Hotel Tókert Lillafüred ★★★

Hotel Tókert Lillafüred
Hotel Tókert LillafüredHotel Tókert Lillafüred
Hotel Tókert LillafüredHotel Tókert Lillafüred

Hotel Tókert Lillafüred bemutatkozása

A Hotel Tókert egyedülálló környezetben várja vendégeit Lillafüreden, a Hámori-tó partján. A vízesések és hatalmas fák ölelésében megbújó hotel háromcsillagos kényelemmel, látványkonyhával és számos kikapcsolódási lehetőséggel várja az ide látogatókat.

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Tókert Lillafüred vélemények

2017. február 20.a párjával járt itt
Téli mese. . . talán ez a jó kifejezés. Bónusz Brigád által érkeztünk, de senki nem éreztette velünk, hogy nem teljes árban történt foglalással mentünk. A szoba megfelelő nagyságú, tiszta, a fürdőszoba szó szerint ragyogott. Síkképernyős TV és wifi, kényelmes ágyak.
Hotel Tókert Lillafüred - SzobákHotel Tókert Lillafüred - Külső képHotel Tókert Lillafüred - Egyéb
Kiváló 2016. július 3.a párjával járt itt
Nehéz írni erről a helyről úgy, hogy ne egy fizetett reklámnak tűnjön, mivel csak jót tudunk erről a helyről elmondani. :)

Foglaláskor a neten található képek alapján választottunk egy nemrég felújított, kissé modernebb szobát a tetőtérben. A kilátás a tóra nyílt az erkélyről.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Tavaly nyáron Miskolctapolcán jártunk s már akkor szerettünk volna eljutni Lillafüredre,de az akkori szálláshelyünk kritikán aluli volt (de ez egy másik értékelés lesz ),hogy egy éjszaka után eljöttünk. Ezért külön örültem,hogy idén találtunk egy kuponos oldalon szállást Lillafüredre. Kicsit félve mentünk.
Hotel Tókert Lillafüred - KörnyékHotel Tókert Lillafüred - Vendéglátás
Kiváló 2016. április 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó hely. Barátságos, kedves a személyzet, a környék gyönyörű, kirándulásra tökéletes, több éjszakát lehet tölteni úgy, hogy minden napra jusson program, akár egész napos. A szállás és az étterem is nagyon jó, a kerthelyiség hangulatos. A szoba kényelmes, tiszta. Látnivaló rengeteg van a környéken. Ajánlani tudom csak. Három csillaghoz maximálisan méltó.
Kiváló 2015. június 1.a párjával járt itt
Kuponnal utaztunk Lillafüredre, 2 éjszakát töltöttünk a Hotel Tókertben. A környezet csodálatosan szép! A szobánk kicsit komor volt, de tiszta. A fürdőszoba újabbnak tűnt,szintén nagyon tiszta volt. Az étterem kellemes, a negatív annyi, hogy nagyon ételszagosan jöttünk ki, mintha mi főztünk volna.
Kiváló 2015. május 13.a párjával járt itt
Három nap 2éjszakát töltöttünk ezen a csodálatos helyen. Bónusz Brigád kuponnal voltunk, amit karácsonyra vettem a páromnak és ápr. 30ig kellett volna felhasználni, de sajnos családi okok miatt ez nem sikerült. Írtam a hotelnek és Ők nagyon rugalmasan és kedvesen meghosszabbították az érvényességet! !
Hotel Tókert Lillafüred - KörnyékHotel Tókert Lillafüred - Külső kép
Kiváló 2015. május 6.a párjával járt itt
A Hotel Tókert olyan szálloda, amilyennel mostanában nagyon ritkán találkoztunk. Korrekt, rugalmas ügyintézés, tiszta, megfelelő szobák, ideális ár-érték arány, a személyzet kedves és előzékeny (tegye fel a kezét, akinek máshol emlékeztek az előző napi rendelésére, részletekbe menően!
Kiváló 2015. április 6.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom a szállást. Tiszta, rendezett szoba várt minket, szép kilátással a Hámori-tóra. Bár a megvásárolt csomagban ezt előre nem tudtuk, de svédasztalos reggelit kaptunk; az étterem rész egyébként is nagyon jó, kedvezménnyel ebédelhettünk/vacsorázhattunk ott. A személyzet is rugalmas, segítőkész. Kedvezményes belépőt tudtak biztosítani a Barlangfürdőbe.
Gyenge 2015. március 4.a párjával járt itt
Bónusz Brigád kuponnal voltam a hotelben, két éjszakát. Meglehetősen vegyesek a tapasztalataim. A személyzet nagyon kedves és illedelmes volt, de ezen kívül több jót nem nagyon tudok említeni. A szobánk első ránézésre korrekt volt, de később kiderült, hogy az egyik ágy gyakorlatilag, ha pislogtunk, akkor is nyikorgott, a matracok se voltak a legtisztábbak, se kényelmesek.
Kiváló 2015. február 22.a párjával járt itt
Ma érkeztünk haza Lillafüredről, rögtön el is határoztuk,hogy mindenképpen visszamegyünk a barátainkkal együtt. A Tókert hotel
nagyon szép, tiszta, kedves a fogadtatás és a további segitségnyújtás, tájékoztatás is. A reggeli bőséges, minden friss, finom, úgyszintén a vacsora is bőséges és izletes, kedves a kiszolgálás, a vacsoránál kellemes meglepetés a hely hangulatához illő élőzene.