Csülök Csárda Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Csülök Csárda Miskolc vélemények

2016. augusztus 16.családjával járt itt
Egy vasárnapi ebédre tértünk be, asztalfoglalás nélkül, spontán elhatározásból. Szerencsénkre volt szabad asztaluk (bár nem sok), de nem a kerthelyiségben, ezt kissé sajnáltuk, mert nagyon meleg volt az étterem belső részében. Fiatal, valószínűleg tanuló pincér szolgált ki bennünket, kedves volt, udvarias.
Átlagos 2016. augusztus 1. járt itt
A hely hangulata jó volt, a kiszolgálás is, hatalmas adag ételeket vittek ki az asztalokhoz, mely az ár/érték arányt tekintve pozitív benyomást keltett bennem először, ám az étel minőségével sajnos volt némi probléma. Az indokolatlan mennyiségű köret mellett a "csülökszeleteken " a húst keresve is nehezen találtam, egy darabig azt hittem kakastaréjt eszem.
Átlagos 2016. július 2.gyerekekkel járt itt
Másodszor jártam ezen a helyen. Első emlék ++, viszont most:
-foglaltam helyet előre a teraszon, viszont érkezéskor közölték, hogy nincs asztaluk a teraszon. Ez a nyári kánikulában nem túl pozitív. -a kiszolgáló hölgy kedves volt, viszont az kiszolgáló úr kimondottan mogorva, modortalan.
Kiváló 2016. május 23.gyerekekkel járt itt
Miskolci nyaralásunk alkalmával tértünk be a csárdába. Sajnos a parkolási adottságok nem a legjobbak. Az étterem előtt van pár beálló hely, ahonnan a nagy forgalom miatt nehézkes a kijárás.

A kiválasztott ételek ízletesek voltak.

Egyetlen dolgon akadt meg a fülem: tanuló pincérhölgyet olyan hangnemben kérte számon az idősebb pincér, hogy én éreztem magam rosszul miatta.
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
A csárda remek helyen van, azonnal kiszúrható, buszról és kocsiból is ugyanis elég forgalmas út menti étterem. Bevallom őszintén engem már csak a neve is vonz, annyira frappáns és találó. felülmúlták minden vágyakozásomat, az étlap hosszas és választékos, elég sokáig tartott választanunk, de megérte.
Kiváló 2016. március 14.barátokkal járt itt
A csárda jól megközelíthető, bár a parkolási lehetőség igencsak korlátozott. A Csülök Csárda közvetlenül az út mentén található, könnyen észrevehető. Azonban asztalt kell foglaltatni előre, mert a vendégek szó szerint " egymásnak adják át a kilincset ", azaz alighogy távozik a vendég, újra terítenek, és a vendég már helyet is foglal, szóval bejelentkezés nélkül a vendég asztal nélkül és éhesen marad!
Kiváló 2015. október 7.barátokkal járt itt
Barati tarsasaggal,ajanlasra kerestuk fel a csardat.Nagyon valasztekos az etlap,sokaig lapoztuk amig elhataroztuk mit kerjunk.A valasztott etelek felulmultak varakozasainkat,nagy adagot kapott mindenki,szepen ,izlesesen talalva.Megelegedve tavoztunk,ha arra jarunk biztosan beterunk,masoknak is ajanlani fogjuk.
Csülök Csárda Miskolc - BelsőCsülök Csárda Miskolc - Étel/ital
Átlagos 2015. szeptember 25.a párjával járt itt
Kollégáim ajánlották az éttermet, akik mér jártak ott korábban. Levesek közül a tárkonyos levest választottam. Pozitív a citrom hozzá, kissé fűszeres volt a leves. De ízletes. Pénkné csülök módra volt a főétel. Nekem a csülök nem volt ropogós bőrre sütve, mint ahogy azt megszoktam már más magyar vagy német éttermekben.
Gyenge 2015. szeptember 9.családjával járt itt
Az étlapon szereplő ételek leírása nem pontos, így beleválasztottunk abba, amit nem nagyon szeretünk. A rántott gomba panírjában hajszál volt, amúgy jó lett volna, a limonádé nagyon gyenge, kisajnálták belőle a citrom karikákat, csak a citromlé (gyári) ment bele kevés cukorral,a pincér elég unottan szolgált ki.
2015. június 2.a párjával járt itt
Május utolsó napján - vasárnapon - csaknem egy év kihagyás után ismét ellátogattunk a Csülök Csárdába. Autós rendezvényről érkeztünk Bükkszentkeresztről, és mivel hirtelen ötlet volt asztalfoglalásunk nem volt. Mivel meleg volt az idő szerettünk volna a kerthelyiségben helyet foglalni. De ott minden asztalon foglalt tábla volt.