Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza ★★★★

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Lifestyle Hotel Mátra MátraházaLifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Lifestyle Hotel Mátra MátraházaLifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza bemutatkozása

Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi wllness-szolgáltatásokkal várja vendégeit, gyönyörű környezetben.

A Lifestyle Hotel Mátra legnépszerűbb csomagjai

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok (1 éjtől)
Felejthetetlen pillanatok (1 éjtől)
2026.04.08-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd (min. 1 éj)
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Hosszú pihenés a hegyekben (min. 4 éj)
Hosszú pihenés a hegyekben
2026.04.08-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Nyári élmények itthon (min. 2 éj)
Nyári élmények itthon
06.10-09.01.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza vélemények

Kiváló 2020. szeptember 12.egyedül járt itt
Tetszett, hogy az emelet automata kézfertőtlenítővel volt ellátva és az étkezések két turnusban történtek, a vendégek érdekében.
A szoba tiszta, kényelmes és a személyzet udvarias. Az ételek kiválóak voltak.
Kiváló 2020. szeptember 12.a párjával járt itt
Gyönyörű fekvésű szálloda. Barátságos, segítőkész személyzet. Tiszta, kényelmes szoba. Wellness részleg kitűnő, a szaunaszeánsz remek program. Az ételek finomak, változatosak.
2020. szeptember 7.a párjával járt itt
nagyon meglepődtünk és nagyon jólesett hogy első este a vacsoránál pezsgővel köszöntöttek mindkettönket mivel születésnapunk volt ,nekem is és a feleségemnek is,egy napon születtünk aug. 31.és nagyon szépen köszönjük ezt a szép gesztust a személyzetnek és a szállodának, jól éreztük magunkat
Kiváló 2020. szeptember 4.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek finomak, és nagy a választék. A tisztasággal is meg voltunk elégedve. Egy szóval szuper volt. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, nekünk is ajánlották.
Kiváló 2020. augusztus 5.a párjával járt itt
Már rég nézegettük,hogy kipróbáljuk. El is jött az alkalom,júliusban egy házassági évforduló szuper volt rá! Jó volt várni erre az alkalomra:tisztaság,finom ételek,jó kis wellness részleg. A legjobb meglepetés a kinti medence volt,és a meleg jakuzzi. Bármilyen időjárásban szuperül mentesíti a tömeget a wellnessből.
Kiváló 2020. június 26.a párjával járt itt
Remek volt az elhelyezés, változatos és finom a reggeli, vacsora. Észrevétel: nem minden eseten volt kellőképpen meleg az étel. A wellness részleg nagyon gazdag volt: szaunák, pezsgőfürdők, a medence alkalmas méretű volt úszásra. Észrevétel: a melegvizes kis pezsgőfürdő mindig zsúfolt volt.
2019. augusztus 31.családjával járt itt
A hotel szomszédságában található hotelben [moderálva - a szerk. ] eltöltött 7 alkalom után gondoltuk, kipróbáljuk a Lifestyle Hotelt is. Elöljáróban annyit, hogy bár kiválóan éreztük magunkat, azért sajnos több negatívumot is meg kell említenem. Érkezésünkkor egy udvarias londiner fogadott bennünket, ez nagyon szimpatikus volt, onnantól kezdve a csomagokkal nem kellett bajlódnunk.
Kiváló 2019. augusztus 28.a párjával járt itt
2019. augusztusban jártunk férjemmel a hotelben. Szép modern szálloda gyönyörű környezetben. A szoba szép és kényelmes volt. A wellness rész és a külső szabadtéri medence szuper. A reggeli és vacsora választéka bőséges, változatos és finom. Személyzet kedves és figyelmes,mindennel tökéletesen elégedettek voltunk!
Bárkinek szívesen ajánljuk, ha tehetjük hamarosan visszatérünk!
Kiváló 2019. július 31.gyerekekkel járt itt
Most utaztunk 4. alkalommal a Lifestyle Hotel Mátrába. Eddig csak a két gyermekkel utaztunk, de annyira megtetszett, hogy 50. házassági évfordulójukra a nagyszülőket is magunkkal vittük. Ezt azt utat kapták ajándékba és nagyon tetszett nekik minden. Még visszamegyünk, mert kedves a személyzet, jó a wellnes szolgáltatás, szép környezetben van és nagyon jól főznek. Mindennel meg voltunk elégedve. Szuper hely!
2019. július 24.a párjával járt itt
Nagyon kellemes környezet, a medencében úszkálva körül vesz bennünket az erdő. Tisztaság, udvarias személyzet, finom ételek. / bár több négycsillagos szállodában nagyobb a választék. Hárman voltunk felnőttek és a két szobás, erkélyes típusú szobában remekül elfértünk. A wellness részleg nagyon kellemes volt, csak egy merülő medence hiányzott.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza a térképen
3233 MátraházaHRSZ. 7160
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 25 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 25 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár