Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza ★★★★

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Lifestyle Hotel Mátra MátraházaLifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Lifestyle Hotel Mátra MátraházaLifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza bemutatkozása

Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi wllness-szolgáltatásokkal várja vendégeit, gyönyörű környezetben.

A Lifestyle Hotel Mátra legnépszerűbb csomagjai

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Nyári élmények itthon (min. 2 éj)
Nyári élmények itthon
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - November 1. - teljes előrefizetéssel (min. 1 éj)
November 1. - teljes előrefizetéssel
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza vélemények

Kiváló 2018. augusztus 10.a párjával járt itt
A szálloda a vártnak megfelelő színvonal nyújtotta. A szoba és a wellness nagyon szép volt. A vacsorát külön kiemelném, mert bő választék és különleges ízvilág várt minket. Nagyon jól éreztük magunkat. Ami esetleg jo lett volna, ha esténként több kikapcsolódási lehetőség van. Pl.
2018. július 17.gyerekekkel járt itt
A kinti medencék nagyon kellemesek, de a wellness bárja most sem volt nyitva mint tavaly, pedig a kiírt nyitvatartási idő alapján sokan keresték volna. A gyerekmedence elbírna egy élményelemet, ahogy a játszószobákra is ráférne némi fejlesztés, még faliképek sincsenek ami kicsit feldobná.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Környék
Kiváló 2018. július 17.gyerekekkel járt itt
2018 júliusában töltöttünk 6 éjszakát a Lifestyle Hotel Mátrában. Gyakorlatilag csak jókat tudunk mondani róla. Hogy az elején túl legyünk a 2 negatívumon:
1. A fitneszterem felszereltsége gyenge egy 4-csillagos hotelhez képest. 2.
Kiváló 2018. május 22.a párjával járt itt
Egy fiatal pár vagyunk és gyakran járunk hosszú hétvégékre és a Lifestyle Hotel Mátra volt az eddigi egyik legszebb Hotel. A személyzet is nagyon kedves volt. Félpanziós ellátáson voltunk, az étel kifogástalan volt. Ha tehetjük újra visszajövünk!
Adri és Zoli
Kiváló 2018. április 23.a párjával járt itt
Gyönyörű a környék, melyet körülölel a természet! Bababarát, ez külön pozitívum! Kényelmesek és igényesek voltak a szobák! A személyzet is készséges volt! Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2018. február 23.gyerekekkel járt itt
A szálloda gyönyörű környezetben található. Csodálatos kilátással rendelkezik a hegyes tájra. A szálloda nyugalmat ad és áraszt magából. Nagyon kellemes időt töltöttünk el a hotelben. Az ételek finomak voltak, a személyzet udvarias volt. A szobák nagyon szépen berendezettek és tiszták.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2018. február 19.a párjával járt itt
Sok érdekes kritikát olvastam a szállodáról így kíváncsian érkeztünk a szállodába egy 3 napos wellness hétvégére. Meg kell mondanom kellemesen csalódtam, a személyzet kedves, barátságos, a szálloda tiszta, az ételek jók. Kellemes meglepetésként ért bennünket, hogy már 13 órakor el lehetett foglalni a szobát.
2018. január 5.a párjával járt itt
A Lifestyle Hotel Mátra kiváló helyszíne a pihenésre, kikapcsolódásra vágyó utazóknak, főleg családoknak. Összességében egy remek szálloda, csodás természeti környezetben, kedves, segítőkész személyzettel.
Kiváló 2017. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
azt gondolom ennél jobb helyen ritkán lehet szálloda. . . . csend tiszta levegő. . a szállodában a szobák szépek tiszták igaz használatból eredően vannak foltok szakadások de ezt nem érzem soknak . . . wellness kimondottan szép igényes és tiszta. . . . személyzet kedves segítőkész. . . talán ami kicsit számomra "gyenge" volt az a vacsora .
Kiváló 2017. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk el ezen a helyen 9-en. Nagyon közel egymáshoz kaptuk a 4 szobát, ráadásul 2x2 összenyitható szoba volt. Mindenki segítőkész volt, ha információkat kértünk. Az ételek nagyon finomak voltak és változatos. Mindenhol tisztaság volt. Ami nem tetszett az az volt, hogy a wellnessben is ment a klíma.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - VendéglátásLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - VendéglátásLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - VendéglátásLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - VendéglátásLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Külső képLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - BelsőLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - WellnessLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - SzobákLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Szobák
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza a térképen
3233 MátraházaHRSZ. 7160
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 25 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 25 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár