Csülök Csárda Miskolc

Csülök Csárda Miskolc - vélemények, kritkikák

Csülök Csárda Miskolc vélemények

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már a helyen családommal,a kiszolgálás mindig problémás volt,azonban idén egy térd gipsz miatt tolószékben érkeztem a pincérek segítségüket nem ajánlották fel, viszont az étterem egy részét egy székkel zárták el előlem mivel a "tolószékkel úgysem férnék el,, mikor közöltem én szeretnék mégis beljebb menni nem pedig ott leülni ahol senki más nem ül , hihetetlen modortalansággal primitívségéről tanúbizonyságot tett és felemelt hanggal sértegetőzött.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mikuláskor voltunk itt a párommal vacsorázni. Mikor megérkeztünk 2-3 asztalnál voltak éppen csak vendégek. A hozzánk érkező pincérnek viszont nagyon sürgős volt a rendelésünk. A kabátunkat még le sem vehettük, ő már ott állt mögöttünk az étlapokkal. Rendelésünk után kihozta az italokat, és eltűnt. A vacsorát már más szolgálta fel nekünk.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.16. - 2020.09.16.
Mandalaház
Boldogkőváralja
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.16. - 2020.01.01.

Szállodák Miskolc környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Miskolc
Kikelet Club Hotel Miskolc
Hotel Villa Völgy Miskolc
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

Csülök Csárda MiskolcX