Calypso Kisvendéglő Miskolc

Calypso Kisvendéglő Miskolc
Calypso Kisvendéglő MiskolcCalypso Kisvendéglő Miskolc
Calypso Kisvendéglő MiskolcCalypso Kisvendéglő Miskolc

Calypso Kisvendéglő Miskolc bemutatkozása

A Calypso étterem 22 éve családi vállalkozásként üzemel, Miskolc belvárosában. Családias hangulatú éttermünkben és 2 különtermünkben szívesen megfordultak és megfordulnak a törzsvendégek mellett ,művészek, üzletemberek és Miskolcra látogató turisták is.
Konyhánk magyaros , tájjellegű specialitásokat kínál.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Calypso Kisvendéglő Miskolc vélemények

Szörnyű 2016. február 11. járt itt
Sok étteremben jártam már,külföldön és Magyarországon egyaránt,de ilyen esettel még nem találkoztam. A főételem 2/3-ával nem boldogultam, így kértem elvitelre,azt mondták nem lehet. Kérdeztem,hogy mit fognak vele csinálni. Kidobják. - hangzott a válasz,mely úgy gondolom, komoly etikai kérdéseket vet fel, a marketingről nem is szólva.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. június 27.barátokkal járt itt
Már régóta üzemel szerencsére ez az étterem. Nagyon jó az elhelyezkedése, a Városháztéren van a villamosmegállónál. Régebben is ebédeltünk már itt és ízletes ételeket kaptunk, többször betértünk kávézni és megtalálhatóak minőségi italok (sörök) is itt, bár azért azt meg kell fizetni.
2017. január 10.családjával járt itt
Egy szép napos novemberi nap jártunk Miskolcon mikor betértünk ebédelni ebbe a vendéglőbe. Az étterem előtt egy nem igazán szép zárt részt találunk,gondolom nyáron leszedik az oldalait és nyitott éttermi részt kapunk. Nekem nem nyerte el a tetszésemet és még a városképet is rontja. Így inkább a belső térbe mentünk.
Calypso Kisvendéglő Miskolc - Étel/italCalypso Kisvendéglő Miskolc - Étel/italCalypso Kisvendéglő Miskolc - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2016. november 2.a párjával járt itt
Az étterem könnyen megközelíthető gyalogosan is. Miskolc főutcáján a Városháztéren található. Kinti helyisége is van. Elég nívós étteremnek számít már régóta. Azonban mégsem étkezni tértünk be, hanem italra és kávéra. A kiszolgálás udvarias volt. Kávéjuk finom, sörből is többféle volt.
2014. március 12.barátokkal járt itt
Kétszer jártam ott egy baráti társaságommal. A felszolgálás jó és barátságos , az ételek zamatosak frissek , és ha valamit máshogyan szeretnék fogyasztani minden megoldható. A terasz helyiség és rendkívül hangulatos! Az étterem tisztaságával nincs probléma szivesen ajánlanám bárkinek és még szivesen elmennék egy ilyen barátságos étterembe :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2013. május 13.a párjával járt itt
Évfordulónkat ünnepeltük itt párommal, melyhez a hely hangulata tökéletesen passzolt, illetve a pincérek elegáns megjelenése szintúgy. Bár egy elég kicsi helyről van szó, de talán pont ez teszi olyan, bájosan meghitté. Az ételek annyira nem nyűgöztek le, de lehet, mert eleve a hely hangulata magasra tette a mércét.
Kiváló 2023. december 26.barátokkal járt itt
Az adventi villamosra várva betértünk ebédelni ebbe a kintről is hangulatosnak látsző étterembe, Nem csalódtunk. A belső tér is nagyon szép . Már a reklámtáblájuk is ínycsiklandozó ételeket kinált. Menűt rendeltünk. Ez húsleves és hekk volt majonézes burgonyával. Nagyon finom és nagy adag volt.
Calypso Kisvendéglő Miskolc - EgyébCalypso Kisvendéglő Miskolc - Egyéb
Kiváló 2019. február 24.egyedül járt itt
Most jártam itt először, de azt hiszem ha legközelebb Miskolcon járok, újra itt fogok ebédelni. Nagyon figyelmes a pincér, pedig valami fesztivál volt a városban, és tiszta bolondokháza volt a környék. A "Báránypalóc" levesük nagyon finom, csak ajánlani tudom. A sztrapacska méltó párja volt a levesnek, olyan volt, "ahogy a nagykönyvben meg van írva"! ! !
Kiváló 2017. december 10.gyerekekkel járt itt
Már többször is jártam ott. Sajnos az idén még nem de éppen e hónapban tervezem. A szakács nagyon tud a kiszolgálás hibátlan a Korhely Halászlé a kedvencem és külön élvezet hogy télen fűtött teraszról szemlélhetjük evés közben a kinti nyüzsgését a térnek . Szuper vendéglő és nagyon jó helyen van . Remélem még sokáig élvezhetjük gazdag kínálatuk finom ízeit !
Kiváló 2016. április 30.barátokkal járt itt
Házi koszton nevelkedtem, de iskoláim során megismertem a menzai fagyasztott ételek ízét is. Az ország számos éttermében voltam már fizetővendég Győrtől-Gyuláig. Baráti társasággal tértünk be ide a Calypso kisvendéglőbe. A szakács elképesztő ételeket készített, az italok hűtöttek voltak, nem láttam tévelygő pincéreket.
Calypso Kisvendéglő Miskolc a térképen
3525 MiskolcVárosház tér 7
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H
K