Csülök Csárda Miskolc

csárda, étterem, vendéglő

Csülök Csárda Miskolc - vélemények, kritkikák

Csülök Csárda Miskolc vélemények

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 14.
A csárda jól megközelíthető, bár a parkolási lehetőség igencsak korlátozott. A Csülök Csárda közvetlenül az út mentén található, könnyen észrevehető. Azonban asztalt kell foglaltatni előre, mert a vendégek szó szerint " egymásnak adják át a kilincset ", azaz alighogy távozik a vendég, újra terítenek, és a vendég már helyet is foglal, szóval bejelentkezés nélkül a vendég asztal nélkül és éhesen marad!

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 7.
Barati tarsasaggal,ajanlasra kerestuk fel a csardat.Nagyon valasztekos az etlap,sokaig lapoztuk amig elhataroztuk mit kerjunk.A valasztott etelek felulmultak varakozasainkat,nagy adagot kapott mindenki,szepen ,izlesesen talalva.Megelegedve tavoztunk,ha arra jarunk biztosan beterunk,masoknak is ajanlani fogjuk.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 25.
Kollégáim ajánlották az éttermet, akik mér jártak ott korábban. Levesek közül a tárkonyos levest választottam. Pozitív a citrom hozzá, kissé fűszeres volt a leves. De ízletes. Pénkné csülök módra volt a főétel. Nekem a csülök nem volt ropogós bőrre sütve, mint ahogy azt megszoktam már más magyar vagy német éttermekben.

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étlapon szereplő ételek leírása nem pontos, így beleválasztottunk abba, amit nem nagyon szeretünk. A rántott gomba panírjában hajszál volt, amúgy jó lett volna, a limonádé nagyon gyenge, kisajnálták belőle a citrom karikákat, csak a citromlé (gyári) ment bele kevés cukorral,a pincér elég unottan szolgált ki. Az étlapot úgy kikapta egyikünk kezéből, hogy csak lestünk.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május utolsó napján - vasárnapon - csaknem egy év kihagyás után ismét ellátogattunk a Csülök Csárdába. Autós rendezvényről érkeztünk Bükkszentkeresztről, és mivel hirtelen ötlet volt asztalfoglalásunk nem volt. Mivel meleg volt az idő szerettünk volna a kerthelyiségben helyet foglalni. De ott minden asztalon foglalt tábla volt.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 27.
Kb, 10 éve voltunk először a Csülök Csárdában. mivel tetszett, azóta vissza térünk.
A közel 10 év alatt kivétel nélkül minden alkalommal maximálisan meg voltunk elégedve úgy az ételválasztékkal az ételmennyiségével és a minőségével és a kiszolgálással.
Csak ajánlabi tudom minden éhes embrnek.

2014. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 6.
A hely minőségét mutatja, hogy szinte minden délután tele van! Nagyon jó étterem, a pincérek előzékenyek! Az étel mennyisége elképesztő, minősége olyan, amit egy kultúrált étteremtől el lehet várni! gyakran járok oda, ha családi rendezvény van (jeles születésnap,stb), általában ott tartjuk. A költségek reálisak, és a személyzet nagyon segítőkész!

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal jártunk itt egy romantikus vacsorán. Kiváncsi voltam hogyan készítik itt a csülköt, mert nagy kedvencem:-) Nem csalódtam. "Csülök pékné módra" volt a választás és nagyon ízlett. Szaftos volt, ízletes és bőséges, alig bírtuk megenni, pedig nagyon éhesen mentünk. A pincérek udvariasak voltak, nem tolakodóak. A hely barátságos, otthonos.

Mobilról küldte. | 2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 10.
Èvfordulót tartottunk, finom volt minden! Hatalmas adagok vannak, igazi vendeglő minden porcikàjàban. Ebéd időben foglalni érdemes, vasàrnap mindenképp!

2014. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kollégáimmal vettem részt egy "üzleti" ebéden a miskolci Csülök Csárdában. Nagyon nehéz volt választalom az étlapról, mert nagyon széles volt a választék, és ínycsiklandozóbbnál-ínycsiklandozóbb ételeket kínáltak. Végül is az ördöglángos mellett döntöttem, amely nagyon jó választásnak bizonyult, rendkívül ízletes, szaftos, zamatos volt az étel, és nem utolsó sorban laktató.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.16. - 2020.09.16.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, éttermi kedvezménnyel
2019.09.09. - 2019.10.17.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2019.12.29.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2019.12.28.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, romantikus vacsorával, egy üveg borral, wellness belépővel, parkolással
2019.09.01. - 2019.12.15.
Csillagtúra Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.16. - 2019.12.31.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 20.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi bekészítéssel, délutánonként uzsonnával, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2019.12.23. - 2019.12.29.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
3 nap/2 éjszaka 16.264 - 22.374,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitness terem használattal, Wi-Fi iternet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.01. - 2019.10.24.
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.09.16. - 2019.10.01.
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
2 nap/1 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.23. - 2019.12.19.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.09. - 2019.12.23.

Szállodák Miskolc környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Miskolc
Kikelet Club Hotel Miskolc
Hotel Villa Völgy Miskolc
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

Csülök Csárda MiskolcX