Kalász Étterem Makó
6900 Makó, Csanád vezér tér 4.

Kalász Étterem Makó a térképen

Szállások Makó városában
Wellness csomagok Makó városában

Kalász Étterem Makó vélemények

2018. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
Általában évente egyszer szoktunk itt étkezni. Legutóbb az osztálytalálkozónk helyszínének is ezt választottuk. Nem bántuk meg, az ételek kifogástalanok voltak, az adagok hatalmasak, ízletesek, a kiszolgálás a szokásos "KalászSanyis" , vagyis kedves, udvarias.
Tisztaság rendben, az italárak is megfelelőek.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Udvarias, figyelmes kiszolgálás, színes választék, kiadós adagok. Ha éhes vagy és nem flancolni akarsz, akkor ez a neked való hely. Télen kissé hűvös van benn.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4.
Csak ha nagyon esik, akkor ajánlom elsősorban. Nekünk első gasztronómiai élményünk volt Makór, érkezésünk estéjén egy nagy vihar után csak ebben volt hely a közelben, de itt sok. Aztán megtelt, gondolom , mert esett. És a pincér kicsit fel is pörgött. Szimpatikus volt egyébként, de roppant rossz memóriával, vagy inkább a kapkodás miatt hol itt, hol ott maradt le valami, mást vitt ki, elfelejtette mit is rendeltek.

thelena TOP szállásértékelő
thelena TOP egyébhely értékelő
thelena TOP fotófeltöltő
2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 16.
Már belépéskor kiderül, hogy ez nem egy étterem, hanem egy kocsma, ahol ételeket is árulnak. Túl sűrűn rakva a bútorok, kényelmetlen, de ami a legmegdöbbentőbb, az az árak. Míg más étteremben 800 forintért egy ebédet lehet enni, itt 750 egy túrós palacsinta. Ilyen drága éttermet ritkán lehet találni, amikor a színvonalnak még csak a közelében sincs.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 23.
Ezt az éttermet is a szállásadónk ajánlotta. Már nagyon éhesek voltunk, amikor beültünk, és örültünk, látva, hogy csak mi vagyunk, tehát reménykedtünk, hogy gyorsan kapunk ebédet. Sajnos nem így történt, mert kiderült, hogy a teraszon egy nagyobb társaság van és azokat szolgálták ki előbb. Aztán még bejött egy család három gyerekkel és azok is előbb kapták meg az ételüket.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Az ételek finomak voltak. Az árak megfelelőek a kiszolgálás is udvarias volt.A vasárnapi főpincér kicsit morcos volt. Sajnos a vasárnapi idős főpincér nem tudta lehúzni a kártyaleolvasón a szép kártyát ( vagy 10 alkalommal nekifutott, nem fogadta el a felajánlott segítséget tőlünk.) ezért megrongálódott.

marcsula TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Július végén apartmanos szálláshelyre érkeztünk a városba. Szállásadónk ajánlotta az éttermet a közelsége miatt. Valóban a város centrumában található, teraszos kiülős résszel is rendelkezik az étterem. A felszolgálás átlagos, ha annak mondható a 40 perces várakozás a frissen sült brassóira illetve rántott sajtra. A kihozott adag láttán majdnem hanyatt estünk olyan hatalmas volt.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étlap választékos. Az ételek kifogástalanok voltak . Friss meleg izletes ,és nagyon böséges az ételek mennyisége. És ami még fontos nagyon keveset kell várni,mindég hamar kihozták a megrendelt ételt. A kiszolgálás nagyon udvarias és figyelmes. Csak ajánlani tudom mindenkinek . Évek ota járunk ide és még mindig nagyon finomakat ettünk és jollakva távoztunk.

Mobilról küldte. | 2015. februárban járt itt
Értékelt: 2015. február 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Életünk legrosszabb pizzáját ettük ezen a helyen. Az igaz hogy a Roccoba indultunk, de helyhiány miatt adtunk egy esélyt a Kalásznak. Bár ne tettük volna! Nem tudom hogy milyen a többi étel,de a pizzák ( nem egyformát ettünk) értékelhetetlenek. A tészta élesztővel durván felfújt, a sonkának nevezett parizer szerűség kellemetlen szagú, ehetetlen,a hawai pizzán kb 5-6 db ananász szeletke volt.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Kalász vendéglőben két ízben ettem. Egyszer jó régen, amikor menüt kértünk, majd a tavaly, amikor klasszikus magyar fogásokat ettünk. A beltér elég személytelen és hangulattalan, az árak viszont barátságosak, a konyha megmarad a hagyományos pászmán, de a megszokott ízeket elég stabilan hozza. Egy ideje pizzákat is lehet kérni.

Legnépszerűbb csomagok Makón és környékén
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Szent János Üdülőház
Mórahalom
Akár 1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg és gyógyfürdő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2019.12.31.
Neon 2 Panzió
Orosháza
4 nap/3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.06.30.
Tisza Hotel
Napi árak, félpanzióval, reggelivel, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.01.01.
Mosoly Vendégház
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.10.15.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 24.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal levessel, gyümölcs vagy zöldség bekészítéssel, stég és csónak használattal
2019.06.01. - 2019.08.31.
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
4 nap/3 éjszaka 22.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, kedvezményes kerékpár kölcsönzéssel és éttermi fogyasztással, ajándék Barangoló Füzettel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.16. - 2019.08.20.
Novotel Szeged Hotel
2-3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.29. - 2019.08.18.
Tisza Corner Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.12.31.
Tisza Sport Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.04.30.
Garden 39 Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Vén Diófa Vendégház Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Makó környékén
Colosseum Wellness Hotel Makó
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Nyaraljon tavalyi árakon Gyopárosfürdőn! (min. 2 éj)

Kalász Étterem MakóX