3909 Mád, Hunyadi u. 2.

Szállások Mád városában
Wellness csomagok Mád városában

Első Mádi Borház Mád vélemények

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
Az étterem terasza az egyszerű eleganciát képviseli. Mádra érve az első épület, amit meglátunk. A személyzet előzékeny, az ételek fantasztikusak. Az ételadagok is bőségesek. Előételt szolgálnak fel, az ételre történő várakozás idejére. Az ételek minőségi alapanyagból készülnek. Az étlap rövid, átlátható. Kiváló hely!
Cegléd
Kôszeg
Gyöngyös

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mádon vendégházban szálltunk meg, s bár jól felszerelt konyha is tartozott a házhoz, reggelire és kávéra mégis szerettünk volna betérni egy étterembe. A választás eléggé egyértelmű volt, mivel a faluban szóba jöhető helyek közül csak az Első Mádi volt nyitva. Én már találkoztam velük és néhány finomságukkal Budapesten a Hold utcai gasztro-piacon, és a "gasztro-szakirodalomban" is nyilván olvastam már róluk nem kevés elismerő mondatot.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3.
Négyen, szülők és felnőtt gyermekek látogattunk el Mádra a vasárnapi ebéd különlegesebb (és kényelmesebb) megoldásaként. Kellemes, tiszta helyet találtunk, barátságos kiszolgálásban részesültünk, Nem nagy választék, magas árak, kissé sznob módon sorozatban idegen szavakkal tűzdelt ételnevek mellett jót ettünk, ám az innivalók eléggé melegek és túl édesek voltak (helyben készített limonádé, málnaszörp).

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016. november derekán fordultunk meg az étteremben. A beltér nagyon hangulatos és ízléses. Remek és gyors kiszolgálás. Egy barátommal ettünk menüt:
- zöldséges leves (zöldségespüré, tejszín alapon, sült hagymakarikákkal. Finom volt és nagy reményekkel vártuk a főételt)
- gombás csirke rizzsel (az elvárásokat egy kicsit alulmúlta (a leves után), mivel átlagosnak mondanám mind az ízét mind a tálalási módot).
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az Első Mádi Borház egy kitűnő borozó, még pontosabban borbár, ahol minden a helyén van. Remek a pozicionáltsága is, Mádra érkezve ezt az épületet látjuk meg először. Lenyűgöző, ahogy itt összegyűjtötték a környék legjobb borait, van egy külföldi tételük is, egy chilei terroirbor, hogy miként került a sok tokaji bor közé, nem tudni.

Legnépszerűbb csomagok Mádon és környékén
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.13. - 2021.08.13.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjáték és kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.03. - 2020.12.23.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.08.13. - 2020.09.02.
Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.895,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Mád környékén
Hotel Aquarell Mád
City Hotel Unió  Mád
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)

Első Mádi Borház MádX