnánk vacsorázni és rámutatott egy sátoros rész hogy ott és odamentünk és utána még ránk sem néztek. 10 perc után felálltunk és eljöttünk és azt sem vették észre. Szóval számunkra nagy csalódás volt a kiszolgálás és az odafigyelés.
2017. november 26.családjával járt itt
Azért mentünk ide, mert éhesek voltunk és nem fine dining makettet akartunk. Magyaros étlap, magyaros kajákkal. Semmi extra. Pozitiv hogy a húslevest 3 perc alatt hozták. Jó dolog ez délben. A hely tiszta, elfér majd egy festés lassan. Hasznos lenne előmelegített tányért használni. Máskor is bemennék.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 23.a párjával járt itt
Az étlap választékos. Az ételek adagjai rendben vannak. Nem esnek túlzásokba. A húsleves kicsit hideg volt, de ízletes. Egy kétszemélyes haltálat ettünk. Finom ízek, egyszerű köret. Nem eltúlzott mennyiség, éppen elég. A pisztráng, a lazac, a harcsa jól összeválogatva és ízesítve. Az étteremmel szemben kialakított parkoló a vendégek részére. A kiszolgálás kedves, figyelmes, lendületes. Jó étvágyat!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 26.családjával járt itt
Nem újkeletű a miskolciak számára ez a hely, mi régen is megfordultunk már itt párszor, meg manapság is egyszer-egyszer. Lillafüred fele a főút mellett már jól észrevehető nagy kerthelyisége, igazán hangulatos. Jó időben egy-. egy hétvégén fullra megtelik, hétköznap délután kellemesebb, nincs akkora tömeg.
Kiváló 2017. június 12.a párjával járt itt
Ottjártunkkor éppen egy esküvőbe csöppentünk, így az élőzene biztosítva volt. :) Pont jókor érkeztünk, mert csak egy szabad asztal volt - az egyébként nagy teraszon -. Érdemes talán előre foglalni. A kiszolgálással és az étellel maximálisan meg voltunk elégedve. Pisztrángot rendeltünk, ami nagyon finom volt, és nem utolsó sorban hatalmas adagnak bizonyult.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 14.családjával járt itt
A Molnár Csárda klasszikus sok miskolci számára, a mi családunknak mindenképpen az volt mindig is. Bár már elköltöztünk, jártunk nemrég újra ott és ugyanolyan jó volt, mint régen. Itt nem a nagyon merész, nagyon fine dining, nagyon akármicsoda megy. Ebben az étteremben finoman készített, többnyire magyarors fogásokat kapunk vállalható áron, nagyon-nagyon jó helyen, kedves kiszolgálás mellett.

Aki ezt keresi, itt meg fogja kapni.