Csülök Csárda Miskolc

csárda, étterem, vendéglő

Csülök Csárda Miskolc - vélemények, kritkikák

Csülök Csárda Miskolc vélemények

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
Lassan 20 éve járunk ide. Mint mindig,most is elégedetten távoztunk. Lucculussi bőségtálat rendeltünk 12 főre. Nem készültünk fel a tál méretére,kinézetére. . . így aztán percekig a látványé volt a főszerep! Majd következtek az ízek,melyek harmóniában a látvánnyal most se okoztak csalódást! ! Desszertet is terveztünk,de inkább egy fél óra sétával zártuk ezt a pompás vacsorát.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
Egy baráti családdal jártunk ott, születésnapot ünnepeltünk. Az ételek minősége és a kiszolgálás pazar. Az adagok hatalmasak, szó nélkül becsomagolják a maradékot. Fatányérost ettem, hatalmas adag, nagyon finom. Miskolc egyik legjobb étterme!

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18. - 14 látogató hasznosnak vélte
- A weblapon levő étlap és az elénk tett verzió nem azonos, az utóbbi sokkal karcsúbb (és tele van gépelési elütéssel). - A pincér kedves, udvarias, szolgálatkész, de rettentő leterhelt, emiatt kínosan lassú. A végén én mentem a számláért, mert már nem bírtam tovább várni arra, hogy feltűnjön. A kávét ezért is hagytuk ki, mert már eluntuk a várakozást.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek minősége átlagosnak mondható. A mennyiségre nem lehet panasz, néha több is mint kellene. A kiszolgálás gyors, kedves. A környezet is nagyon kellemes. Az erdélyi csülök esetén a pirított hagyma nagyon sós volt, a tört krumpliban semmi extra, a csülök finom, omlós volt. A árak is átlagosnak tekinthetők.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fenséges ételeket volt lehetősègünk fogyasztani családommal, amit kis gyermekeink is nagyon èlveztek. Minden korosztály megtalálja az ízlésének megfelelő finomabbnàl finomabb ételeket. Nem csak a verhetetlen csülök finomságokat kóstoltunk, hanem a kímélőbb szàrnyas ételeket is. Az adagokra sem lehetett panaszunk. Köszönjük szépen.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy vasárnapi ebédre tértünk be, asztalfoglalás nélkül, spontán elhatározásból. Szerencsénkre volt szabad asztaluk (bár nem sok), de nem a kerthelyiségben, ezt kissé sajnáltuk, mert nagyon meleg volt az étterem belső részében. Fiatal, valószínűleg tanuló pincér szolgált ki bennünket, kedves volt, udvarias.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
A hely hangulata jó volt, a kiszolgálás is, hatalmas adag ételeket vittek ki az asztalokhoz, mely az ár/érték arányt tekintve pozitív benyomást keltett bennem először, ám az étel minőségével sajnos volt némi probléma. Az indokolatlan mennyiségű köret mellett a "csülökszeleteken " a húst keresve is nehezen találtam, egy darabig azt hittem kakastaréjt eszem.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Másodszor jártam ezen a helyen. Első emlék ++, viszont most:
-foglaltam helyet előre a teraszon, viszont érkezéskor közölték, hogy nincs asztaluk a teraszon. Ez a nyári kánikulában nem túl pozitív. -a kiszolgáló hölgy kedves volt, viszont az kiszolgáló úr kimondottan mogorva, modortalan. Ehhez mérten bejövetelkor, és távozáskor is csak a hölgy köszönt vissza.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 23.
Miskolci nyaralásunk alkalmával tértünk be a csárdába. Sajnos a parkolási adottságok nem a legjobbak. Az étterem előtt van pár beálló hely, ahonnan a nagy forgalom miatt nehézkes a kijárás. A kiválasztott ételek ízletesek voltak. Egyetlen dolgon akadt meg a fülem: tanuló pincérhölgyet olyan hangnemben kérte számon az idősebb pincér, hogy én éreztem magam rosszul miatta.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
A csárda remek helyen van, azonnal kiszúrható, buszról és kocsiból is ugyanis elég forgalmas út menti étterem. Bevallom őszintén engem már csak a neve is vonz, annyira frappáns és találó. felülmúlták minden vágyakozásomat, az étlap hosszas és választékos, elég sokáig tartott választanunk, de megérte.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Öreg Miskolcz Hotel
2019.06.16. - 2020.06.17.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mandalaház
Boldogkőváralja
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.17. - 2020.01.01.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 18.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2020.06.13.
Aviátor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.667 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.17. - 2020.03.31.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness törölköző biztosításával, értékmegőrzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.
Zsóry Hotel Zen & Spa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.17. - 2019.12.23.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, Flabélos és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.06.30.
Hotel BorsodChem
Kazincbarcika
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szolárium használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.05. - 2019.12.23.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2015.10.29. - 2019.09.30.

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolc
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Miskolc
Aurora Hotel Miskolc
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Csülök Csárda MiskolcX